BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Balandis, 2012

Kristen Stewart ir Robert Pattinson atvyko į Vankuverį

2012-04-30

Kristen Stewart ir Robert Pattinson atvyko į Vankuverį, Kanadą, “Breaking Dawn Part 2″ kai kurių scenų perfilmavimams. Jie atskrido atskirai, nes Kristen skrido iš Niujorko, o Robertas iš Los Andželo.

null

Rodyk draugams

Aktorė Kristen Stewart išrinkta stilingiausia įžymybe

2012-04-30

Info - 15min.lt

Vienas prestižiškiausių mados žurnalų „Glamour“ paskelbė stilingiausių garsenybių sąrašą, o jo viršūnėje atsidūrė 22-ejų aktorė Kristen Stewart.

Visai neseniai buvo kalbama, kad dėl sudėtingo charakterio ir atsainaus požiūrio į kasdienę aprangą su „Saulėlydžio“ žvaigžde K.Stewart nenori dirbti jokie stilistai. Tačiau stilingiausių garsenybių sąraše ji nušluostė nosį ne vienai stiliaus ikona vadinamai gražuolei, rašo dailymail.co.uk.

Sportbačiai, džinsai ir apsmukę marškinėliai jau tapo kasdiene aktorės uniforma, tačiau viešuose renginiuose ji nustebina įdomiais stiliaus sprendimais. „Glamour“ rašo, kad K.Stewart iš uždaros, keistos paauglės virto tikra stiliaus karaliene.

Iš pirmos vietos K.Stewart išstūmė „Hario Poterio“ aktorę Emmą Watson, kurią „Glamour“ paskelbė stilingiausia garsenybe pernai. K.Stewart už nugaros paliko ir tokias moteris kaip dizainerė Victoria Beckham, supermodelis Kate Moss, Kembridžo hercogienė Catherine, dainininkė Rihanna ir kt.

Žurnalas taip pat išrinko ir stilingiausią porą – ja tapo ta pati K.Stewart su savo mylimuoju aktoriumi Robertu Pattinsonu.

Geriausiai besirengiančių garsenybių 30-tukas:

Kristen Stewart
Emma Watson
Victoria Beckham
Kembridžo hercogienė Catherine
Florence Welch
Michelle Williams
Blake Lively
Cheryl Cole
Olivia Palermo
Rihanna
Kate Moss
Alexa Cung
Kim Kardashian
Kelly Rowland
Keira Knightley
Dannii Minogue
Rosie Huntington-Witeley
Fearne Cotton
Jennifer Lopez
Mila Kunis
Jessica Alba
Katy Perry
Angelina Jolie
Emma Stone
Miranda Kerr
Lady Gaga
Beyonce
Diane Kruger
Clemence Poesy
Jennifer Aniston

Visą 50-tuką rasite paspaudę čia

Rodyk draugams

MTV Movie Awards 2012 reklaminis klipas

2012-04-29

Rodyk draugams

Naujo SWATH TV klipai

2012-04-29

Rodyk draugams

Kristen dalyvaus Jimmy Kimmel laidoje

2012-04-29

Kristen, gegužės 7 d., dalyvaus Jimmy Kimmel laidoje

Rodyk draugams

Dakota Fanning - C žurnale

2012-04-29

Rodyk draugams

Kristen Stewart ir Charlize Theron - CinemaCon 2012 užkulisiuose

2012-04-29

Rodyk draugams

Naujos nuotraukos iš BD P2!!!

2012-04-29

Rodyk draugams

Kristen Stewar - Elle UK žurnale

2012-04-29

Rodyk draugams

Kristen Stewart Robertą Pattinsoną verčia laikytis dietos

2012-04-25

Info - 15min.lt


Aktorė Kristen Stewart savo mylimąjį Robertą Pattinsoną verčia laikytis dietos ir sportuoti.

Pranešama, kad R. Pattinsonas neseniai turėjo trumpas atostogas, kurių metu nieko sau nedraudė ir nuolat mėgavosi maistu. Pastebėjusi, kad mylimasis per daug atsipalaidavo ir priaugo šiek tiek svorio, K. Stewart patarė R. Pattinsonui pradėti laikytis dietos ir grįžti į sporto salę.

