BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Liepa, 2012

Po neištikimybės skandalo išsiskyrę Robertas Pattisonas ir Kristen Stewart nepasidalina šuns globos

2012-07-31

Info - 15min.lt

Ačiū Akvilei.

Augintinių šeimininkai žino, kad skyrybos gali būti skaudžios ne tik jiems patiems, bet ir bendruse namuose jų augintiems gyvūnams. Šiuo metu tai išgyvena garsieji „Saulėlydžio“ sagos aktoriai Robertas Pattinsonas (26) ir Kristen Stewart (22).

Po Kristen neištikimybės skandalo su filmo „Snieguolė ir medžiotojas“ režisieriumi Rupertu Sandersu (41) pora nepasidalija priglausto keturkojo šuns Bearo globos. Nors Kristen turi katiną Maxą, ji neketina savo buvusiam mylimajam atiduoti Bearo. Ji slaugė šunį, kuomet šis sirgo ir praleido su juo daug laiko, kuomet keliavo po šalį.

Čia galite pamatyti buvusių mylimųjų augintinio Bearo nuotraukas.

„Kai Robas išsivežė daiktus iš Los Andžele esančių bendrų poros namų, jis Kristen pareiškė, kad nori šuns. Jai plyšo širdis, jie kartu priglaudė šunį ir Kristen visada jautėsi, lyg Bearas būtų jos vaikas. Bet Robas buvo toks įskaudintas Kristen, kad nusprendė, jog jam šuns reikia, kad šis padėtų visa tai išgyventi. Galų gale, juk šuo geriausias žmogaus draugas“, – Radaronline.com teigė porai artimas šaltinis.

Tačiau tai vienintelė skaudžios Kristen išdavystės pasekmė. Lapkričio mėnesį startuosiančiame paskutiniame „Saulėlydžio“ sagos filmo pristatymo ture Robertas turės viešai susitikti su Kristen. Šio filmo premjeros visame pasaulyje buvo laikas, kuomet Robas ir Kristen galėjo praleisti daug laiko katu, o dabar šio turo aktorius laukia su didžiule baime.

„Jis yra sudužęs į šipulius, bet „Saulėlydžio“ meilės trikampis be Robo ir Kristen neįmanomas. Tai jį graužia iš vidaus ir jis neturi kito pasirinkimo, tik dar kartą dėl darbo su ja pasimatyti. Tai visiškas jo pažeminimas“, – Perezui Hiltonui teigia šaltiniai.

Galime tik viltis, kad iki turo Roberto pyktis šiek tiek atslūgs, ir kai jie bus verčiami “Brėkštančios aušros” reikalais susitikti, susitaikys. JIE BUVO TOBULA PORA :(

Rodyk draugams

Baltu karstu per Manhataną (filmo recenzija)

2012-07-29

Info - diena.lt

Nors naujausias Davido Cronenbergo filmas „Kosmopolis“ sukurtas pagal Dono DeLillo romaną, režisierius sakosi beveik pažodžiui pacitavęs Karlo Marxo „Komunizmo manifestą“.

Niekas šiam neokapitalizmo „vampyrui“ nebeteikia malonumo. Jis seniai prarado galimybę jausti tikro gyvenimo skonį. Tą, kurio už jokius pinigus nenusipirksi.

(Anti)herojų paralelės

2003-iaisiais parašytas D.DeLillo romanas „Kosmopolis“, kurį galime skaityti lietuviškai, dabartinėje Amerikoje yra ne mažiau svarbus, nei kiek anksčiau gimusi Breto Eastono Elliso knyga „Amerikos psichopatas“.

Nesunku nubrėžti paraleles tarp šių romanų (anti)herojų. Abu jie atrodo kaip modeliai iš „gyvenimo stiliaus“ katalogų: rengiasi brangiais ir madingais drabužiais, pietauja prabangiuose restoranuose ir gyvena ištaiginguose apartamentuose. Tik „Amerikos psichopatu“ pavadintas biržos makleris Patrikas Beitmenas (jį romano ekranizacijoje tobulai suvaidino Christianas Bale’as) dienomis pluša savo biržoje Volstrite, bet naktimis pavirsta žudiku maniaku ir metodiškai žudo idealaus pasaulio vaizdą gadinančius valkatas bei prostitutes. O pagrindinis „Kosmopolio“ herojus – jaunas milijardierius Erikas Pekeris – jau pasiekė tokias finansinės nepriklausomybės aukštumas, iš kurių galima tik visiško žlugimo perspektyva, dėl kurios perspėjo ne tik „Komunizmo manifesto“ ir „Kapitalo“ autorius, bet ir mažesnio rango mąstytojai.

