BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Spalis, 2012

Happy Twilloween!

2012-10-31

Ar švęsite helloween’ą?

Rodyk draugams

Nauja scena

2012-10-31

Rodyk draugams

Naujas TV klipas

2012-10-31

Rodyk draugams

Green Day - The Forgotten oficialus muzikinia klipas su scenomis iš BD2

2012-10-31

Rodyk draugams

Hm…Šokių projekto dalyvis sulygintas ir su “Saulėlydžio”, ir su NBA žvaigždėmis

2012-10-30

Info - panele.lt

Žmonės sako, kad TV3 šokių projekto “Šok su manimi” dalyvis, tūlas Petras Daunys į visą superžvaigždyną panašus. Ar tikrai?

Sagos „Saulėlydis“ (Twilight) žvaigždė Taylor Lautner, dainininkas Drake‘as, NBA krepšininkas Timas Duncanas. Petras Daunys sako ne kartą girdėjęs draugus ir aplinkinius sakant, kad jis velniškai panašus į šias visame pasaulyje populiarias garsenybes. „Žinoma, man malonu, tačiau nenoriu būti į ką nors panašus ir stengiuosi išlikti originalus lietuviškasis Petras“, – atseit kuklinasi Petras.

Jis prisimena, kad dar tada, kai siekė svajonės tapti krepšininku ir plaukus kirpdavosi trumpai, draugai nuolat jį lygindavo su NBA žvaigžde T. Duncanu, o pradėjus siekti muzikinės žvaigždės vardo netruko pasigirsti palyginimai su dainininku Drake‘u.

„Kai mane lygina su ‚Saulėlydžio‘ žvaigžde T. Lautneriu, juokiuosi, nes nemačiau to filmo! Nemėgstu fantastinių kino filmų… Dažniausiai renkuosi tokius filmus, kurių scenarijus pagrįstas realia įvykusia istorija. Labiausiai patiko „Pabėgimas iš Soušenko“, „Nuostabus protas“, „Karo Dievas“, „Apokalipsė“. Man dar labai patinka aktoriai: Nicolasas Cage‘as, Robertas De Niro, Jimas Carrey, žaviuosi aktoriniais ir režisūriniais Melo Gibsono sugebėjimais“, - Petras taip įsijaučia, kad dar prie progos išvardija ir lietuvius, kurie jam mieli.

“Žaviuosi Donatu Montvydu, Vaidu Baumila, Mantu Jankavičium“, – vardija vaikinas.

Rodyk draugams

Filmo „Brėkštanti aušra. 2 dalis“ premjeros Los Andžele per naktis lauks daugiau kaip 2 tūkstančiai gerbėjų

2012-10-30

Info - forumcinemas.lt

Lieka vis mažiau laiko iki dienos, kai Lietuvos kino teatrus pasieks didingas „Saulėlydžio“ sagos finalas, filmas „Brėkštanti aušra. 2 dalis“. Užkietėję romantiškų kino juostų apie vampyrus gerbėjai Amerikoje jau ruošia savo turimą atributiką didžiajai nakčiai prieš grandiozinę filmo premjerą Los Andžele, lapkričio 12 dieną. Iki tol keturias dienas ir naktis laukti savo dievukų, filmo aktorių, pasiruošę 2250 gerbėjų.

Kaip pranešė Screencrush.com, penktojo, beveik ketverius metus intrigavusios „Saulėlydžio“ sagos filmo Los Andželo „Nokia“ kino teatro prieigose lauks rekordinis skaičius žmonių. Pirmoji filmo „Brėkštanti aušra“ dalis sutraukė 1,2 tūkstančio nakvotojų, o per metus šis skaičius gerokai šoktelėjo – įsikurti improvizuotame palapinių miestelyje ketina 2,250 žmonių, neatmetama, kad jų bus ir dar daugiau.

Kino studija „Summit Entertainment“, išleidusi „Saulėlydžio“ sagos filmus, kiek anksčiau paskelbė registraciją į specialią erdvę greta kino teatro, kurioje gerbėjai galės laukti didžiosios akimirkos. Nors planuota, kad išskirtinę galimybę pamatyti filmo aktorius Kristen Stewart, Robertą Pattinsoną, Taylorą Lautnerį ir kitus turės tik pusantro tūkstančio žmonių, dėl milžiniško susidomėjimo šis skaičius buvo padidintas. Jau dabar manoma, kad Los Andžele filmo „Brėkštanti aušra. 2 dalis“ lauks tokia minia, kokia dar nelaukė jokio filmo. Žurnalistai pabrėžia, kad pateikiamas skaičius – 2250 – tai gerbėjai, kurie būriuosis oficialioje stovyklavietėje, o kiek dar jų bus už šios ribų – nežinia.

Leidę sukurti gerbėjams specialią stovyklavietę, „Summit Entertainment“ atstovai išplatino griežtas taisykles, kuriose nurodoma, jog bus leidžiamos tik standartinio dydžio palapinės, draudžiami bet kokie svaigalai ar ginklai. Taip pat negalima bus leisti muzikos per stiprintuvus ar mėtytis maistu.

Gerbėjams leidžiama susiburti į stovyklavietę keturios dienos prieš premjerą. Planuojama, kad tomis dienomis laukiantiems bus rengiamos įvairios akcijos ir atrakcijos. Tiesa, nenorintiems tūnoti ant Los Andželo šaligatvio ar negalintiems atvykti bus sudarytos sąlygos didžiąją premjerą stebėti internetu.