„Atostogaudamas Robertas kasien valgė mėsainius ir gėrė alų, todėl priaugo kelis kilogramus, – žurnalistams pasakojo aktorių porai artimas šaltinis. – Kristen paprašė, kad jis susiimtų. Robertas nekenčia sporto klubų, todėl ji patarė jam kalorijas deginti, pavyzdžiui, plaukiojant banglente.“

Tačiau pats R. Pattinsonas dėl poros priaugtų kilogramų pernelyg nesijaudina: „Savo gyvenimo būdą galėčiau pakeisti tik jei pradėčiau vaidinti filmuose, kuriuose man tektų nusimesti marškinėlius. Juk ne visi aktoriai pasaulyje privalo turėti tokius tobulus kūnus, kaip Tayloro Lautner’o!“

„Aš vaidinu paprastu vyrukus, tokius, kokie vaikšto gatvėse. Jie negali būtų visiškai tobuli, taip nebūna, – tikina aktorius.

Tačiau net ir netobulas kūnas R. Pattinsonui netrukdo būti geidžiamiausiu jaunosios kino kartos aktoriumi. Dėl vaikino galvas yra pametę milijonai merginų ir moterų visame pasaulyje, o ir naujausiame savo filme „Mielas draugas“ jis vaidina moterų numylėtinį – mergišių Žoržą Diurua.

Šis filmas sukurtas pagal intriguojantį Gi de Mopasano to paties pavadinimo romaną, o R. Pattinsono meilužėmis juostoje tampa žavingosios Holivudo deivės Uma Thurman, Kristin Scott Thomas ir Christina Ricci. Filmo premjera Lietuvos kino teatruose jau birželio 1 d.

Rodyk draugams

DOVANA: DVD filmas BRĖKŠTANTI AUŠRA 1 dalis!

2012-04-19

Knygų klubas paskelbė akciją ->

Rodyk draugams

Twilight aktorė Ashley Greene naujame antgamtiniame amplua

2012-04-18

Info - mtv.com

Šie metai aktorei Ashley Greene gana įtemptai jaudinantys. Ji neseniai beigė filmuotis ABC “Americana”, kuri sukasi aplink legendinį mados dizainerį Roberto Soulter. Greene vaidina Alice - atsitiktinai tokiu pačiu vardu, kaip jos “Twilight Saga” herojė, kuri prisijungia prie Soulter verslo. Jos filmo “Butter” veiksmas vyksta mažame miestelyje, ir jų sviesto drožybos konkursas, bus išleistas spalio mėnesį.

Be to, ji vaidina kartu su Miley Cyrus “LOL”, 2008 m. Prancūzų komedijos perdirbinyje - jau nekalbant apie ilgai lauktą paskutinę “Twilight“ saga, “Breaking Dawn – Part 2″, kuriame ji atliks Alice Cullen vaidmenį paskutinį kartą.

Vasaros filmų peržiūros savaitėje MTV News kalbėjo su Greene apie persekiojimus ir sužalojimus, kuriuos ji patyrė filmavimų metu ir jos laukiamiausios “Breaking Dawn - 2 dalis” scenas.

MTV News: Koks jausmas būti kitoje – medžiotojo pusėje, filme “The Apparition”, o ne vaidinti vampyrą?

Ashley Greene: Aš taip nemanau, bet tu teisus! [Mano herojė] Kelly yra labai … žmogiška. Mirtis beldžiasi į jos duris, ir ji kovoja dėl savo išlikimo. Ji buvo kitokia patirtis, nei vaidinti beveik nesunaikinamą Alice Cullen. Aš turėjau daug daugiau nuostolių, išdavystės ir pažeidžiamumo, kai vaidinau Kelly.

MTV News: Tu dirbai su “Hario Poterio” žvaigždė Tom Felton šiame filme, ir jūs abu buvote didžiulės kino frančizės. Ar jus kalbate apie savo patirtį?

Greene: Tomas tai tikrai puikus, realistiškas vaikinas. Mes apsimainėme keletą istorijų apie mūsų patirtį, iš abipusio smalsumo. Jis daro panašiai, kaip aš: būk dėkingas ir visiškai bijok savo gerbėjų.

MTV News: Kokia buvo atmosfera filmavimo aikštelėje? Ar pokštavote su kitais aktoriais, ar buvote rimtesni dėl turinio?

Greene: Buvo abiejų momentų. Mes šokome vakarėliuose kiekvieną penktadienį, bet buvo laikas, kai būdavo sunku atsiskirti nuo veikėjo ir tamsaus scenarijaus.

MTV News: Ar darėte kokius nors kaskadinius triukus?
Greene: Kaskadiniai triukai daug kuo skiriasi nuo “Twilight”. Jokių laidų, bet daugumai scenų reikėjo judrumo. Manau, kad šiame filme susižeidžiau daugiau, nes scenos buvo intensyvios.

MTV News: Ar CGI darbas su dvasia?