Limuzine – kaip karste

Beveik visas ir D.DeLillo romano, ir D.Cronenbergo filmo veiksmas yra įkalintas prabangiame baltame limuzine, kuriuo vieną dieną iš melancholijos gniaužtų niekaip negalintis išsivaduoti turtuolis nusprendė nuvažiuoti į kirpyklą.

Mažiau reikšmingą priežastį, galinčią išprovokuoti tragiškus tokio banalaus sprendimo padarinius, sunku sugalvoti. Čia jau pakvimpa Antonu Čechovu („veikėjai tiesiog pietauja, o tuo metu dūžta likimai“), absurdišku Franzo Kafkos „neįveikiamu būties prieštaringumu“ ar Albert’o Camus egzistencializmu („žmogaus būvimas šiame pasaulyje neturi jokios aukštesnės prasmės“). Negali nekilti ir autorių neįkyriai peršamų asociacijų su kosminėje kapsulėje esančiu astronautu (o gal embrionu motinos įsčiose?), abejingai žvelgiančiu į jam absoliučiai tolimą žmonių skruzdėlyną. Bet, ko gera, pati tiksliausia asociacija būtų su prabangiame karste uždarytu gyvu numirėliu. Tai, kad pagrindiniam vaidmeniui pasirinktas Robertas Pattinsonas, šį zombišką ir vampyrišką įspūdį tik dar labiau sustiprina.

Siurrealistinė metafora

Kelionė per paralyžiaus sukaustytą Manhataną Erikui Pekeriui tampa keliu į jo asmeninę Golgotą. Dėl JAV prezidento vizito sutrikdytas eismas šiam nė minutei nuo biržos indeksų ir savo verslo reikalų niekaip negalinčiam atsikvėpti verslininkui tampa geru pretekstu susimąstyti apie visai kitus dalykus – kad ir apie neseniai jam diagnozuotą „asimetrinę prostatą“. O autoriams tai puiki galimybė sukurti gerą siurrealistinę metaforą. Pašėlęs Volstrito tempas, visą parą primenantis karščiuojančio ligonio temperatūros grafiką, keistai derinamas su stingdančiu akimirkos lėtumu elektronikos prifarširuotame ir anarchistų grafičiais išmargintame Eriko Pekerio „karste“.

Erikas turi viską, ko tik galėjo kada nors užsigeisti, – net nuosavą koplyčią, kurioje galima kabinti brangiai kainuojančius tuštumos genijaus Marko Rotko paveikslus, ir Kazachstane nusipirktą visai jam nereikalingą rusų atominį bombonešį. Bet niekas šiam neokapitalizmo „vampyrui“ jau nebeteikia malonumo. Jis seniai prarado galimybę jausti tikro gyvenimo skonį. Tą, kurio už jokius pinigus nenusipirksi.

——————————————————————————–

„Kosmopolis“ („Cosmopolis“) ****

Prancūzija, Kanada, Portugalija, Italija, 2012 m. Rež. D.Cronenbergas. Vaidina R.Pattinsonas, Jay Baruchelis, Juliette Binoche, Paulas Giamatti, Samantha Morton.

veiksmas 2

humoras 0

įtampa 2

erotika 1

siaubas 2

——————————————————————————–

Kapitalizmas ima viršų!

