BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Birželis, 2012

Robertas ir Kristen dalyvavo prodiuserio Kevin Turen vestuvėse

2012-06-30

Robertas ir Kristen, birželio 23 d., Niudžersyje, dalyvavo prodiuserio Kevin Turen vestuvėse.

Rodyk draugams

Kodėl gerbėjai Pattinsonui dovanoja ne gėles, o dantų krapštukus?

2012-06-29

Info - alfa.lt

Gerbėjai mėgsta pamaloninti savo mylimus aktorius ir dovanoti jiems dovanas. Dažniausiai kino žvaigždės gauna gėlių arba kitų mielų smulkmenų, tačiau aktoriaus Roberto Pattinsono gerbėjai jam dėžėmis dovanoja… dantų krapštukus!

Dantų krapštukus gerbėjai R. Pattinsonui šimtais siunčia ne tik į namus, jo kino agentui, bet dovanoja ir kino premjerose tiesiog ant raudono kilimo.

Viskas prasidėjo nuo to, kad metęs rūkyti aktorius, stengdamasis numalšinti cigarečių potraukį, pradėjo kramtyti medinius krapštukus. Pastebėję naująjį R. Pattinsono įprotį, jo gerbėjai nusprendė pasirūpinti, kad jų aktoriui ilgam nepritrūktų.

„Mečiau rūkyti, tačiau niekam apie tai neužsiminiau nei žodžiu. Stengdamasis kuo nors užsiimti, vietoj cigaretės traukimo, pradėjau kramtyti tuos kvailus dantų krapštukus, – pasakoja aktorius. – Kažkas tai pastebėjo Kanuose, o jau kitą dieną Lisabonoje, po to Paryžiuje ir Berlyne gerbėjai mane pasitiko su didžiulėmis dantų krapštukų dėžėmis, Tūkstančiais dantų krapštukų!“

R. Pattinsonas tikina, kad toks dėmesys jam malonus, tačiau dantų krapštukų jis turi jau tiek daug, kad jų užtektų visiems metams, tad tikisi, jog netrukus tokios dovanos liausis.

Rodyk draugams

Pristatomas lietuviškai titruotas filmo “Mielas draugas” anonsas

2012-06-29

Info - obuolys.lt

Pristatome lietuviškai titruotą filmo “Mielas draugas” anonsą!

Vienas populiariausių visų laikų literatūrinių personažų ir lovelasų Žoržas Diurua, šimtmetį audrinęs jausmus žymiajame Gi de Mopasano romane “Mielas draugas”, pagaliau žengia ir į kinus ekranus įgavęs Roberto Pattinsono (”Saulėlydžio” saga) bruožus! Jis žada žiūroves pavergti prancūziška elegancija, intriguojančia meilės istorija ir… gundymo paslaptimis.

Juosto premjerą Lietuvos kino teatruose jau nuo liepos 13 d.!

Merginų numylėtinis Robertas Pattinsonas dar ilgai neatsikratys šio titulo, nes vos nusivalęs išblyškusio vampyro grimą, jis įsispraudė į elegantišką fraką ir vėl išsiruošė į moterų širdžių medžioklę – filme “Mielas draugas” įtaigiai įkūnija pagrindinį mergišiaus vaidmenį. Jo kerams juostoje pasiduoda žavingosios Holivudo deivės – Uma Thurman, Kristin Scott Thomas ir Christina Ricci – filme įkūnijančios svarbiausių ir reikšmingiausių Žoržo meilužių vaidmenis.

Jaunasis garbėtroška Žoržas Diurua (akt. Robertas Pattinsonas) skursta Paryžiuje. Be orios laikysenos ir dailios išvaizdos jis daugiau neturi nieko – Žoržas patinka moterims, tačiau jo kišenei stinga pinigų, o savimeilei – šlovės. Viskas pasikeičia po lemtingo susitikimo su jaunystės laikų draugu Forestjė, kuriam straipsnius rašo žmona Madlena. Šios padedamas Mielas draugas pradeda sparčiai kilti socialiniais ir karjeros laiptais, vadovaudamasis paprasta logika – bet kokia kaina patikti moterims!