Greene: Taip, ten yra nuostabus CGI darbas filme. Nenoriu išduoti per daug toli, bet pasakysiu, kad vaizdas yra labai įtikinamas. Be to, svarbu pažymėti, kad šis filmas yra antgamtinis trileris. Baimė yra pastatytas tarp nežinomybės ir baimės nežinant, o ne kraujo ar siaubo filmo.

MTV News: Ar kada nors jautei, kad turi antgamtinės patirties?

Greene: Manoma, kad mano namas LA persekiojamas. Vieną kartą mano šunys pažadino mane lojimu, nes mano laukujes durys buvo atviros. Aš įjungiau savo signalizaciją prieš nueinant miegoti, ir ji nebuvo išjungta. Tai buvo baisu.

MTV News: Kaip tu nusiteiki filmuojant baisias ir veiksmo scenas?

Greene: Aš tiesiog stengiuosi, kad situacija būtų kaip įmanoma realistiškesnė. Aš pastatau save į mano veikėjo kaily ir patiriu, ką ji patiria.

MTV News: Kuria scena labiausiai džiaugiesi “Breaking Dawn - 2 dalyje”?

Greene: Aš nekantrauju pamatyti paskutinio mūšio sceną su Volturiais. Viskas buvo sudėta į tą didįjį momentą. Ten daug veiksmo, ir aš nemanau, kad fanai bus nusivylė!

Tai vasaros filmų peržiūros savaitė, ir MTV News paskelbs jūsų labiausiai laukiamų vasaros filmų išskirtinius interviu, įrašus ir nuotraukas. Ruoškitės iš arčiau pamatyti ” The Avengers”, Robert‘o Pattinson‘o “Bel Ami”, Kristen Stewart “Snow White”, “The Amazing Spider-Man” ir daugiau!

Rodyk draugams

Kristen Stewart ir Robert’as Pattinson’as grįžta į “Brėkštanti aušra” filmavimo aikštelę

2012-04-18

Aš jau panašiai išverstą informaciją buvau patalpinusi ir anksčiau, bet vis tiek…

Info - obuolys.lt

“Brėkštanti aušra” režisierius nusprendė perfilmuoti kai kuriuos finalinio filmo “Brėkštanti aušra” epizodus. Į “Saulėlydžio” sagos gerbėjus Bill’as Condon’as kreipėsi atviru laišku.

“Linkėjimai iš Los Andželo. Čia mes įtemptai triūsiame montuodami juostą “Brėkštanti aušra. 2 dalis”. Prabėgo jau metai nuo to momento, kai baigėme filmavimo procesą Vankuveryje. Tačiau mes nebuvome pertraukę darbo nei vienai dienai. Filmas panašus į dėlionę. Kiekviena detalė privalo įsilieti į atitinkamą aplinką. Artimiausiomis savaitėmis mes grįšime į šiaurę nufilmuoti keletą papildomų kadrų. Juostoje neatsiras papildomų scenų ar dialogų, tiesiog prisidės keletas mažyčių fragmentų, kurių trūksta filmo pilnatvei.”

Režisierius pridūrė, kad papildomiems filmavimams pasikvietė pagrindinių vaidmenų atlikėjus Kristen Stewart ir Robert’ą Pattinson’ą. Be to, Bill’as Condon’as pažadėjo artimiausiu metu pristatyti pilnavertį filmo anonsą ir plakatą. Pastarasis bus staigmena gerbėjams. Pasak režisieriaus, jis nepaprastai skirsis nuo ankstesnių serijos plakatų.

Priminsime, kad paskutinė “Saulėlydžio” sagos dalis kino teatruose debiutuos lapkričio 16 d. O Robert’o Pattinson’o gerbėjai aktorių ekranuose pamatys dar šią vasarą. Liepos 13 d. aktorius pasirodys ekranuose Gi de Mopasano romano “Mielas draugas” ekranizacijoje.

Rodyk draugams

Keli piešti filmo kadrai

2012-04-16

Iš šių paveikslėlių galime įsivaizduoti keleta filmo scenų.

Rodyk draugams

Filmo “Snow White & The Huntsman” filmavimo užkulisiai

2012-04-16

Rodyk draugams

Kellan Lutz - Coachella muzikos festivalyje

2012-04-16

Rodyk draugams

Naujas TV klipas iš filmo “What to Expect When You’re Expecting”

2012-04-16

Rodyk draugams

RPatz ir KStew grįžta į Vankuverį - Breaking Dawn Part 2 perfilmavimams!