Komunizmo idėjos šiandien nebemadingos. Jas geriausiu atveju dabar filmuose pamatysime tik atspindėtas kreivame veidrodyje arba paverstas šmaikščių parodijų objektais. Net amžinas anarchistas Jeanas Lucas Godard’as, daug kartų keitęs politines pažiūras, kol kas naujausiame savo filme „Socializmas“ (2010 m.) tarp Samuelio Becketto bei Claude’o Lévi-Strausso citatų ir mizantropiškų bei politiškai nekorektiškų prisipažinimų („Aš nemyliu nė vienos tautos – nei prancūzų, nei amerikiečių, nei vokiečių, nei žydų, nei negrų“) įterpia visai ne socialistinius šūkius: „Pinigai – tai visuomeninis gėris“ arba „Visi gali elgtis taip, tarsi Dievo nebūtų, tik niekšai dabar tapo nuoširdesni.“.

Prasibrauti pro panašių sentencijų mišką be aiškesnių orientyrų beveik neįmanoma. Užtai kur kas konkretesni yra tie filmų kūrėjai, kurie nagrinėja ne utopines ar pačios realybės sukompromituotas santvarkas, o pasaulį valdančią kapitalo galią. Juk prieš keletą metų Amerikoje kilusią finansinę krizę pajuto net ir tos šalys, kurios jautėsi esančios saugios nuo amerikietiškojo kapitalizmo ir imperializmo.

Dokumentininkai Jungtinėse Valstijose iš karto sureagavo į pasaulį sukrėtusį finansinį kataklizmą. Pirmasis, kaip įprasta, į kova su devyngalviu Vostrito slibinu pakilo režisierius Michaelas Moore’as, filme „Kapitalizmas: meilės istorija“ (2009 m.) paskelbęs apie triukšmingas „skyrybas“ daug dešimtmečių gyvavusioje JAV finansų sistemoje. Panašų kaltinimą bankams bei finansų korporacijoms sviedė ir mūsų „Kino pavasaryje“ rodytas dokumentinis filmas „Savų darbas“ (2010 m., rež. Charlesas Fergusonas). „Oskaru“ apdovanotas, šokiruojamas, JAV prezidentui Barackui Obamai nepalankus ir Matto Damono balsu įgarsintas filmas apie bankininkų amoralumą, nepasotinamą valstybės tarnautojų godumą ir kitas priežastis, išprovokavusias pasaulinę finansų krizę.

Dabar, belaukiant politikų žadamos antrosios krizės bangos, yra pats geriausias metas patyrinėti kapitalizmo ir didelių pinigų psichologinį poveikį tiems, kurie stovi prie šios sistemos vairo. Vienas pirmųjų tai bando daryti D.Cronenbergas „Kosmopolyje“.

Rodyk draugams

Kristen apgavo Robą - įrodymai, kad visi gandai melas (II d.)

2012-07-29

Bet atkreipkite dėmesį į kitą dalyką: netikra nuotrauka buvo “padaryta” liepos 17 d. ir Kristen nuotraukoje turėjo juodus plaukus. Bet tą pačią dieną paparaciai pastebėjo Kristen lauke prie sporto salės ir jos plaukai rudos spalvos, nes, kaip mes visi žinome, ji persidažė savo plaukus rudai dėl to, kad reikėjo perfilmuoti kelias scenas Breaking Dawn part 2 filmui.


Kitą dieną ji taip pat buvo pastebėta išeinanti iš sporto salės taip pat su rudais plaukais.

Kiek nurimus paskaloms, People žurnalas nusprendė įsikišti ir publikavo falsifikuotą Kristen reakciją į visą šį reikalą:
“I’m deeply sorry for the hurt and embarrassment I’ve caused to those close to me and everyone this has affected. This momentary indiscretion has jeopardized the most important thing in my life, the person I love and respect the most, Rob.I love him,I love him,I’m so sorry”

Jie taip publikavo panačią netikrą Ruperto reakciją.

