BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Sausis, 2012

Sneak Peek iš Breaking Dawn: Part 1 DVD

2012-01-31

Rodyk draugams

Vestuvių užkulisiai - iš Breaking dawn DVD

2012-01-31

Rodyk draugams

The Hillywood Show Brėkštančios aušros parodija jau greitai!!!

2012-01-30

Taip pat The Hillywood Show buvo sukūrę ir Saulėlydžio, Jaunaties ir Užtemimo parodijas

Saulėlydis

Jaunatis

Užtemimas

Rodyk draugams

Filmavimo užkulisiai

2012-01-30

Rodyk draugams

Breaking Dawn DVD TV reklama: “Love Story”

2012-01-30

Rodyk draugams

Vampyriška Audi reklama

2012-01-30

Ačiū Akvilei :)

Rodyk draugams

Los Andžele išdalinti “Auksiniai gaubliai” - Pattinsono gerbėjos isterikavo!

2012-01-16

Info - panelė.lt

Pattinsono fanėms - liūdesys

Šalia “Beverly Hilton” viešbučio, kur vyko apdovanojimai, susirinkusios kelios Roberto Pattinsono gerbėjos naujienos apie “Artistą” negalėjo priimti ramiai. Merginos iškėlė plakatus su užrašais “Saulėlydis - amžiams” (The Twillight - forever). Šios aistruolės negalėjo susitaikyti su tuo, kad naujausia “Saulėlydžio” sagos dalis “Brėkštanti aušra” (The Breaking Dawn) negavo nei vieno “Auksinio gaublio”. “Neteisybė! Sukčiai! Nesąmonė! Į filmus su Robiu (Robertu Pattinsonu - Panele.lt) eina milijonai, tai kaip gali būti, jog “Saulėlydis” liko nepastebėtas čia, šitam viešbuty?”, - isterikavo apie dvidešimt metų turinčios merginos, iki Los Andželo nepatingėjusios atvykti iš Oakland’o.

Visą staipsnį galite pamatyti čia

Rodyk draugams

Vampyrės aromatas: Kristen Stewart tapo naujuoju „Balenciaga“ kvepalų veidu

2012-01-16

Ačiū Akvilei

Info - 15min.lt

Kadaise Holivudo žemiausios mados klasės atstove laikyta Kristen Stewart, regis, pamažu renka taškus ir kopia į aukštumas. „Saulėlydžio“ sagos filmų aktorė, anksčiau stebinusi mados kritikus nerafinuotu, gotišku stiliumi, patraukė itin garsių Ispanijos „Balenciaga“ mados namų žvilgsnį.

Kaip pranešė Dailymail.co.uk, 21-erių K.Stewart pasirašė kontraktą su „Balenciaga“ atstovais ir tapo naujųjų kvepalų veidu. Kol kas daugiau detalių apie aromatą, kurį reklamuos aktorė, neatskleidžiama. Kvepalai prekyboje turėtų pasirodyti šiek tiek vėliau šiemet.

„Balenciaga“ visada išsiskyrė iš kitų. Dar tada, kai tik pradėjau suprasti madą ir retai žinodavau, kokio prekės ženklo drabužius vilkiu, visuomet pažindavau ir mylėjau šiuos mados namus. Man atrodo prasminga prisidėti prie to, kas kalba už mane ir mane žavi“, – „Women’s Wear Daily“ sakė K.Stewart.

Mados namų „Balenciaga“ sukneles ji vilkėjo į filmo „Jaunatis“ premjerą Madride ir į „Saulėlydžio“ premjerą Los Andžele.

Beje, šiuo metu „Balenciaga“ kvepalų veidas – aktorė Charlotte Gainsbourg. Ji pradėjo reklamuoti kvepalų liniją, kuri buvo paleista 2010-aisiais.

Rodyk draugams

Linksma parodija

2012-01-16

Rodyk draugams

Robert Pattinson ir Kristen Stewart pavirs į barbes

2012-01-15

Nuo vasario, Mattel parduos Barbie lėlės, modeliuotas po Edvardo ir Belos didžiosios dienos iš Breaking Dawn filmo.

Šios lėles kainuos 29,95 JAV dolerius.