2012-04-16

Info - perezhilton.com

Nors treileris jau buvo išleistas, yra dar daug darbų, kuriuos reikia nuveikti prieš“ Twilight: Breaking Dawn part 2“ filmo išleidimą į kino teatrus lapkričio 16 d.
Režisierius Bill Condon šeštadienį paskelbė, kad jis ir jo komanda keliauja atgal į Vankuverį po metų filmuoti kai kurių papildomų kadrų. Nors jis žada daug laiko filmavimui neskirti, jis pranešė Robert‘ui Pattinson‘ui ir Kristen Stewart, kad įvyks į paskutinė išvyką.
Mums įdomu, jei „už ekrano“ pora vėl grįžtų į savo veikėjus paskutinį kartą, tai jiems bus gerai ar apmaudu?
Kadangi mes ne aktoriai, neįsivaizduoju ar perfilmavimai užknisa, bet bent gerbėjai žino, kad filmo kūrėjai bando padaryti paskutinę sagos dalį, kaip galima geriau!
Skaitykite, ką režisierius parašė visiems gerbėjams!

“Sveiki Twihards!
Linkėjimai iš Los Andželo, kur mes sunkiai darbe su Breaking Dawn part 2. Tai tikrai beprotiška manyti, kad prieš metus mes visą darbą baigėme Vankuveryje, nes iš tiesų, redagavimo kambaryje darbas niekada nesustojo.
Filmas yra kaip dėlionė, su kiekvienu gabalėliu - kiekvienas kadras, nesvarbu kaip trumpas - reikia, kad tilptų tiksliai. Mūsų antroji dalis, dėlionė, pagaliau įgauna visą vaizdą, o po kelių savaičių mes vyksime atgal į šiaurę pasiimti keletą papildomų kadrų - paskutines mažas trūkstamas detales. Mes ne filmuosime jokių naujų scenų ar dialogų, tik keletą techninio darbo kadrų su mūsų komanda ir kaskadininkais.
Aš tikrai tikiuosi, grįžti filmuoti į grupę su keletu draugų, Aš atlikau savo Twilight kelionę, kaip Guillermo Navarro, mūsų kinematografas, ir jo įgula. Ir taip, Robas ir Kristen bus ten taip pat.
Man malonu pranešti, kad mes pateiksime kitą treilerį. Ir palaukite, kol pamatysite pirmuosius plakatus - jie skiriasi nuo kitų “Twilight” plakatų, kuriuos jūs jau matė anksčiau. Ir tada lapkričio 16 galutinis filmas bus tavo!
Iki tol, laimingo pavasario!”

Rodyk draugams

S.Meyer ketina toliau rašyti knygas apie vampyrus…

2012-04-15

Ačiū Alise :)

Jos žinutė:

“Žurnale “Mergaitė” pamačiau vieną straipsnelį kuriame yra dvi žinios. Viena gera, kita bloga. Štai kas rašoma žurnale:

“S.Meyer ketina toliau rašyti knygas apie vampyrus…”

Tai- gera žinia, nors tame žurnale dažnai būna netikslių straipsnių, bet tikėkimes tai tiesa, o štai tęsinys:

“…Jei jos bus filmuojamos, R. Pattinsonas nevaidins Edvardo, kuris romane yra amžinai jaunas, mat jau bus per senas. Tačiau pats R. Pattinsonas sako, kad jis jau išaugo šį vaidmenį ir nenorėtų grįžti, bet jam labai įdomu, kaip toliau tęsis Edvardo ir Belos meilės istorija…”

Tad tokia ta blogoji žinia. Ir jei tikrai bus kuriamos tolesnės “Saulėlydžio” sagos dalys, teks nusivilti filmais, nes ten nebepamatysime gražuolio Roberto. Tačiau darosi smalsu kas užims jo vietą? O kaip dėl Kristen ir kitų aktorių? Ar naujasis Edvardas bus toks geras? Kyla daug klausimų, bet belieka tik laukti.

Šaltinis žurnalas “Mergaitė”"

Rodyk draugams

2011 metų turtingiausių išgalvotų personažų TOP10

2012-04-14

Naršiau internete ir visai atsitiktinai radau straipsnelį, kuriame skelbiamas turtingiausių išgalvotų personažų dešimtukas 2011 metais. Į jį pateko tokie veikėjai kaip Skrudžas Makdakas, Tonis Starkas, ponas Monopolis ir daugelis kitų, o 2-ąją vietą užima Karlailas Kalenas! Visą dešimtuką galite pamatyti paspaudę ČIA.


370-metis vampyras iš “Saulėlydžio” romanų ir filmų. Turtus susikrovė iš palūkanų už padėtą indėlį 1670 metais, taip pat buvo vienas iš pirmųjų investuotojų į Wal-Mart ir Google. Šios investicijos pasiteisino - 2011 metais nemirtingojo turtas buvo vertinamas 36,2 mlrd. JAV dolerių.

Rodyk draugams