BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Rugpjūtis, 2012

Belos vestuvinė lėlė

2012-08-31

Tonner Doll kompanija sukūrė Belos vestuvinę lėlę.

Rodyk draugams

Entertainment Weekly “Saulėlydis: Baigta kelionė”

2012-08-31

Žurnalas prekyboje pasirodys tik spalio 2 d.

Rodyk draugams

Dvi naujos BD2 nuotraukos

2012-08-30

Rodyk draugams

Nuslėpti nuoskaudą

2012-08-30

Info - žurnalas “Žmonės”

Ačiū Butter fly :)

Rodyk draugams

Animacinis siaubo filmas „Paranormanas“ jau vadinamas geriausia metų animacija

2012-08-29

Info - alfa.lt

(šiame filme, Normano seserį įgarsina Anna Kendrick)

Vos pasirodęs pasaulio kino ekranuose, animacinis nuotykių filmas „Paranormanas“ kokybe ir įdomia tematika daugelio kino kritikų buvo prilyginamas fenomenaliems „Ledynmečio“ ir „Madagaskaro“ serijos filmams. Dar daugiau – kai kurie „Paranormaną“ netgi vadina geriausiu metų animaciniu filmu!

Iš tiesų tokie epitetai filmą lydi ne veltui - juostos režisierius ir scenarijaus autorius Chrisas Butleris idėją sukurti filmą apie berniuką, kuriam maloniau bendrauti su mirusiųjų dvasiomis negu gyvais žmonėmis, savyje nešiojo ir brandino net vienuolika metų. Ne ką mažiau truko ir animacinio filmo kūrimo procesas, pareikalavęs juvelyrinio kruopštumo – „Paranormanas“ sukurtas panaudojant „stop-motion“ technologiją, buityje kartais vadinamą „plastelinine“. Jos dėka filmo personažai juda jų kūrėjams palaipsniui, kadras po kadro keičiant figūrėlių – filmo veikėjų padėtį makete. „Plastelininė“ technologija natūraliau perteikia veikėjų emocijas, daiktų paviršius ir tekstūras bei leidžia žiūrovui balansuoti tarp klasikinės animacijos ir vaidybinio kino.

Vizualiam „Paranormano“ apipavidalinimui priekaištų neturės net ir smulkmeniškiausi žiūrovai. Kino studijoje „Laika“, pagarsėjusioje filmais „Koralaina ir slaptas pasaulis“ (orig. „Coraline“, 2009) bei „Mirusi nuotaka“ (orig. „Corpse Bride“, 2005) 3D formatu sukurtas animacinis filmas gerokai pranoksta savo pirmtakus ir yra vadinamas vienu geriausių tokio pobūdžio animacijos pavyzdžių.

Netrukus į kino ekranus Lietuvoje įsisuksiantis „Paranormanas“ susižėrė viską ko gali prireikti sėkmingam kino projektui – čia išvysime ir charizmatišką pagrindinį veikėją, įsimintinus antrojo plano „aktorius“ bei įtraukiantį siužetą, pagardintą puikiu humoru. Tačiau visų svarbiausia – filmo tematika: regis, paprasta istorija apie nepaprastą, tačiau aplinkinių ne itin mėgiamą geraširdį berniuką ir didžius jo tikslus bei galimybes. „Paranormanas“ žiūrovams pristato animacijai netipišką temą apie mirusiuosius ir jų pasaulį, demonstruoja pažaliavusius zombius, kartais pametančius galvą ar galūnes ir trijų šimtų metų jubiliejus menančias raganas.