Rodyk draugams

Daugiausiai Žmonių simpatijų apdovanojimų pelnė Katy Perry

2012-01-14

Ačiū Ernestai :)

Info - diena.lt

Los Andžele trečiadienį buvo įteikti Žmonių simpatijų (People’s Choice) apdovanojimai, ir daugiausiai jų atiteko Katy Perry ir savo kerus Holivudo apdovanojimų sezono pradžioje paskleidusiam „Hariui Poteriui“ (Harry Potter).

„I Kissed a Girl“ atlikėja K.Perry gavo penkis apdovanojimus, tarp jų - geriausios atlikėjos, mėgstamiausios dainos („E.T.“) ir mėgstamiausios gastrolių artistės.

Tačiau anksčiau šią savaitę atlikėja per „Twitter“ atšaukė savo dalyvavimą ceremonijoje. Prieš dvi savaites ji išsiskyrė su britų komiku Russellu Brandu, su kuriuo santuokoje išgyveno 14 mėnesių.

„Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 2 dalis“ (Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2), paskutinis filmas apie berniuką burtininką, gavo keturis apdovanojimus, tarp jų - geriausio filmo ir mėgstamiausio aktorių kolektyvo kategorijose.

Žmonių simpatijų apdovanojimų laureatus - populiariausias televizijos, kino ir muzikos žvaigždes - išrenka socialinių tinklų vartotojai ir internautai.

Žmonių simpatijų apdovanojimai kasmet pirmieji pradeda Holivudo trofėjų teikimų sezoną, tačiau ne taip, kaip „Oskarų“ ar „Auksinių gaublių“ atveju, jie skiriami tik pagal viešo gerbėjų balsavimo rezultatus ir nelabai padeda prognozuoti, kam vasario mėnesį atiteks garbingiausi Holivudo apdovanojimai.

„Hario Poterio“ žvaigždės iš Didžiosios Britanijos neatvyko į jau 38-ąją Žmonių simpatijų apdovanojimų įteikimo ceremoniją Los Andžele, tad nė vienas jų laimėjimas nebuvo paskelbtas per dvi valandas trukusią televizijos transliaciją.

Filmas „Sunokusios pamergės“ (Bridesmaids) gerbėjų buvo išrinktos geriausia komedija, o Johnny Deppas - geriausiu aktoriumi.

23 metų Emma Stone buvo išrinkta ir geriausia kino aktore, ir mėgstamiausia komedijos aktore - šių apdovanojimų ji nusipelnė vaidmenimis filmuose „Tarnaitė“ (The Help) ir „Kvaila, beprotiška meilė“ (Crazy, Stupid, Love).

„Persikrausčiau į Los Andželą prieš aštuonerius metus … su savo mama ir dabar taip nenormalu stovėti čia“, - auditorijai sakė E.Stone.

Buvusi „Disney Channel“ žvaigždė, 19-metė Demi Lovato, kuri į šouverslą sugrįžo po emocinio išsekimo 2010 metų pabaigoje, buvo išrinkta mėgstamiausia popmuzikos artiste. Ji įveikė tokias personas kaip Lady Gaga ir Beyonce.

Geriausia grupe buvo paskelbta „Maroon 5“.

Televizijos kategorijose laimėjo „Choro“ (Glee) žvaigždė Lea Michele ir Neilas Patrickas Harrisas iš „Kaip aš susipažinau su jūsų mama“ (How I Met Your Mother). Šis serialas taip pat buvo paskelbtas mėgstamiausia televizijos komedija, o geriausia nauja televizijos komedija tapo „Dvi bankrutavusios merginos“ (Two Broke Girls).

Adamas Sandleris tapo geriausiu komedinio kino aktoriumi, o geriausia kino drama buvo paskelbtas „Vanduo drambliams“ (Water for Elephants), kuriame vaidina „Sutemų“ (Twilight) herojus Robertas Pattinsonas.

A.Sandleris įveikė tokius amžinus favoritus kaip Steve’as Carellas ir Bradley Cooperis. Abu naujuosius A.Sandlerio filmus - „Džeką ir Džilę“ (Jack and Jill) ir „Suvaidink mano žmoną“ (Just Go With It) - kritikai sutaršė, tačiau, kaip atsiimdamas apdovanojimą pažymėjo pats A.Sandleris, „jums, žmonės, (jie), regis, patinka“.