Didįjį vampyriškosios epopėjos finalą gerbėjai Lietuvoje išvys kartu su „Saulėlydžio“ sagos aistruoliais visame pasaulyje – lapkričio 16 dieną. „Forum Cinemas“ kino centruose jau pradėta išankstinė bilietų prekyba į pirmuosius filmo seansus.

Filmo „Brėkštanti aušra. 2 dalis“ anonsas:

Rodyk draugams

Aktorius Robertas Pattinsonas tapo naujuoju „Dior“ kvepalų veidu

2012-10-30

Info - 15min.lt

„Saulėlydžio“ sagos žvaigždė ir viso pasaulio merginų numylėtinis Robertas Pattinsonas taps naujos „Dior“ vyriškų kvepalų kolekcijos veidu, praneša „E! News“.

„Robui patinka šis prekės ženklas“, – apie naująjį 26-erių aktoriaus darbą kalbėjo gerai informuotas šaltinis.

„Dior“ mados namų kvepalus anksčiau yra reklamavusios tokios kino žvaigždės kaip Jude’as Law, Natalie Portman, Charlize Theron ir kt.

Rodyk draugams

ET Exclusive:

2012-10-30

Kulenai moko Belą elgtis, kaip žmogui + užkulisiai + Sneak Peek iš Green Day’s muzikinio klipo

Rodyk draugams

Peter Facinelli interviu su UK Twilight

2012-10-29

Rodyk draugams

COSMO VIP PREMJERA: Brėkštanti aušra. 2 dalis

2012-10-29

Info - cosmopolitan.lt

Pirmoji pamatyk garsiosios „Saulėlydžio“ sagos kulminaciją! Ateik į COSMO, „Forum Cinemas“ ir „ACME Film“ organizuojamą COSMO VIP PREMJERĄ, kurioje – romantinės dramos su Kristen Stewart, Robertu Pattinsonu, Kellanu Lutzu, Ashley Greene finalas

lapkričio 15 d. 18.30 val.
Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio
kino centruose „Forum Cinemas“,

lapkričio 15 d. 18.30 val.
Alytaus kino teatre „Dainava“,

lapkričio 15 d. 17.30 val. ir 20 val.
Marijampolės kino teatre „Spindulys“.

COSMO VIP PREMJEROS aprangos kodas ir užduotis:
pasipuošk „Saulėlydžio“ sagos stiliumi ir nusifotografuok kine prieš premjerą!

Stilingiausias COSMO VIP PREMJEROS viešnias išrinks COSMO mados redaktorė
Trims stilingiausioms atiteks didieji 140 Lt vertės ESSENCE kosmetikos „Breaking Dawn“ rinkiniai (15 priemonių), o net 50-čiai – mažieji 35 Lt vertės ESSENCE kosmetikos „Breaking Dawn“ rinkiniai (4 priemonės). Nori laimėti? Tuomet:
• pasipuošk „Saulėlydžio“ sagos stiliumi ir taip pasipuošusi lapkričio 15 d. ateik į COSMO VIP PREMJERĄ,
• prieš kino seansą arba po jo nusifotografuok kino teatre pati arba paprašyk, kad tave nufotografuotų COSMO fotografė ar fotografas (jie tikrai bus Kaune, Panevėžyje, Alytuje),
• jei fotografavaisi pati iškart po seanso, ne vėliau kaip iki lapkričio 18 d. atsiųsk savo nuotrauką el. paštu klubas@cosmopolitan.lt, jei tave nufotografavo COSMO fotografas, jis mums ir perduos nuotrauką,
• lapkričio 19 d. visos nuotraukos bus publikuojamos COSMO feisbuke, tą pačią dieną COSMO mados redaktorė paskelbs, kurie nuotraukose esantys „Saulėlydžio“ stileivos verti ESSENCE kosmetikos „Breaking Dawn“ rinkinių – iš viso bus išdalyti 53 prizai!

Įsigyk bilietą anksčiau
Bilietai į lapkričio COSMO VIP PREMJEROS filmą „Brėkštanti aušra. 2 dalis“ parduodami Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio kino centrų „Forum Cinemas“, Alytaus „Dainavos“ ir Marijampolės „Spindulio“ kasose, taip pat internetu forumcinemas.lt:

• į seansą Vilniaus „Forum Cinemas Vingis“ – spausk čia >>
• į seansą Vilniaus „Forum Cinemas Akropolis“ – spausk čia >>
• į seansą Kaune – spausk čia >>
• į seansą Klaipėdoje – spausk čia >>
• į seansą Šiauliuose – spausk čia >>
• į seansą Panevėžyje – spausk čia >>

Žiūrėk lapkričio COSMO VIP PREMJEROS vaizdo pristatymą:

Rodyk draugams

Lapkričio COSMO viršelį puošia „Saulėlydžio“ sagos žvaigždė aktorė Ashley Greene

2012-10-28

Rodyk draugams

Nikki Reed ir Julia Jones - “A Stepped Up Affair” renginyje

2012-10-28

Rodyk draugams

Robert Pattinson LACMA 2012 vakarėlyje

2012-10-28

10 27d.

Rodyk draugams

Naujas TV klipas

2012-10-28

Rodyk draugams

Kellan Lutz ir Nikki Reed Airijoje, Dubline pristatė “Breaking Dawn Part 2″

2012-10-28

Rodyk draugams

Naujas BD2 klipas

2012-10-28

Rodyk draugams

Irina praneša Volturiams apie Kulenų nusikaltimą

2012-10-27

Rodyk draugams

Nauja Alisos ir Džasperio nuotrauka

2012-10-27

Rodyk draugams

Naujas TV klipas

2012-10-27

Rodyk draugams

Muzikinis klipas “Put Your Hands Up” su Kellan Lutz ir Sharni

2012-10-27

Rodyk draugams