Ir jam tai puikiai sekasi – viena už jį rašo straipsnius ir padaro įtakingu žurnalistu, antra – turtinga, padeda praturtėti, o trečia – miela ir žaisminga, tad su ja smagu leisti laiką. Vaikinas be skrupulų gundo jo dėmesio pakerėtas vyresnes damas, o pats pajutęs šiltus jausmus jaunajai Klotildai (akt. Christina Ricci) – veja juos šalin. Žoržas tvirtai pasiryžęs meilę paaukoti vardan garbės ir pinigų.

Aukštuomenės numylėtinis lipa per draugų galvas ir moterų lovas, tačiau kada nors visiems ir už viską tenka mokėti. Mielas draugas netaps išimtimi…

Rodyk draugams

Breaking Dawn part 2 treileris!!!!

2012-06-20

Pasimėgaukit :)

Jei nerodo, spauskite čia

Rodyk draugams

14 sekundžių sneak peek iš rytoj pasirodysiančio treilerio

2012-06-19

P.S. tikėkimės treileris vėl nebus iki minutės trukmės…
P.P.S treilerio ryt tikriausiai neįdėsiu, nes būsiu išvažiavusi

Rodyk draugams

Susipažinkime su Renesmee

2012-06-19

Info - ew.com

Renesmee – tai pusiau žmogaus, pusiau vampyras, nenatūraliai greitai augantis kūdikis. Šią veikėją galėsime išvysti “The Twilight Saga: Breaking Dawn - 2 dalyje.

Pasirinkti tinkamą aktorę buvo būtina. “Tai labai svarbi dalis, - sako direktorius Bill Condon, kuris pastebėjo Mackenzie Foy, dabar 11, anksčiau. “Tačiau tai buvo natūraliai akivaizdu. Tai buvo vienas iš tų retų kartų, kai matote ką nors - kaip butą ar namą - ir jūs jaučiatės gerai ir jums tiesiog reikia jį priimti. Aš jaučiau, kad taip, pavyzdžiui, “O, tai gerai.” ”

Foy užaugo ne Los Andžele ir dirba stabiliai, nuo 3 metų dirbo Ralph Lauren modeliu, ji rodėsi reklamose, ir TV laidose, kaip, pavyzdžiui, Til Death, Hawaii Five-O , ir Flashforward. Žinomų aktorių dėka, ji įgijo keletą naujų įgūdžių filmuojant Breaking Dawn. Taylor Lautner ją išmokė, kaip žaisti futbolą ir Kristen Stewart davė jai patarimų, kaip pravirkti ekrane. (”Ji sakė, kad reikia galvoti apie ką nors liūdna, labai ilgą laiką.”)

Aktorė mokosi namuose, ir ką tik baigė penktą klasę. Ji viliasi toliau būti aktorė, - ir galų gale direktorius - už likusią savo gyvenimo dalį. Tačiau artimiausioje ateityje? “Aš einu plaukioti ir valgyti Popsicles.”

Rodyk draugams

Gandonešiai tvirtina: “Saulėlydžio” saga kelsis naujam gyvenimui

2012-06-19

Info - obuolys.lt

Dviejų milijardų vertės franšizės negali mirti. Jos net negali sustoti poilsio. Savaitgalį internete išplito gandai, kad studija Lionsgate ieško būdu kaip naujam gyvenimui prikelti šiais metais lapkričio mėnesį su “Brėkštančia aušra” besibaigiančią seriją.

“Studijoje verda derybos ir yra aptarinėjama kokiu keliu eiti, norint pratęsti “Saulėlydžio” sagos gyvenimą. Kol kas galutinio sprendimo nėra. Svarstomos galimybės sukurti perdirbinį, sagos prologą ar net istorijos tęsinį”, - toks pranešimas keliavo iš vienos svetainės į kitą.