Iš viso teikiami daugiau kaip 40-ies kategorijų Žmonių simpatijų apdovanojimai. Organizatoriai trečiadienį sakė, kad laureatus išrinko daugiau kaip 230 mln. gerbėjų.

Populiarioji vampyrų saga „Saulėlydis“, kuri Žmonių simpatijų apdovanojimų ceremonijoje dominavo pastaruosius dvejus metus, šį kartą varžytis negalėjo dėl laiko apribojimų - „Brėkštanti aušra. 1 dalis“ (Breaking Dawn-Part 1) buvo išleista lapkričio mėnesį.

Naujoje mėgstamiausios kino ikonos kategorijoje laimėjo Morganas Freemanas, įveikęs George’ą Clooney, Harrisoną Fordą, Tomą Hanksą ir Robertą DeNiro.

„Oskaro“ laureatas M.Freemanas sakė nesąs tikras, kokia ikona yra, tačiau pridūrė: „Tikiuosi, kad esu dirbančių aktorių atstovas, kuris nepaprastai didžiuojasi tuo, kad yra šiame versle, … ir yra amžinai dėkingas už šią garbę“.

Rodyk draugams

Robertas Pattinsonas maldauja Kristen Stewart, kad jo nepaliktų

2012-01-14

Gražuolis aktorius Robertas Pattinsonas prisidirbo. Neseniai buvo pasklidusi žinia, kad „Saulėlydžio“ žvaigždė susitikinėja su kita moterimi.

Šiuo metu R.Pattinsonas prisipažįsta, kad gailisi pradėjęs santykius su aktore Sarah Roemer, su kuria net praleido naktį.

Anot žiniasklaidos, K.Stewart, kuri tą naktį buvo net už 8000 kilometrų, netrukus sužinojo apie mylimojo neištikimybę.

Gražioji aktorė šiuo metu svarsto, ar verta tęsti nesklandžius santykius su R.Pattinsonu. Pranešama, kad ji yra labai įskaudinta ir supykus.

„Robertas Pattinsonas yra tikras moterų širdžių ėdikas. Nežinau, ar Kristen kada nors juo galės pasitikėti. Ji turi būti labai atsargi“, - teigė šaltinis.

R.Pattinsonas visais būdais stengiasi išsaugoti poros romantiškos santykius ir net maldauja, kad Kristen jo nepaliktų.

P.S. šitas straipsnis buvo parašytas 2011-12-15, bet tik dabar jį aptikau.

Rodyk draugams

Uma Thurman žavisi Robertu Pattinsonu, bet „Saulėlydžio“ nemėgsta

2012-01-14

Ačiū Ernestai :)

Info - diena.lt

Aktorė Uma Thurman naujame filme „Mielas draugas“ vaidinanti kartu su merginų numylėtiniu Robertu Pattinsonu, kolegai negaili pagyrų, tačiau tikina neesanti kultinės „Saulėlydžio“ sagos gerbėja.

Intriguojančioje Gi de Mopasano romano „Mielas draugas“ ekranizacijoje R. Pattinsonas vaidina pagrindinį lengvabūdžio garbėtroškos Žoržo Diurua personažą, o Uma Thurman vieną jo meilužių.

„Manęs nuolat klausinėja apie „Saulėlydžio“ filmus. Taip, Robertas išties yra labai išvaizdus vaikinas, tačiau realiame gyvenime jo oda tikrai nešvyti kaip deimantai, kaip tuose Drakulos filmuose, – pasakoja U. Thurman, prisipažinusi neesanti didelė „Saulėlydžio“ gerbėja, tačiau besižavinti R. Pattinsono talentu. – Jis labai disciplinuotas, atsakingas, rimtas ir ambicingas aktorius.“

Jau kurį laiką nekantriai laukiama drama „Mielas draugas“ pastatyta pagal žymųjį to paties pavadinimo Gi de Mopasano kūrinį. Vienas populiariausių prancūzų literatūros klasikos romanų iki šiol visą pasaulį keri savo šmaikštumu, prancūziška elegancija ir grakštumu.