Taigi, apibendrinkime viską apie ką šnekėjome:
1. Žurnalas People yra vienas didžiausių bulvarinių leidinių, kuris savo melais kvailina skaitytojus. Jie kūrė gandus jau ir anksčiau: “Robsten’s Getting Married” “Having a Baby” “Rob Is Cheating” ir net gi “Taylor Lautner is Gay” - taip, kurgi ne, mes taip ir patikėjom :D Taigi, kaip po velniais gali būti, kad People žurnalas pirmas gavo Kristen ir Ruperto reakcijas??
2. Kaip spėjome pažinti kristen per visus šiuos metus, mes tikrai žinome, kad ji niekada nepasakytų “I love him” apie Robą viešai. Ji mėgsta savo santykius laikyti asmeniškais ir nerėkia apie juos visiems netikriems žurnalams.
3. Kristen Stewart yra pati nuoširdžiausia, patikimiausia, kukliausia, sąžiningiausia ir ištikimiausia su žmonėmis, kuriuos myli. Kaip taip gali būti, kad ji apgaudinėjo Robą su kažkuo, kas yra vedęs ir turi vaikų?

Paskutinis, bet ne prasčiausias įrodymas visus jus nuraminti yra tas, kad Ruperto žmona davė interviu vienam radijui ir pasakė, kad visa tai yra netiesa ir kas falsifikuotose nuotraukose su Ruperto buvo ji, o ne Kristen.

Ir jeigu jūs vis tiek netikite, štai dar daugiau įrodymų:
1. Tose nuotraukose Kristen juodais plaukais, bet mes visi žinome, kad tas dienas kristen buvo su rudais plaukais, nes reikėjo perfilmuot Breaking Dawn part 2 scenas.
2. US Weekly pašalino netikrą nuotrauką iš savo puslapio iškart po to, kai puslapis buvo užpultas fanų. Iš viso to galimas suprasti, kad jie visgi buvo kalti.
3. Rupertas neseniai pasakė, kad yra laimingai vedęs ir iškels bylą žurnalui.
4. Ir jei visas šis dalykas yra tiesa ir Kristen tikrai apgaudinėjo Robą - nejaugi jūs tikrai manote, kad ji būtų dariusi tai viešai? Hey, žmonės, turėjo praeiti 4 metai tam, kad ji galėtų išeiti su Robu į gatvę susikibusi rankomis, ir staiga ji apgauna jį su Rupertu viešumoje??

Taigi, mielieji, galite būti ramūs :) Kristen neapgaudinėjo ir neapgaus Robo. prieš kelias dienas mes matėmė nuotraukas, kuriose Kristen bučiavosi su Robu Cannuose, laikėsi rankomis po vakarienės ir kartu pasirodė Teen Choise awards :) Matote? Robsten vis dar kartu!

Informacija is cia.

Rodyk draugams

Kristen apgavo Robą - įrodymai, kad visi gandai melas (I d.)

2012-07-28

Didelis dėkui Aurelijai, kuri surado internetinį puslapį, kuriame pateikiami įrodymai, jog visos nuotraukos, kuriose Kristen “apgaudinėja” Robą su SWATH prodiuseriu, yra gryniausias melas. Aišku, to dar nieks nepatvirtino, bet faktai kalba patys už save…

Liepos 26 d. US Weekly žurnalo viršelyje pasirodė nuotrauka ir antraštė, kad Kristen apgaudinėja Robą.

Bet jūs galite likti ramūs, todėl, kad viskas 100 proc. aišku, jog visa tai melas. Atkreipkite dėmesį į tai, kad žmogus sukūręs šią nuotrauką nepastebėjo smulkių detalių. Kaip įmanoma turėti ausį ant skruosto???


Be to, fanai rado daugiau Kristen nuotraukų ta pačia poza, kuri galėjo būti photoshop’inta nuotraukai žurnalui.Net įžimybės palaiko Kristen ir tvirtina, kad ji nieko neapgaudinėjo:

Mes taip pat žinome iš anksčiau, kas US Weekly melavo daug kartų, pvz.: praeito gruodžio mėnesio numeryje buvo rašomas, kad Robas apgaudinėja Kristen. Bet kaip tai gali būti įmanoma, kai Robas senesniuose interviu sakė:
“When I’m in a relationship,I’m in it 100%”
“I don’t understand why people cheat.”

atkreipkite dėmesį į kairę nuotrauką, kurioje, mes beveik įsitikinę, Kristen nepaaugo 7 colių per kelis mėnesius.Rodyk draugams

Naujas Robert Pattinson filmas “The Rover”