Svetainės Deadline žurnalistams vienas iš studijos vadovų aptakiai atsakė, kad “kol kas Lionsgate nepuoselėja planų sukurti sagos perdirbinį. Tačiau mes palaikysime bet kokią “Saulėlydžio” autorės Stephanie Meyer iniciatyvą.”

Pati rašytoja jau buvo užsiminusi, kad neprieštarautų serijos “perkrovimui”. Tad nenuostabu, jei ganduose yra krislelis tiesos: kas pjaus vištą, dedančią auksinius kiaušinius?

O jūs norėtumės, kad būtų sukurtas perdirbinys/tęsinys, ar užteks 5 filmo dalių?

Rodyk draugams

Bella ir Edward’as gerbėjus supažindina su savo dukra Renesme

2012-06-17

Info - obuolys.lt

Finalinio “Saulėlydžio” sagos filmo “Brėkštanti aušra” kūrėjai bando gerbėjų kantrybę. Nors jau balandžio mėnesį režisierius Bill’as Condon’as pažadėjo artimiausiu metu parodyti pilnavertį filmo pristatymą, kol kas matėme tik trumpą anonsą. Romantinė drama negalėjo pasigirti nei plakatų, nei kadrų gausa. Iki šiol.

Vakar svetainė “Entertainment Weekly” paskelbė, kad naujausiame žurnalo numeryje pagrindiniai filmo herojai Bella ir Edward’as supažindins su savo dukra. Nuo blizgaus žurnalo viršelio skaitytojus pasveikins mylimiausi sagos herojai.

“Entertainment Weekly” žurnalo Lietuvoje pavartyti neteks, tad “Obuolys” dalinasi naujausiais “Brėkštanti aušra” kadrais. Priminsime, filmas Lietuvos kino teatruose startuos lapkričio 16 d.

Kadrus matysite čia

Rodyk draugams

Kristen Stewart VF fotosesijos užkilisiai ir Robert Pattinson pastaba

2012-06-17

Rodyk draugams

Naujas klipas iš filmo “Bel Ami” su Robert Pattinson

2012-06-17

Rodyk draugams

“Brėkštanti aušra. 2 dalis” Entertainment Weekly žurnale (scanai) + naujos nuotraukos iš filmo

2012-06-13

Rodyk draugams

Nauja BD2 nuotrauka!

2012-06-13

Rodyk draugams

Kristen Stewart ant „Vanity Fair“ viršelio pademonstravo jai nebūdingą elegancijąl

2012-06-13

Info - 15min.lt

Aktorė Kristen Stewart (21), vaidinusi „Saulėlydžio“ sagoje bei greitai pasirodysiančioje juostoje „Snieguolė ir medžiotojas“, papuošė žurnalo „Vanity Fair“ viršelį. Maištingoji Kristen žurnalo viršelyje, priešingai nei gyvenime, tapo elegantiška dama su pūkuotu šuniuku ant kelių.

2012 metų birželio mėnesio žurnalo mergina, dažnai žiniasklaidos pirštais badoma, kaip viena iš labiausiai skonio neturinčių garsenybių, kartą ir visiems laikams įrodė, kad suknelės ir seksualus įvaizdis jai tinka taip pat, kaip ir nudriskę džinsai ir nutįsęs nertinis.

Tačiau jaunoji žvaigždutė, rodos, į aplinkinių kritiką nėra linkusi kreipti dėmesio ir interviu žurnalui „Vanity Fair“ pasakojo: „Mane dažnai kritikuoja už tai, kad ne visuomet nuotraukose atrodau nepriekaištingai. Aš visiškai nejaučiu gėdos, atvirkščiai – didžiuojuosi savo stiliumi. Jei visuomet atrodyčiau tobulai, žmonės, stovintys šalia manęs kambaryje ar ant raudono kilimo, manytų, kad esu apgavikė.“

