BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gegužė, 2012

2012 MTV Movie Awards - balsuokite

2012-05-31

Daugiau informacijos čia

2012 MTV Movie Awards jau birželio 3 d. MTV kanalu.

Balsuoti galite čia

Rodyk draugams

Wyck Godfrey kalba apie Breaking Dawn part 2

2012-05-31

Rodyk draugams

Kristen Stewart ir Sam Clafin - interviu MTV Movie Awards Sneak Peek Week laidoje + naujas klipas iš SWATH filmo

2012-05-31

<img src=”

” alt=”" />

Rodyk draugams

Snieguolė ir Medžiotojas - Lietuvos kino teatruose jau rytoj!

2012-05-31

Kristen Stewart kino ekrane galėsite pamatysti jau rytoj, per filmo “Snieguolė ir Medžiotojas” premjerą Lietuvoje.

Ar žiūrėsite šį filmą?

Apie filmą:

Gotikinė „Snieguolės“ interpretacija

Tamsos ir blogio jėgos apraizgiusios visą karalystę – nei viena dvasia negali likti nepastebėta Karalienės (akt. Charlize Theron) veidrodžio. Apsupta nesuskaičiuojamos armijos, neįveikiamos pilies valdovė sužino apie jos kerams nepavaldžią Snieguolę (akt. Kristen Stewart). Grožio kulto, amžinos jaunystės troškimo ir pavydo užvaldyta moteris paveda Medžiotojui (akt. Chris Hemsworth) parnešti Snieguolės širdį. Tačiau, išvydęs tyros sielos merginą, įsimylėjęs vyras stoja jos pusėn ir pasipriešina Karalienei. Aušta didis mūšis, nes gyventi ir valdyti gali tik viena iš jų…

Epinis veiksmo ir nuotykių filmas „Snieguolė ir medžiotojas“ privers naujai pažvelgti į legendinę brolių Grimų pasaką „Snieguolė ir septyni nykštukai“ bei atskleis naują šios pasakos viziją.

Nemari gėrio ir blogio kova, aštrūs pojūčiai, nuotykiai, ir, žinoma, meilė kino ekranuos karaliaus jau pirmąją vasaros dieną.

Režisierius: Rupert Sanders

Scenarijus: Evan Daugherty, John Lee Hancock

Muzika: James Newton Howard

Vaidina: Kristen Stewart, Charlize Theron, Chris Hemsworth, Sam Claflin ir kt.

Rodyk draugams

Stewart: šeima manęs gėdijosi

2012-05-31

Info - alfa.lt

Holivudo aktorė Kristen Stewart prisipažino, kad praeityje šeima jos gėdijosi.

22 metų „Saulėlydžio“ žvaigždė atskleidė, kad anksčiau ji darė gėdą savo šeimai, nes atpažinta gerbėjų viešumoje elgdavosi kaip nenormali.

„Kai žmonės mane atpažinę viešumoje prieidavo prie manęs ir mano šeimos, pradėdavau keistai elgtis. Jiems būdavo gėda dėl mano elgesio ir sakydavo: „Kristen, ką tu darai? Būk maloni ir pasisveikink“. Sąžiningai pasakius, nežinau kodėl taip elgiausi, – atviravo K. Stewart. – Manau, kad natūralu jog trylikametis gali jausti nesaugumo jausmą, bet nenatūralu buvo tai, kad aš taip nesijaučiau. Šiaip man patiko bendrauti su žmonėmis ir visur lankytis. Tačiau tikrai buvo sunku susidoroti su užgriuvusia šlove.“

Aktorė pripažįsta, kad elgdavosi keistai ir supranta kodėl žmonės ją laikė keistuole.

K. Stewart akimirksniu išgarsėjo suvaidinusi filme „Panikos kambarys“ (angl. „Panic Room“) su Jodie Foster. Jei tuo metu buvo tik trylika metų.

