BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Lapkritis, 2012

Filmo “Sielonešė” treileris

2012-11-24

Rodyk draugams

Premjeros

2012-11-24

Niujorko premjera (11 12)

Londono premjera (11 14)

Madrido premjera (11 15)

Berlyno premjera (11 16)

Kuri Kristen suknelė jums patiko labiausiai?

Rodyk draugams

Aktorių lėles

2012-11-24

Rodyk draugams

Kovos svecos užkulisiai

2012-11-24

Rodyk draugams

Režisierius Bill Condon kalba apie iškirptas “Breaking Dawn Part 2″ scenas, DVD ir daugiau!

2012-11-24

Rodyk draugams

YOMAYO

2012-11-23

Brėško brėško, aušo aušo …. ir išaušo!
YOMAYOOOOOOO - lapkričio 29 dieną, visuose FC kino centruose, visą dieną ir nakčia, visi bilietai į visus kino filmus tik nuo 7 Lt…(3D filmams kiek brangiau ir nuolaida negalios į renginį “Geriausios 2012 Kanų Liūtų reklamos”).
Bilietų nerezervuojame, tad JaMaM dabar! :)

Rodyk draugams

Savaitgalį Lietuvos ir pasaulio kino teatruose karaliavo vampyrai ir romantika

2012-11-22

Info - alfa.lt

Vos kino teatruose debiutavusi finalinė garsiosios „Saulėlydžio“ sagos dalis „Brėkštanti aušra. 2 dalis“ tapo dar vienu šios frančizės sėkmės įrodymu ir darsyk patvirtino, kad susidomėjimas romantiškomis meilės istorijomis su vampyrišku prieskoniu neslopsta. Milijonus pakerėjęs pasakojimas apie Belą ir Edvardą Kalenus ir jų dukrą Renesmė perkeltas į kino ekranus tapo tikru hitu.

Skaičiuojama, kad per debiutinį savaitgalį pasaulyje „Brėkštanti aušra. 2 dalis“ surinko įspūdingą sumą – net 341 mln. JAV dolerių. Iš jų – 141 mln. JAV dolerių tik Amerikoje. „Šie skaičiai – įrodymas, kad negalima nuvertinti „Saulėlydžio“ sagos gerbėjų. Finalinė pagal Stephenie Meyer romanus kurtų filmų dalis beveik pasiekė šios frančizės rekordą, kuris priklauso filmui „Jaunatis“, šis prieš trejus metus surinko 142,8 mln. JAV dolerių. „Brėkštanti aušra. 2 dalis“ pralenkė filmą „Brėkštanti aušra. 1 dalis“ ir užėmė 8-ąją vietą bendrame filmų atidarymo savaitgalių tope. Tai išties dramatiškas ir daug žadantis startas“, – rašė Imdb.com apžvalgininkai.

Puikus startas juostos „Brėkštanti aušra. 2 dalis“ laukė ir Lietuvoje – čia filmas surinko įspūdingą daugiau kaip pusės milijono litų sumą ir taip pat tapo ryškiu savaitgalio lyderiu bei vienu žiūrimiausių filmų šiemet.

Šiuo metu pranašaujama, kad palankių kritikų vertinimų sulaukusi finalinė „Saulėlydžio“ sagos dalis taps pačia sėkmingiausia per visą penkerius metus trukusios frančizės istoriją, o štai BoxOffice.com vyriausiasis redaktorius Philas Contrino teigė neabejojantis, kad didžiąją pajamų dalį juosta susirinks už JAV ribų ir nesunkiai perkops milijardo JAV dolerių ribą. Praėjusiais metais kino ekranus pasiekęs filmas „Brėkštanti aušra. 1 dalis“ visame pasaulyje surinko 705 tūkst. JAV dolerių.

Premjeros savaitgalį „Brėkštanti aušra. 2 dalis“ aplenkė ir praėjusį savaitgalį kino topuose karaliavusį naujausią bondiados filmą „007 operacija Skyfall“. Įdomi statistika – pagal Thewrap.com duomenis, net 79 proc. filmo „Brėkštanti aušra. 2 dalis“ pirmojo savaitgalio žiūrovų Amerikoje – moterys, o 50 proc. visų žiūrovų jaunesni nei 25-erių metų.