Žurnalo paklausta, kokį stilių ji mėgusi anksčiau, aktorė atsakė paprastai. „Pasižiūrėkite į mano nuotraukas, kuomet aš buvau 15-os metų. Aš buvau visiškas berniukas, vilkėjau brolio drabužius! Man visiškai nerūpėjo, kad iš manęs juokėsi dėl to, kad nedėviu aptemptų džinsų. Žinoma, mane skaudino, kad vaikai iš manęs šaipėsi. Pamenu, kad šeštoje klasėje po fizinio lavinimo pamokos viena mergaitė ėmė klykti: „O Dieve, tu dar nesiskuti kojų?“. Mane tai labai įskaudino“, – žurnalui širdį liejo Kristen.

Siūlome patiems pasižiūrėti vaizdo medžiagą iš fotosesijos ir įvertinti, ar Kristen Stewart pavyko virsti stilinga dama:

Rodyk draugams

Aktorė Stewart: nuo berniukiško įvaizdžio iki stilingiausios žvaigždės titulo

2012-06-13

Info - alfa.lt

Aktorė Kristen Stewart, išgarsėjusi kaip Bella Swan filme „Saulėlydis“ („The Twilight“), tapo visų mėgstama ir nuolat aptarinėjama žvaigžde. Per vieną naktį merginos žvaigždė suspindo ne tik kino ekranuose, bet ir mados pasaulyje.

Šiais metais 22 metų amerikietė buvo išrinkta stilingiausia Holivudo žvaigžde. Merginai, mėgstančiai dėvėti džinsus ir sportinius batelius, tai buvo kiek netikėtas pripažinimas.

„Žiūrint į ankstesnes jos nuotraukas galima teigti, kad atrodžiau kaip berniukas. Juk tuo metu aš nešiojau brolio rūbus ir man nerūpėjo, kaip aš atrodau“, – žurnalui „VanityFair“ sakė K. Stewart.

Vis dėlto, net ir dabar laisvalaikiu aktorė nesiskiria su sportiniais bateliais, marškinėliais ir džinsais.

Tiesa, iškilmingomis progomis „Snieguolė ir medžiotojas“ („Snow white“) žvaigždė renkasi dailias sukneles ir avi jai nepatogius aukštakulnius.

Visgi jau minėtam leidiniui garsenybė prisipažino, kad vis dažniau jai norisi gražiai pasipuošti, tad leidžiasi į stiliaus eksperimentus.

Atsakydama į kritiką, kad ne visada atrodo tobulai, jaunoji ekrano žvaigždė sakė, kad, būdama ne visiškai tobula, ji bent jau yra nuoširdi.

Toks atvirumas ir sąžiningumas, matyt, ir sužavėjo kolegą aktorių Robertą Pattinsoną (26).

Rodyk draugams

„Universal Pictures“ ruošia filmo „Snieguolė ir medžiotojas“ tęsinį

2012-06-12

Info - alfa.lt

Nors pasaulinė debiutinio režisieriaus Ruperto Sanderso filmo „Snieguolė ir medžiotojas“ premjera Lietuvoje nesudomino epinio žanro žiūrovų, likusioje Europoje ir Amerikoje niekas nė neabejojo būsimo filmo sėkme. „Universal Pictures“ tvirtai tikėdama finansiniu filmo potencialiu, jau dabar veda derybas su filmo „Žmogus voras“ scenarijaus autoriumi Davidu Koeppu ir derasi scenarijaus juostos tęsiniui, apie kurį studijos prezidentas Ronas Meyeris užsiminė dar prieš kelias savaites.

Jau kino ekranuose rodomam filmui scenarijų kūrė iranietis Hosseinas Amini, kino ekranams adaptavęs istorijas, tapusias pagrindu filmams „Važiuok“ (orig. „Drive“, 2011) bei „Balandžio sparnai“ (orig. „The Wings of the Dove“, 1997). Nepaisant puikaus scenaristo darbo, „Universal Pictures“ teikia pirmenybę Davidui Koeppui, kurio sąskaitoje – daugiau kaip dvidešimt garsių filmų scenarijų bei keli režisūriniai darbai.