Rodyk draugams

Kristen Stewart atsakinėja į Facebook fanų “Snow White and the Huntsman” klausimus

2012-05-29

Rodyk draugams

Kristen Stewart “Snow White and the Huntsman” interviu + naujos scenos

2012-05-29

Rodyk draugams

Balsuokite Teen Choise Awards 2012

2012-05-28

platesnė informacija čia

Balsuoti gali čia

P.S. Balsuoti galite kiekvieną dieną

Rodyk draugams

Sneak Peek iš

2012-05-28

Laida pasirodys ketvirtadienį

Get More: Punk’d, Full Episodes

Rodyk draugams

Video: Robert ir Kristen Kanuose

2012-05-28

Rodyk draugams

Robert Pattinson: gadai apie “Pavojingą meilę”?

2012-05-27

Tikriausiai daug kas matėte filmą “Bado žaidynės”, o jau šią vasarą bus pradėtas filmuoti ir antrasis trilogijos filmas “Pavojinga meilė”. Sklido gandai, kad Lionsgate kvietė Robert Pattinson filme atlikti Finnick Odair vaidmenį. Tačiau Robertas paneigė tokius gandus. Jis USA Today sakė: “Vieną rytą nubudau ir išgirdau, kad aš įtrauktas į “Bado žaidynių” aktorių sąrašą. Man sekundėlę buvo smalsu tad aš paskambinau savo agentui, ir jis pasakė, kad niekas to vaidmens man nesiūlė.”

Kaip manote, ar Robertas būtų tikęs vaidinti “Pavojingoje meilėje”?

Rodyk draugams

Robert Pattinson ir Kristen Stewart “Cosmopolis” afterpaty’je

2012-05-27

Rodyk draugams

Kristen Stewart grįžo namo be Robert Pattinson

2012-05-27

Info - popsugar.com

Kristen Stewart atvyko į LAX oro uostą praėjusią naktį iš Prancūzijos. Kristen vilkėjo dizainerių Balenciaga ir Reem Acra sukneles per savo buvimą Kanuose, tačiau skisdama namo vilkėjo patogiau, aptemptus džinsus ir Nike sportinius batelius. Kristen Kanuose pristatė naują filmą, „On the Road“, ir taip pat rado laiko, dalyvauti Robert Pattinson naujausiame filme, „Cosmopolis“. Robas ir Kristen artimai bendravo ir buvo susikibę rankomis „On the Road“ afterparty‘je.

Kristen dabar sutelkusi dėmesį į kitą filmą, Snieguolė ir Medžiotojas. Jos pasaka žengs į didžiuosius ekranaus jau šį penktadienį.

Rodyk draugams

Robert Pattinson ir kiti aktoriai “Cosmopolis” premjeroje Kanuose

2012-05-25

Rodyk draugams

Kristen Stewart filmo “Cosmopolis” premjeroje Kanuose

2012-05-25

Rodyk draugams

Robert Pattinson ir kiti aktoriai, Kanų filmų festivalyje, pristato filmą “Cosmopolis”

2012-05-25

Rodyk draugams

Robert Pattinson Le Grand Journal laidoje

2012-05-25

Rodyk draugams

Ashley Greene filmo The Apparition treileris ir plakatas

2012-05-25

Kraupoka, ar ne? Bet aš tai labai laukiu filmo :)

Rodyk draugams

Po 55 metų „Kelyje“ pagaliau tapo filmu

2012-05-25

Info - 15min.lt

Praėjus 55 metams po išleidimo, Jacko Kerouaco „Kelyje“ (On the Road) pagaliau tapo filmu.

Pastaruosius šešis dešimtmečius aplink šią klasika tapusią knygą ratus suko visi, pradedant Marlonu Brando ir baigiant Jeanu-Lucu Godard’u ir Bradu Pittu, tačiau Walterio Salleso adaptacija yra pirmoji, tapusi kūnu.

Tai užtruko ne dėl to, kad nebuvo noro: J.Kerouacas ir pats labai norėjo, kad jo knyga būtų ekranizuota, net parašė laišką M.Brando, kad gali lyrines knygos keliones paversti „filmo tipo struktūra“.

Filmo „Kelyje“ premjera trečiadienį įvyko Kanų kino festivalyje – toli nuo Amerikos kelių, kuriais bastėsi Selas Paradaisas ir Dinas Moriartis, sukurti atitinkamai pagal paties J.Kerouaco ir Nealo Cassady pavyzdį.