2012-07-28

Rodyk draugams

Michael Welch staigmena gimtadienio proga

2012-07-28

Christian Serratos (Andžela) paskelbė foto, kurioje Michael Welch sveikinamas gimtadienio proga

Rodyk draugams

Ashley Greene fotosesijos Nylon žurnalui užkulisiai

2012-07-28

Rodyk draugams

Ashley Greene ir kitų “LOL” aktorių apsiliepimai apie Miley Cyrus filmo kūrimo metu

2012-07-28

Rodyk draugams

Dar daugiau foto įrodančių Kristen neištikimybę

2012-07-28

Rodyk draugams

Režisierius Bill Condon ir kompozitorius Carter Burwell baiginėja įrašinėti BD2 garso takelį

2012-07-28

Rodyk draugams

Pattinsonas išsikraustė iš bendrų su Kristen Stewart namų

2012-07-28

Taip gaila, nejaugi tai viskas? Tikiuosi jie susitaikys ir Robas atleis Kristen…

Šaltinis: www.diena.lt

„Saulėlydžio“ (Twilight) žvaigždė Robertas Pattinsonas, kaip pranešama, išsikraustė iš namų Los Andžele, kuriuose gyveno su savo mergina Kristen Stewart, dieną prieš tai prisipažinusia dėl „akimirkos nesantūrumo“ su kino kūrėju Rupertu Sandersu.

K.Stewart santykiai su „Saulėlydžio“ kolega R.Pattinsonu buvo perkratyti šią savaitę, kai žurnalas „Us Weekly“ paskelbė nuotraukas, kuriose matyti, kaip aktorė anksčiau šį mėnesį bučiavo vedusį savo filmo „Snieguolė ir medžiotojas“ (Snow White and the Huntsman) režisierių R.Sandersą.

Gandus apie nuotykį ji pakomentavo ir R.Pattinsono atsiprašė trečiadienį.

Jos pareiškime sakoma: „Labai atsiprašau už skausmą ir nepatogumą, kuriuos sukėliau man artimiems (žmonėms) ir visiems tiems, kuriuos tai paveikė. Šis akimirkos nesantūrumas sukėlė pavojų svarbiausiam mano gyvenimo dalykui, žmogui, kurį myliu ir labiausiai gerbiu, Robui. Aš jį myliu, aš jį myliu, labai atsiprašau“.

Pranešama, kad britų aktorius labai susisielojo dėl šio prisipažinimo, o vienas porai artimas šaltinis People.com sakė, kad dabar R.Pattinsonas susipakavo savo daiktus ir paliko būstą, kurį jiedu vadino namais.

Šaltinis pridūrė: „Kristen tikrai myli Robą labiau už viską. Jai dabar svarbu tik jis, … (bet) nesu tikras, kad jie galės po šito atsigauti“.

Tuo tarpu R.Sanderso tėvas Michaelas yra įsitikinęs, kad režisierius ir jo žmona, aktorė ir manekenė Liberty Ross, įveiks savo problemas ir kad ši žiniasklaidos sukelta audra yra „didelis triukšmas dėl nieko“.

Michaelas Sandersas People.com sakė: „Jis yra labai garbingas, sunkiai dirbantis ir atsidavęs tėvas ir kino kūrėjas … Žinoma, kad jų santykiai tai atlaikys. Tai - niekis, jie tikrai visa ištvers. Visa tai - didelis triukšmas dėl nieko“.

Rupertas Sandersas trečiadienį taip pat paskelbė pareiškimą apie minimus gandus ir pripažino, jog „visiškai eina iš proto“ dėl to, kad įskaudino savo žmoną, kuri „Snieguolėje“ vaidino K.Stewart veikėjos motiną, ir du poros vaikus.

Rodyk draugams

Kristen Stewart apgavo Robert’ą Pattinson’ą

2012-07-25

Sklando gandai, kad Kristen apgavo Rob’ą su filmo “Snieguolė ir medžiotojas” režisieriumi Rupert Sanders, kai buvo nufotografuota su juo besibučiuojanti. Taigi, jei tai ir nebuvo gandai, Kristen viešai atsiprašė Robert’o, ir pirmą katrą prisipažino jį mylinti.