Kaip praneša šaltinis „Deadline“, „Universal Pictures“ nori kuo greičiau pradėti juostos „Snieguolė ir medžiotojas“ tęsinio darbus, kadangi tikisi, jog prie filmo vairo stos Rupertas Sandersas. Greitindama tęsinio kūrimo darbus studija ketina užbėgti įvykiams už akių ir išlaikyti režisierių, kuris nestokoja didelių projektų pasiūlymų.

Patys prodiuseriai, kalbėdami apie naująjį savo filmą, pabrėžia, jog „Snieguolė ir medžiotojas“ skiriasi nuo visų kitų kino projektų. „Pamirškite apie Disnėjaus Snieguolę! Šiame filme viskas kitaip – jis niūresnis ir aštresnis“, - kalbėjo jie. Ir iš tiesų – naujoji brolių Grimų pasakos interpretacija laužo nusistovėjusias tradicijas – pagardinta „Žiedų Valdovo“ ir „Alisos stebuklų šalyje“ stilistika „Snieguolė ir medžiotojas“ pina pasakos, mistikos, epo, fantastikos ir nuotykių filmo žanrus bei leidžia žavėtis Charlize Theron, Kristen Stewart ir Chriso Hemswortho vaidyba.

Pačia netikėčiausia istorijos interpretacija vadinamas filmas jau kinuose. Nepraleiskite progos pamatyti jį. Filmo cenzas N-13.

Rodyk draugams

Pattinsonas suabejojo Adelės talentu

2012-06-12

Info - alfa.lt

Neretai pasitaiko, kad po audringos nakties, kurios metu laisvai liejosi gėrimai, geras sumanymas išsilieti ant pirmo pasitaikiusio asmens. Atlikėjai Adelei nepasisekė, kad buvo tas asmuo viename vakarėlyje, kuriame dalyvavo iš merginų numylėtinis britų aktorius Robertas Pattinsonas.

Vienoje pokalbių laidoje, kurioje neseniai teko dalyvauti, aktorius atskleidė: „Tai pats kvailiausias ginčas į kurį man yra tekę įsivelti. Niekada nenusišneku, bet tas vakaras buvo išimtis.“

26-mečiui susitikus su daugkartine „Grammy“ apdovanojimų laimėtoja kilo mintis ją paskatinti ir „užvesti“ savo kalba. „Tu gali pasistengti ir viskas bus tavo. Tau tik reikia užsidegimo“, – pradėjo pokalbį Robertas. Adele neištvėrė ir pasakė, kad ji yra atlikėja, kurios kūriniai yra perkamiausi per visą popmuzikos istoriją. Įkaušęs R. Pattinsonas nusprendė su šiuo teiginiu nesutikti ir pradėjo ginčą.

„Taip, tai buvo po vieno vakarėlio. Nenoriu plačiau pasakoti ir atskleisti kokiomis frazėmis apsikeitėme, tačiau kitą rytą pabudęs labai gailėjausi kiekvieno ištarto žodžio savo tautietei“, – susigėdęs pasakojo aktorius.

Rodyk draugams

Nikki Reed paskelbė savo twitter’yje žinutę:

2012-06-10

Žinutėje ji rašo, kad pasiėmė savo mamą į pasimatymą, ir žiūrėjo SWATH filmą. Joms jis labai patiko.

Rodyk draugams

Robert Pattinson interviu su George Stroumboulopoulos

2012-06-10

Rodyk draugams

Naujas Kellan Lutz filmas “Tarzan”

2012-06-10

2013 metais Kellan’a Lutz’ą galėsime išvysti visiškai naujame amplua. Jis atliks Tarzano vaidmenį animaciniame filme “Tarzan”. Filmas bus kurtas Vokietijoje.

Rodyk draugams

Kristen Stewart prancūziškame Madame Figaro žurnale

2012-06-10

Rodyk draugams