„Jeigu neatgaivini to iš naujo ją perskaitydamas, iš naujo įsivaizduodamas, atlikdamas, tai – žlugęs reikalas, – sakė Viggo Mortensenas, kuris filme vaidina Williamą S.Burroughsą. – Turi vėl ją perskaityti, kad ji atgytų“.

Kalambūras neišvengiamas: knygai „Kelyje“ tai buvo ilgas kelias. Nors Holivude jos ekranizavimu buvo domimasi nuo pat jos išleidimo, įvairios derybos ir bandymai rašyti scenarijų nieko nedavė.

1979 metais teises į šį romaną nusipirko Francisas Fordas Coppola, bet ir jam nepavyko jos interpretuoti.

Būtent jo sūnus, režisierius Romanas Coppola, prodiusavo „Kelyje“, kuris artimiausiais mėnesiais bus pradėtas rodyti įvairiose šalyse, o JAV kino teatrus pasieks vėlyvą rudenį.

Brazilų režisierius W.Sallesas šio projekto ėmėsi pastatęs kitą „kelio“ filmą – 2004-ųjų „Motociklininko dienoraštį“ (Diarios de motocicleta) apie jauno Che Guevaros kelionę po Pietų Ameriką.

„Kelyje“ scenarijų parašė „Motociklininko dienoraštį“ parašęs Jose Rivera.

Abu filmai, kaip trečiadienį spaudos konferencijoje sakė W.Sallesas, yra apie „socialinį ir politinį prabudimą“.

„Tai – apie tos paskutinės ribos, kurios jie niekada neras, ieškojimą, – sakė režisierius. – Taip pat apie atradimą, kad tai yra kelio pabaiga ir amerikietiškosios svajonės pabaiga“.

Didelių sunkumų perkeliant „Kelyje“ į didįjį ekraną kyla dėl knygos padriko pasakojimo apie Paradaiso, kurį vaidina Samas Riley ir Moriarčio, kurį įkūnijo Garrettas Hedlundas, keliones po Ameriką ir apie tai, kaip jų intelektualinis, aistringai bohemiškas gyvenimo būdas susiduria su konservatyvesne visuomene.

Jų kelyje atsiranda ir daug merginų, kurias vaidina Kristen Stewart, Kirsten Dunst, Elisabeth Moss ir Alice Braga.

Filmas perteikia aistringą draugystę, bet juo buvo sunkiau – kaip, galbūt, neišvengiama – perteikti tą iki baltumo įkaitusį J.Kerouaco knygos pulsą. Knyga, kaip žinia, buvo parašyta per tris savaites ant ilgo ritinio, nors ši istorija ir nepakankamą dėmesį skiria ankstesniems J.Kerouaco užrašams.

Tačiau tam, kad atgaivintų bitnikų kartos – ekranizacijoje Alleną Ginsbergą vaidina Tomas Sturridge’as – ankstyvąsias dienas, W.Sallesas labai pasistengė dėl realizmo.

Penkerius metus jis filmavo neišleistą dokumentinį filmą apie šią knygą ir sako, kad visam meninio filmo statymo procesui prireikė beveik 100 tūkst. kilometrų.

Taip pat buvo tartasi su knygos herojų prototipų palikuonimis, W.Sallesas prieš filmavimą buvo surengęs keturių savaičių „mokomąją stovyklą“ aktoriams.

K.Stewart, kuri vaidina Moriarčio draugę, sako, kad klausėsi savo herojės prototipės Luanne Henderson garso įrašų ir buvo susitikusi su jos dukra.

„Jaučiau ją. Ir niekada nebūčiau to padariusi be jos dukters ar tų įrašų“, – sakė ji.

Ar „Kelyje“ filmas bus toks pats svarbus žiūrovams, pamatysime. V.Mortensenas tikina, kad ši istorija ypatingai siejasi su šiais laikais, kai vyksta jaunimo protestai dėl ekonomikos žlugimo ir Arabų pavasaris.

„Manau, buvo verta laukti“, – sako jis.

Rodyk draugams

“On The Road” premjera 65-tajame Kanų filmų festivalyje

2012-05-25

Rodyk draugams