BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Viena iš „Saulėlydžio“ žvaigždžių turi kvailiausią tatuiruotę

Info - alfa.lt

Ne viena pramogų pasaulio žvaigždė turi keistų tatuiruočių, bet aktorius Jacksonas Rathbone vertas pirmos vietos. Jis nustebino susirinkusią auditoriją, kai televizijos laidoje parodė naują tatuiruotę.

J. Rathbone (27) dalyvavo pokalbių šou „The Wendy Williams Show“, kurios metu, nusimovęs kaubojišką batą nuo dešinės kojos, parodė, kad jo visa blauzda „papuošta“ didele kečupo indelio tatuiruote. Teksase gimęs ir augęs aktorius, pasirodo, labai mėgsta kečupą…

„Ne ne, nekenčiu kečupo. Juokauju, labai jį mėgstu. Augdamas sulaukiau nemažai kritikos iš savo šeimos dėl šio pomėgio“, – kalbėjo J. Rathbone, kuris sagoje „Saulėlydis“ atliko vampyro Jaspero Culleno vaidmenį.

J. Rathbone per laidą taip pat papasakojo apie naują patirtį. Jo mergina Sheila Hatsadi, kuri anksčiau buvo burleskos šokėja, liepos mėnesį pagimdė jųdviejų sūnų Monroe Jacksoną Rathbone VI. J. Rathbone teigė, kad jo moteris dabar turi sunkesnį darbą nei anksčiau.

„Dabar ji turi sunkiausią darbą – visą parą yra mama. Man tai kliuvo linksmoji dalis – padaryti vaikutį“, – juokavo aktorius. Naujagimio krikštamotė yra Nikki Reed, kuri minėtame filme vaidina jo seserį. Šeima neseniai lankėsi Norvegijoje, kur pristatinėjo paskutinę sagos dalį „Breaking Dawn Dawn Part 2“.

Laidos vaizdo įrašą žiūrėkite čia:

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Viena iš „Saulėlydžio“ žvaigždžių turi kvailiausią tatuiruotę”

  1.   Pasaka rašo:

    linksmuolis :) bet kaip jis keistai šneka, lyg nekvėpuoyų per nosį :D

Rašyk komentarą