Nors „Paranormanas“ panašėja į vaikams skirtą animaciją, jo tikslinė rinka ir auditorija pasirodo esanti kur kas platesnė. Siaubo filmų mėgėjai, juodojo humoro ir lėlinės animacijos gerbėjai, britų humorą vertinantys žiūrovai ar moralų filmuose ieškančios sielos filmo kūrėjų yra kviečiamos į juostos peržiūrą. Režisieriai Chrisas Butleris ir Samas Fellas, paklausti, kaip filme atsirado iš kapų kylantys mirusieji ar šakėmis apsiginklavę miestelėnai atsakė, jog įkvėpimo ieškojo ne tik legendinio George A. Romero siaubo filmuose, tačiau ir klasikinėje Johno Hugheso animacijoje, todėl filme pinasi siaubo filmų, animacijos, komedijos ir dramos elementai. „Nors po gabalėlį to, ką abu mėgstame ir vertiname kine, pabandėme sudėti į vieną filmą“, - įspūdingo žanrų ir formų mišinio priežastį paaiškino režisierius Chrisas Butleris.

Mažame miestelyje gyvenantis paauglys Normanas (įgarsina akt. Kodi Smit-McPhee), aplinkinių vadinamas Paranormanu, turi neįtikėtiną gebėjimą bendrauti su mirusiųjų pasaulio gyventojais. Nesuprastas tėvų, engiamas mokykloje, turintis tokį pat visų atstumtą draugą, Normanas bendrauja su draugiškomis ir įdomiomis dvasiomis, kurių, kaip paaiškėja, niekas nemato. Tačiau vieną dieną nepaprastas berniuko gebėjimas padeda jam ne tik atsikratyti kompleksų, tačiau ir nuo baisiųjų zombių invazijos išgelbėti savo gimtąjį miestelį.

„Paranormanas“ – tai filmas apie sunkumus, su kuriais susiduriame bandydami suaugti – vienatvę, kovą su tėvų ir aplinkinio pasaulio nesupratingumu, patyčiomis ir tolerancijos stoka. Į Lietuvos kino ekranus keistuolis „Paranormanas“ ir mirusieji jo draugai 3D formatu atkeliaus jau rugsėjo 28 dieną. Filmas bus rodomas su lietuviškais subtitrais.

Rodyk draugams

Robertas Pattinsonas pirmas žengė žingsnį ir pasikalbėjo su Kristen Stewart

2012-08-29

Info - alfa.lt

Nors Kristen Stewart viešai ir pažemino Robertą Pattinsoną, išduodama jį su režisieriumi Rupertu Snadersu, vis dėlto atrodo, kad įsimylėjėlių saga dar nesibaigė.

Kai 26 m. R. Pattinsonas pamatė, kad yra pardavinėjami marškinėliai su užrašais ir frazėmis, įžiedžiančiomis K. Stewart, jis nusprendė, kad atėjo pats laikas jiedviem pasikalbėti, – telefonu jie kalbėjosi ilgiau nei valandą. Aktorių pora priėjo išvadą, kad reikia susitikti akis į akį. Jie mano, kad tai galėtų padaryti Reese Witherspoon namuose, kur iškart po skandalo pradžios slėpėsi pats R. Pattinsonas.

„Robertas pripažino, kad Kristen yra žymiai sunkiau, nes ji yra dėl visko kaltinama, o Robertui atitenka visos simpatijos“, – spaudai pasakojo poros draugas.

Taip pat R. Pattinsonas buvo pastebėtas dėvintis K. Stewart akinius (kaip ir ji jo daiktus). Dėl to abiejų draugai mano, kad dar yra vilties, jog jie susitaikys, nes ir anksčiau nuolatos keisdavosi daiktais.

R. Pattinsonas susitaikymo atveju norėtų, kad mergina laikytųsi kelių taisyklių: jie kartu laiką tarp filmavimų ir dažniau gyventų Londone, o ne Los Andžele.

Rodyk draugams

Nauji Breaking Dawn plakatai

2012-08-27

Rodyk draugams

Ashley Greene ‘Good Afternoon America’ laidoje (08.25)

2012-08-27

Watch More News Videos at ABC
|
2012 Presidential Election
|
Entertainment & Celebrity News


Rodyk draugams

Leonardo DiCaprio peršasi Robertui Pattinsonui į draugus?