Didysis milijonus pakerėjusios „Saulėlydžio“ sagos finalas – jau Lietuvos kino teatruose.

Filmo „Brėkštanti aušra. 2 dalis“ anonsas:

Rodyk draugams

Viena iš „Saulėlydžio“ žvaigždžių turi kvailiausią tatuiruotę

2012-11-22

Info - alfa.lt

Ne viena pramogų pasaulio žvaigždė turi keistų tatuiruočių, bet aktorius Jacksonas Rathbone vertas pirmos vietos. Jis nustebino susirinkusią auditoriją, kai televizijos laidoje parodė naują tatuiruotę.

J. Rathbone (27) dalyvavo pokalbių šou „The Wendy Williams Show“, kurios metu, nusimovęs kaubojišką batą nuo dešinės kojos, parodė, kad jo visa blauzda „papuošta“ didele kečupo indelio tatuiruote. Teksase gimęs ir augęs aktorius, pasirodo, labai mėgsta kečupą…

„Ne ne, nekenčiu kečupo. Juokauju, labai jį mėgstu. Augdamas sulaukiau nemažai kritikos iš savo šeimos dėl šio pomėgio“, – kalbėjo J. Rathbone, kuris sagoje „Saulėlydis“ atliko vampyro Jaspero Culleno vaidmenį.

J. Rathbone per laidą taip pat papasakojo apie naują patirtį. Jo mergina Sheila Hatsadi, kuri anksčiau buvo burleskos šokėja, liepos mėnesį pagimdė jųdviejų sūnų Monroe Jacksoną Rathbone VI. J. Rathbone teigė, kad jo moteris dabar turi sunkesnį darbą nei anksčiau.

„Dabar ji turi sunkiausią darbą – visą parą yra mama. Man tai kliuvo linksmoji dalis – padaryti vaikutį“, – juokavo aktorius. Naujagimio krikštamotė yra Nikki Reed, kuri minėtame filme vaidina jo seserį. Šeima neseniai lankėsi Norvegijoje, kur pristatinėjo paskutinę sagos dalį „Breaking Dawn Dawn Part 2“.

Laidos vaizdo įrašą žiūrėkite čia:

Rodyk draugams

Kaip filmas?

2012-11-22

Taigi, jau tikriausiai matėte filmą, pasidalinkite savo įspūdžiais ir kokia vieta patiko labiausiai :)

Rodyk draugams

Šviežiausi kadrai iš Ispanijos: “Brėkštančios aušros” aktorių stiliukas!

2012-11-16

Info - panele.lt

Šią savaitę Europoje pristatinėjamas ilgai lauktas kultinis “Saulėlydžio” sagos filmas “Brėkštanti aušra. 2 dalis”: trečiadienį įvyko premjera Londone, o vakar, ketvirtadienį - Madride. Didžiosiose premjerose apsilankė ir filmo aktoriai. Penktadienį filmas pasirodo ir Lietuvos kino teatruose.

Kadangi pas mus vampyriškosios istorijos aktoriai tikrai neatvažiuos papozuoti fotografams, Panele.lt pristato šv iežiausius kadrus iš Madrido. Čia filmo žvaigždės demonstravo fotografams savo šypsenas ir, žinoma, apsirengimo įgūdžius. Panele.lt galerijoje kviečiame visa tai įvertinti.


Foto čia

Rodyk draugams

Liko 5 dienos!

2012-11-11

Rodyk draugams

“Twilight” Saga Supercut: Save Bella!

2012-11-11

Rodyk draugams

MTV Rough Cut su Robert Pattinson

2012-11-11

Rodyk draugams

MTV Rough Cut su Kristen Stewart

2012-11-11

Rodyk draugams

Taylor Lautner Late Night laidoje su Jimmy Fallon

2012-11-11

Rodyk draugams

Stephenie Meyer Jimmy Kimmel Live laidoje

2012-11-11

Rodyk draugams

Saulėlydžio sagos kinų maratonas Cinamon teatre

2012-11-10

Rodyk draugams

Liko 6 dienos!!!