Taip pat, sklando gandai, kad Kristen ir Rupert’o nuotrauka buvo suklastota.

Kaip manote, ar tai tiesa?

Rodyk draugams

Stewart pasidalijo meilės scenų paslaptimis

2012-07-25

Info - alfa.lt

„Twilight“ žvaigždė Kristen Stewart nusprendė pasidalyti, kaip filmuojamos meilės scenos.

Ji neneigia, jog meilės scenose jai tekdavo įveikti baimę bei pasitikėti savo partneriu Robertu Pattinsonu. Kiekviena meilės scena jai yra tarsi naujas iššūkis ir vis kitas amplua. Įsijautusi į rolę, K. Stewart nori atskleisti savo heroję, jos jausmus bei astrą.

Kartais tokiose scenose tenka vaidinti gyvulišką aistrą, audringą seksą bei netikrą meilę. Aktorė minėjo žurnalistams, kad tokia patirtis jai buvo labai įdomi.

K. Stewart gerbėjai nuolat iš aktorės tikisi kažko naujo ir tikro. Tačiau nepamirškime, kad ji yra tūkstančių paauglių dievaitė ir pavyzdys.

Rodyk draugams

Pattinsonas prisipažino norįs vesti Stewart

2012-07-25

Info - alfa.lt

Robertas Pattinsonas pagaliau išsidavė, kad ateityje jo laukia vedybos su ilgamete mylimąja Kristen Stewart.

Merginų numylėtinis neigia, kad viena gražiausių gyvenimo švenčių jo laukia jau netrukus, tačiau pagaliau atvirai prisipažįsta, kad Kristen Stewart yra vienintelė mergina, kurią norėtų vesti.

„Nuolat pasirodo žurnalai, kuriuose teigiama, kad jau vedu. Niekas niekada nežino ir nesužinos, kada tai bus. Bet visi nuolat patiki, kad šįkart – tai jau tiesa, – pasakoja R. Pattinsonas. – Net mano mama, kiekvieną kartą perskaičiusi panašų straipsnį, skambina man ir klausia, kodėl jai apie tai nieko nesakiau! Bet ten rašo nesąmones! Kol kas. Tiesa yra tik ta, kad Kristen išties yra vienintelė mergina, kurią norėčiau vieną dieną vesti, nes tokios, kaip ji, man dar neteko pažinti.“

Pasak aktoriaus, jis pats nekreipia dėmesio į nuolatinius gandus apie save, tačiau vaikiną jaudina, kad tai skaudina jo artimuosius: „Tai – bene didžiausia populiarumo kaina.“

Šiuo metu R. Pattinsoną galima pamatyti filme „Mielas draugas“, sukurtame pagal klasikinį to paties pavadinimo Gi de Mopasano romaną. Juostoje jis įkūnija apsukrų garbėtrošką Žoržą Diuruą, savo kerais apsukantį įtakingoms moterims galvas ir negailestingai daužantį joms širdis dėl egoistiškų savo tikslų – šlovės ir pinigų.

Rodyk draugams

Naujos Kristen Stewart nuotraukos iš Vanity Fair žurnalo

2012-07-24

Rodyk draugams

Ashley Greene - Nylon žurnale

2012-07-24

Rodyk draugams

Akimirkos iš Teen Choise Awards 2012

2012-07-24

Rodyk draugams

Teen Choise Awards 2012

2012-07-24

Rodyk draugams

Robert Pattinson - Blackbook žurnale

2012-07-23

Rodyk draugams

Teen Choise Awards 2012

2012-07-23

Šią naktį, Los Andžele, vyko Teen Choise Awards 2012 apdovanojimai. Saulėlydžio saga, ir jos aktoriai laimėjo tris banglentes, šiose kategorijose.

Choice Movie Actor: Action - Taylor Lautner, “Abduction”
Choice Movie: Romance - “The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1″
Choice Movie Actress: Romance - Kristen Stewart, “The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1″

Įskaitant ir šiuos meus, Saulėlydžio saga gavo jau 41-ą banglentę. Robertas ir Kristen savo banglentes atidavė gerbėjams pirmose eilėse.

Rodyk draugams