2012-08-27

Info - alfa.lt

Holivudo superžvaigždė Leonardo DiCaprio nusprendė, kad Robertui Pattinsonui reikia prasiblaškyti po neištikimybės skandalo, todėl pakvietė šį į svečius, nes nori tapti draugais.

37 m. L. DiCaprio pradėjo stebėti jaunojo britų aktoriaus karjerą, kai tik pastarasis buvo pramintas „naujuoju Leonardo DiCaprio“. „Titaniko“ žvaigždė nusprendė pakviesti R. Pattinsoną į savo rengiamą vakarėlį Puerto Rike. Juos supažindino bendra draugė, 36 m. aktorė Reese Witherspoon, tad vieną dieną L. DiCaprio paskambino 26 m. kolegai.

„Daugelį metų Leo buvo pavyzdys Robui ir, kai šis paskambino, Robas buvo labai nustebęs, – pasakojo vienas šaltinis. – Leo pakvietė Robą į savo rengiamą vakarėlį Puerto Riko pakrantėje. Leo nori išsinuomoti vilą ant jūros kranto visiškai slaptoje vietoje, kad jis su draugais galėtų nevaržomai pasilinksminti.“

„Leo nusprendė, kad būtų šaunu praleisti laiką su grupe linksmų vaikinų. Jis taip pat pajuokavo, kad jie galėtų palyginti savo beisbolo kepuraičių kolekcijas“, – pridūrė šaltinis.

Skaitykite daugiau: http://www.alfa.lt/straipsnis/15052488/Leonardo.DiCaprio.persasi.Robertui.Pattinsonui.i.draugus.=2012-08-22_05-00/#ixzz24juZGzG2

Rodyk draugams

Robertas Pattinsonas pasimatymo su Katy Perry metu nenuleido akių nuo jos iškirptės

2012-08-27

Info - alfa.lt

Neseniai su antrosiomis pusėmis išsiskyrę aktorius Robertas Pattinsonas ir atlikėja Katy Perry buvo romantiškame pasimatyme žvakių šviesoje. Thesun.co.uk praneša, kad rugpjūčio 23 dieną R. Pattinsonas ir K. Perry vakarieniavo „Soho House“ restorane Los Andžele.

„Katy vilkėjo seksualiai aptemtą palaidinę, tad Robertas visą vakarą žiūrėjo į jos krūtinę. Jis stengėsi to vengti, kai su ja kalbėjosi, bet, kai tik Katy nusisukdavo su kažkuo persimesti žodeliu, jo akys iškart nukrypdavo į iškirptę“, – teigė vienas šaltinis.

„Iš pradžių Katy sėdėjo priešais Robertą, bet vėliau persėdo šalia. Ji su juo flirtavo, žaidė su savo plaukais. Jiedu laikėsi už rankų“, – pasakojo kitas šaltinis.

Tik prieš kelias dienas spaudą pasiekė žinia, kad K. Perry nutraukė kelis mėnesius trukusius santykius su Johnu Mazeriu, o R. Pattinsonui teko atremti įkyrų spaudos dėmesį, kai pramogų pasaulį sukrėtė žinia, kad Kristen Stewart turėjo romaną su režisieriumi Rupertu Sandersu.

Rodyk draugams

Ashley Greene “Good Afternoon America” laidoje

2012-08-27

Watch More News Videos at ABC
|
2012 Presidential Election
|
Entertainment & Celebrity News

Rodyk draugams

Robert Pattinson: “Aš jos nepaleisiu”

2012-08-26

Ačiū Linai:)

Tikėkimės tai tiesa :)

Rodyk draugams

Naujas “Butter” treileris su Ashley Greene

2012-08-25

Rodyk draugams

“Breaking Dawn Part 2″ pledas ir pagalvė su Džeikobu, Bela ir Edvardu

2012-08-25

Švedijoje, internetinėje JYSK parduotuvėje, galima nusipirkti “Breaking Dawn Part 2″ pledą ir pagalvę su Džeikobu, Bela ir Edvardu.