2012-11-10

Negaliu patikėti, kad tik 6 dienos :)

Rodyk draugams

2012-11-10

Info - Kino siena facebook’e

Artėjant itin laukiamai naujojo „Saulėlydžio“ sagos filmo „Brėkštanti aušra. 2 dalis“ premjerai, pagrindiniai juostos aktoriai yra pačiame reklaminės kampanijos įkarštyje. Kaip įprasta, tokiu laiku neretai gerbėjų ausis pasiekia ir itin asmeniškos detalės apie kino žvaigždžių gyvenimą. Taip nutiko ir šįsyk, kai vampyrą Edvardą Kaleną vaidinantis Robertas Pattinsonas nutarė paatvirauti apie savo patirtį bučiuojantis. „Neseniai tai pats pastebėjau, bet tai matyti net ekrane. Kaskart kai bučiuojuosi girdėti labai garsūs pakštelėjimai. Toks garsas, lyg vaikščiočiau su guminiais botais, o jausmas – tarsi mano lūpos būtų vakuume. Pavyksta taip garsiai, kad net nepatogu“, – juokėsi jis.

Rodyk draugams

Robertas Pattinsonas laiko save keistuoliu

2012-11-09

Info - alfa.lt

Artėjant itin laukiamai naujojo „Saulėlydžio“ sagos filmo „Brėkštanti aušra. 2 dalis“ (angl. „Breaking Dawn. Part 2“) premjerai, pagrindiniai juostos aktoriai yra pačiame reklaminės kampanijos įkarštyje. Kaip įprasta, tokiu laiku neretai gerbėjų ausis pasiekia ir itin asmeniškos detalės apie kino žvaigždžių gyvenimą. Taip nutiko ir šįsyk, kai vampyrą Edvardą Kaleną vaidinantis Robertas Pattinsonas nutarė paatvirauti apie savo patirtį bučiuojantis.

Kalbėdamas su portalo Monstersandcritics.com žurnalistais 26-erių R. Pattinsonas tvirtino „neįtikėtinai triukšmaujantis“, kai bučiuojasi. Neseniai su savo mergina, 22-ejų kolege aktore Kristen Stewart, susitaikęs vaikinas stebėjosi, kad nesugeba šio intymaus veiksmo atlikti tyliai.

„Neseniai tai pats pastebėjau, bet tai matyti net ekrane. Kaskart, kai bučiuojuosi, girdėti labai garsūs pakštelėjimai. Toks garsas, lyg vaikščiočiau su guminiais botais, o jausmas – tarsi mano lūpos būtų vakuume. Išeina taip garsiai, kad net nepatogu“, – juokėsi jis.

R. Pattinsonas taip pat neseniai Jimmy Kimmelio pokalbių laidoje papasakojo apie savo naują aistrą – šuolius parašiutu, vadinamąjį skydivingą. „Išmėginau šį užsiėmimą Australijoje. Pasijaučiau toks atsipalaidavęs, man labai patiko. Norėjau šokti dar ir dar. Jaučiu, norėčiau net taip numirti“, – šmaikštavo jis.

Britų aktorius taip pat sakė esąs keistuolis kelionių metu. „Esu tikrai keistas, esu iš tų, kurie niekur nenori eiti ir nori leisti visą laiką viešbutyje“, – kalbėjo jauna kino žvaigždė.

Beje, anksčiau R. Pattinsonas prisipažino, kad jam sekso scenos su K.Stewart „Saulėlydžio“ sagos filmuose atrodė juokingos. Paklaustas, kurie epizodai visuose penkiuose juostose jam buvo sudėtingiausi, aktorius nevyniojo žodžių į vatą. „Priešpaskutiniajame – gimdymo scena, kuri buvo tiesiog absurdiška. Sekso scena taip pat buvo keista. Juk filmuojame filmą, skirtą ir paaugliams, tad reikia atrasti subtilių būdų perteikti seksualumui, bet filmavimo aikštelėje gana juokinga vaidinti geriausią vampyrišką seksą, kokį esi turėjęs“, – atvirai pasakojo aktorius.

Didįjį vampyriškosios epopėjos finalą gerbėjai Lietuvoje išvys kartu su „Saulėlydžio“ sagos aistruoliais visame pasaulyje – lapkričio 16 dieną. Šalies kino centruose jau pradėta išankstinė bilietų prekyba į pirmuosius filmo seansus.

Filmo „Brėkštanti aušra. 2 dalis“ anonsas:

Rodyk draugams