Filmas pasakoja apie jauną nuotykių ieškotoją ir karjeristą Žoržą Diuruą, kuris patinka moterims, bet jo kišenei stinga pinigų, o savimeilei – šlovės. Supratęs savo žavesio kerų galią, jis nusprendžia naudodamasis meilužių įtaka ir pinigais, bet kokia kaina kuo greičiau pakilti socialiniais ir karjeros laiptais. Ir jam tai puikiai sekasi. Aukštuomenės numylėtinis negailestingai lipa per draugų galvas ir moterų lovas, tačiau kada nors visiems ir už viską tenka susimokėti.

Filmo „Mielas draugas“ premjera Lietuvos kino teatruose jau kovo 2 d.

Rodyk draugams

Seksualusis Robertas Pattinsonas pakeitė įvaizdį

2012-01-14

Ačiū Ernestai:)

Info - diena.lt

Trečiadienį Los Andžele vykusiuose Žmonių simpatijų (People’s Choice) apdovanojimuose „Saulėlydžio“ sagos žvaigždė Robertas Pattinsonas pasirodė pakeitęs įvaizdį.

Gerokai pasitrumpinęs plaukus ir kiek paauginęs barzdą merginų numylėtinis iš seksualaus „vampyriško“ gundytojo tapo valiūkišku vaikinu.

R.Pattinsonui teko garbė atsiimti apdovanojimą už geriausią kino dramą. Ja paskelbta juosta „Vanduo drambliams“ (Water for Elephants).

„Nežinau, kodėl man patikėta garbė atsiimti šį apsovanojimą, juk prie filmo dirbo tiek daug žmonių. Filmuotis buvo taip smagu, kad man netgi nerūpėjo, ar šį filmą kas nors žiūrės. Tačiau dabar už šią juostą teikiami apdovanojimai, taigi man dar smagiau“, - dėkodamas balsavusiems gerbėjams kalbėjo aktorius.

Rodyk draugams

People’s Choice Awards 2012 apdovanojimai

2012-01-12

Sausio 11d. įvyko People’s Choice Awards 2012 apdovanojimai.

Iš visų nominacijų, kurios buvo susijusios su Saulėlydžio saga, laimėjo tik filmas “Vanduo drambliams”, kuriame vaidino Robertas Pattinsonas

Rodyk draugams

Kristen Stewart - Cosmopolitan žiemos magija žurnale

2012-01-09

Rodyk draugams

DVD ir Blu-ray TV reklama

2012-01-08

Rodyk draugams

Brėkštanti aušra. Mergaitė Tau žvaigždės žurnale

2012-01-07

Ačiū Ernestai:)

Rodyk draugams

Rinkimai: Seksualiausia 2011 m. moteris

2012-01-07

Ačiū Ernestai:)

Tinklapis popsugar.com renka 2011 m. seksualiausią moterį, tarp kurių pateko ir Kristen Stewart.

Balsuoti galite čia

Rodyk draugams

Garsiausi pasaulyje paplūdimiai iš kino filmų: „Saulėlydis“

2012-01-01

Šaltinis: delfi.lt

Penktasis sąraše - vampyrų paplūdimys iš 2008 metų juostos „Saulėlydis“ (Twilight). Tai Ecola draustinio paplūdimys, esantis JAV Oregono valstijoje.

Septyniolikmetės merginos ir gražuolio vampyro meilės romanas primena šiuolaikinę Romeo ir Džuljetos istoriją. Filmo veiksmas vyksta Vašingtono valstijoje, tačiau vienas pačių gražiausių epizodų nufilmuotas vadinamajame „Indijos paplūdimyje“, Ecola draustinyje, šalies Oregono valstijoje. Būtent ten vandenyno bangų mūšos fone ir atsiskleidžia pagrindinio herojaus paslaptis.

Šią Ramiojo vandenyno pakrantę Oregono valstijoje labiausiai mėgsta fotografai. Kvapą gniaužiantys brėkštančios aušros vaizdai, tiesiog ore tvyrantis dramatizmas, rantyta kranto linija ir audringi vėjai – šiam laukinės gamtos grožiui apibūdinti tiesiog trūksta žodžių.

Deja, maudynėms skirtas sezonas čia trunka taip trumpai, jog tingių atostogų planuoti tikrai neapsimoka. Tačiau meditaciją primenančios ramybės ieškotojams ši vieta tiesiog ideali – visas 365 dienas per metus.

Rodyk draugams