Rodyk draugams

Jau nuspręsta, kada Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas kartu pasirodys viešumoje

2012-08-25

Info - alfa.lt

Aktorių pora Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas nebuvo susitikę po to, kai šis sužinojo, jog mergina jam buvo neištikima su režisieriumi Rupertu Sandersu.

Tačiau dabar paaiškėjo faktas, kad jie privalės kartu pasirodyti ant raudonojo kilimo per paskutinę „Saulėlydžio“ sagos dalies premjerą, kuri įvyks lapkričio mėnesį Los Andžele. 26 m. R. Pattinsonas kino kompanijos bosams prisižadėjo, kad lydės kolegę premjeros metu, kad apsaugotų nuo įpykusių gerbėjų ir gėdos.

„Jis yra profesionalas ir remiasi aukštesnės moralės pagrindais“, – spaudai teigė vienas šaltinis.

Pastaruoju metu vis pasirodo pranešimų, kad 22 m. aktorė labai kenčia dėl savo klaidos ir visaip ją bando ištaisyti. Tačiau liūdniausia yra tai, kad ji visiškai nebesirūpina savimi ir savo sveikata. Pasak jos draugų, jai dabar svarbiausia – susigrąžinti mylimąjį.

Rodyk draugams

Robertas Pattinsonas dėl neištikimybės skandalo mes aktorystę?

2012-08-25

Info - alfa.lt

Po to, kai kultinio filmų ciklo „Saulėlydis“ (angl. „Twilight“) žvaigždė Robertas Pattisonas patyrė ilgametės mylimosios Kristen Stewart išdavystę, jis nutarė atsiduoti… muzikai.

Ištikimi šio aktoriaus bei modelio gerbėjai dėl tokio Roberto pareiškimo neturėtų nustebti, mat aktorius jau seniai kuria muziką. Dar prieš pasirinkdamas aktoriaus karjerą Robertas ilgai svarstė, ar nepasukus muzikanto keliu, kurį jis pavadino „planu B“, jei nepasisektų Holivude.

„Saulėlydžio“ filmų ciklui artėjant prie pabaigos Robertas vis dažniau prisėda prie pianino ar paima į rankas gitarą ir net neabejoja, jog anksčiau ar vėliau dienos šviesą išvys jo solinis albumas. Muziką užsienio žiniasklaidai Robertas net įvardijo kaip tikrąjį savo pašaukimą. Prieš rimtai susimąstydamas apie muzikanto karjerą Robertas grojo baruose.

26-erių Robertas Pattisonas ir 22-ejų Kristen Stewart po trejų metų draugystės, tikriausiai, pasuks skirtingais keliais, kai išaiškėjo Kristen romanas su vedusiu dviejų vaikų tėvu 41-erių režisieriumi Rupertu Sandersu. Beje, dar prieš sužinodamas apie savo mylimosios neištikimybę, Robertas spaudai prisipažino, jog parašė jai dainą.

O ar žinojote, kad tai R. Patisonas „Saulėlydžio“ garso takeliui sukūrė dainas „Never think“ ir „Let me sing“?

Dainų galite pasiklausyti čia:

Rodyk draugams

Robert Pattinson “Jimmy Kimmel Live” laidoje

2012-08-25

Rodyk draugams

Ashley Greene kalba apie “The Apparition” ir “Twilight” pabaigą

2012-08-25

Rodyk draugams

Ashley Greene savo filmo “The Apparition” premjeroje

2012-08-25

Ashley savo stulbinama išvaizda nušlavė visus :)

Rodyk draugams

‘Breaking Dawn Part 1′ garso takelis tapo auksiniu

2012-08-21

Breaking Dawn Part 1 garso takelis buvo oficialiai paskeltas auksiniu, tai reiškia, kad jo vienetų buvo parduota daugiau kaip 500 tūkstančių :) Twilight gerbėjai tikrai pasistengė :)

Rodyk draugams