BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kristen Stewart ir Roberto Pattinsono meilė toliau stiprėja – pora vėl apsigyveno kartu

Info - alfa.lt

Atrodo, kad populiarioji Holivudo pora Kristen Stewart (22) ir Robertas Pattinsonas (26) vis labiau atsigauna po neištikimybės skandalo, kai aktorė išdavė mylimąjį su režisieriumi Rupertu Sandersu.

Aktoriai vėl apsigyveno kartu ir net „įsivaikino“ dar vieną šunį, pavadinę ji Bernie, praneša USMagazine.com. Sagos „Saulėlydis“ žvaigždės daugiausia laiko praleidžia K. Stewart 2 mln. dolerių vertės name Los Andžele, kurį ji įsigijo, kai išsikraustė iš R. Pattinsono namų, kilus skandalui.

„Jie praktiškai gyvena kartu“, – teigė šaltinis minėtam interneto portalui. Lapkričio 11 dieną K. Stewart dalyvavo TV pokalbių laidoje „Live With Kelly & Michael“ ir truputį paatviravo apie dabartinį gyvenimą.

„Jis – kaip mano vaikas, myliu jį. Jau esu užauginusi kitą mūsų šunį Bear, o, kai namo parsivežėme Bernie, ji pradėjo jaustis žymiai geriau“, – apie augintinius pasakojo K. Stewart.

Nepaisant to, kad jos santykiai su vaikinu pagerėjo, ji nebuvo linkusi apie tai atvirauti: „Leisiu žmonėms stebėti mano gyvenimą, jei tai jiems atrodo kaip koks filmukas. Paliksiu juos spėlioti, kaip visada.“

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą