BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gruodis, 2011

K.Stewart R.Pattinsoną Kalėdų proga pradžiugino 12 tūkst. dolerių vertės dovanomis

2011-12-30

Šaltinis: delfi.lt

Image and video hosting by TinyPic

Aktorė Kristen Stewart išleido 12 tūkst. dolerių (32 tūkst. 32 Lt) dviem vintažinėms gitaroms, kurias Kalėdų proga padovanojo savo mylimajam Robertui Pattinsonui, skelbia femalefirst.co.uk. 21 metų aktorė gitaras pirko Los Andžele esančioje „Norman‘s Rare Guitars“ parduotuvėje gruodžio 23 dieną – prieš pat Kalėdas.
Parduotuvės savininkas Normanas Harrrisas sakė, kad aktorė įsigijo 1959 metų „Fender Jazzmaster“ ir 1947 metų „K&F Lap Steel“ – be to, mergina parduotuvėje instrumentus išbandė pati.
Parduotuvės savininkas „US Weekly“ sakė: „Ji prasitarė, jog jis apsi***s jas pamatęs“‘.
Ši dovana R. Pattinsonui turėjo labai patikti – neseniai buvo skelbta, jog 25 metų kino žvaigždė planuoja jau artimiausiu metu užsidaryti įrašų studijoje ir įrašyti albumą. Esą muzika visada buvo „pirmoji meilė“.
„Muzika – pirmoji jo meilė. Jis kenčia, nes neranda jai laiko. Kai sėdi studijoje ir improvizuoja, jis išgyvena pačias puikiausias akimirkas savo gyvenime“, - jau anksčiau yra sakęs aktoriui artimas šaltinis.
„Robas jau ilgą laiką dirba su keliomis savo kūrybos dainomis, tačiau įtempta darbotvarkė neleidžia šio darbo užbaigti“, - teigia šaltinis.

Rodyk draugams

Tayloras Lautneris kalba apie bučinio sceną su Lily filme “Abduction”

2011-12-30

Juokiausi visą video, bet Tayloras toks mielas… :)

Jei nerodo, spauskite čia.

Rodyk draugams

Daugiau nuotraukų iš ‘už kadro’ ir ne tik… (Breaking Dawn)

2011-12-30

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Rodyk draugams

Nuostabūs Breaking dawn fanų video filmukai

2011-12-30

Pažiūrėkite, manau jums patiks :)

Ypatingai prikaustantis…

Rodyk draugams

Robertas Pattinsonas atvyko į LA oro uostą (gruodžio 28 d.)

2011-12-29

Rodyk draugams

Nematyta nuotrauka iš Breaking Dawn

2011-12-29

Karlailas sėdi šalia nėščios Belos. Ši scena nebuvo parodyta filme.

Image and video hosting by TinyPic

Rodyk draugams

Breaking Dawn Part 1 DVD ir Blu-Ray

2011-12-29

Amazon.com paskelbė Breaking Dawn Part 1 DVD ir Blu-Ray nugarėlę, bei išleidimo data. JAV šis filmas bus išleistas 2012 vasario 11d.

Rodyk draugams

Raumeningiausios gražuoliukų krūtinės: jūs privalote tai išvysti!

2011-12-29

Ačiū Ernestai :)

Info - alfa.lt

Pažvelgus į šias fotografijas ne vienai moteriai turėtų pradėti plakti tankiau širdis, o vyrui – šiek tiek būti pavydu. Juk tai „wow“! Į tai moterys galėtų žiūrėti ir žiūrėti bei svajoti, kad prie tokio vyro ir joms norėtųsi prisiglausti.

Jake‘as Gyllenhaalas „Persijos princo“ filme buvo tikras saldainiukas, todėl jis priklauso karščiausiųjų kūnų sąrašui Na kaip gi be jo?

Ericas Dane‘as iš „Grey anatomijos“ tikrai yra pavyzdys visiems gydytojams ir ne tik jiems. Tokiam medikui tikrai nebūtų gaila patikėti savo gyvybę. O taip pat ir tokiam kaip Jesse Williamsas. Dar neapsvaigo galva? Žiūrime toliau…

Na ne veltui Hughas Jackmanas 2008 m. „People“ žurnalo išrinktas seksualiausiu vyru, tad nėra prie ko ir prikibti.

„Sekso ir miesto“ aktorius Jasonas Lewisas tikrai nepakliūtų į kultinio serialo serijas, jeigu nebūtų pritrenkiamai seksualus.

Buvęs Demi Moore vyras Ashtonas Kutcheris taip pat gali pasigirti tobulomis kūno proporcijomis, ne veltui prie jo moterys limpa kaip bitės prie medaus.

Kellano Lutzo fotografija iš Calvino Kleino reklamos žūtbūt turėtų kabėti kiekvienos moters miegamajame, mmm…saldainėlis!

Aktorius Zacas Effronas – jauniausias šiame dešimtuke, tačiau tikrai neprasčiausias, ypač išžengiantis iš jūros.

Jaredo Leto nuogas kūnas jo grupės „30 Seconds To Mars“ vaizdo klipe „Hurricane“ gali sušildyti net šalčiausią dieną.

Kitas nuotraukas galite pamatyti čia

Rodyk draugams

Paskelbti laukiamiausi 2012 metų filmai

2011-12-29

Info - panele.lt

Kol vieni baigiantis 2011 metams žvalgosi atgal ir renka geriausius šių metų filmus, kino tinklalapis fandango.com žengė į priekį ir apklausė tūkstančius kino mylėtojų, koks yra jų laukiamiausias 2012 metų kino filmas.

Moterų ir vyrų nuomonės šiuo klausimu kiek išsiskyrė. Susumavus apklausos rezultatus paaiškėjo, kad vyrai labiausiai laukia antros filmo „Hobitas“ dalies, o moterys paskutiniosios „Saulėlydžio“ sagos istorijos.

Tarp laukiamiausių juostų atsidūrė ir net dvi naujai pateiktos klasikinės pasakos „Snieguolė“ versijos. Viena jų – komedija „Veidrodėli, veidrodėli… Snieguolės istorija 3D“. Įspūdingą puošnių kostiumų, kerinčių vaizdų ir garsiausių Holivudo vardų (Piktąją Karalienę filme vaidina plačiausia Holivudo šypsena tituluojama Julia Roberts, blyškiąją Snieguolę – Lily Collins, Žavųjų Princą iš filmo „Socialinis tinklalapis“ lietuviams jau pažįstamas aktorius Armie Hammeris ir kiti) kupiną juostą Lietuvos kino žiūrovai pamatys jau balandžio 6 dieną.

O štai kaip atrodo visas laukiamiausių filmų penketukų sąrašas:

Vyrų laukiamiausi:

1. The Hobbit: An Unexpected Journey (Warner Bros)

2. Keršytojai (Marvel/Disney)

3. Tamsos riterio iškilimas (Warner Bros)

4. Bornas. Palikimas (Universal)

5. Vyrai juodais drabužiais III (Sony)

Moterų laukiamiausi:

1. Brėkštanti aušra. 2 dalis (Summit)

2. Bado žaidynės (Lionsgate)

3. The Hobbit: An Unexpected Journey (Warner Bros)

4. Tamsūs šešėliai (Warner Bros)

5. Keršytojai (Marvel/Disney)

Vyrų laukiamiausi filmų perdirbiniai:

1. Viską prisiminti (Sony)

2. Nuostabusis žmogus voras (Sony)

3. The Great Gatsby (Warner Bros)

4. Snieguolė ir medžiotojas (Universal)

5. Snieguolė 3D (Relativity)

Moterų laukiamiausi filmų perdirbiniai:

1. Snieguolė ir medžiotojas (Universal)

2. The Great Gatsby (Warner Bros)

3. Snieguolė 3D (Relativity)

4. Viską prisiminti (Sony)

5. Nuostabusis žmogus voras (Sony)

Rodyk draugams

Tai mada! Pattinsonas Kalėdas šventė ne su Stewart, o su geriausio draugo mergina!

2011-12-29

Info - alfa.lt

„Tarpatlantiniai“ „Saulėlydžio“ aktorių Kristen Stewart ir Roberto Pattinsono santykiai jau tris metus vystosi be žymesnių nesklandumų. Visgi, Kalėdas pora nusprendė švęsti atskirai: kiekvienas savo gimtuosiuose miestuose.

Anglas Robertas buvo pastebėtas skirtinguose Londono baruose su buvusia geriausio draugo mergina. 25-erių vyras ir aktoriaus Tomo Sturridge‘o buvusi mergina, vardu Nettie, įdomiai ir jaukiai bendravo bare „The Sun Inn“, netoli Roberto tėvų namų, pietvakarinėje Londono dalyje.

Robertas turėjo „užsimaukšlinęs“ beisbolo žaidėjo kepurę, dėvėjo mėlynus marškinius ir džinsus. Tuo tarpu Kristen Los Andžele Kalėdas praleido su tėvais.

Praėjusiais metais pora Kalėdas taip pat šventė atskirai: R. Pattinsonas, kaip įprasta, lankė visus Londono barus, o Kristen Los Andžele šventė su savo geru draugu Garrettu Hedlundu.

Rodyk draugams

Šventinė žinutė Twilight fanams nuo Bill Condon

2011-12-29

“Holiday greetings to all of you and yours, and also a note of thanks for your support of Breaking Dawn. Your affection for the movie has been wonderful to experience. We’re hard at work on Part 2, and are already very much looking forward to bringing it to you next year. See you soon! - Bill”…

“Šventiniai linkėjimai visiems, o taip pat didžiulis ačiū už tai, kad palaikote Breaking Dawn. Jūsų meilė filmui buvo nuostabi patirtis. Mes sunkiai dirbame su antra filmo dalimi ir labai nekantraujame ją jums pateikti kitais metais. Iki susitikimo! - Bill”…

Rodyk draugams

“The Cullen’s Night Before Christmas”

2011-12-29

Šiandien internete radau labai šmaikštų ir įdomų eilėraštuką-poemą, sukurtą vienos merginos Susan Brager iš Forkso miestelio. Kadangi šventinis laikotarpis vis dar tęsiasi, manau, jums bus tikrai smagu jį paskaityti. Kadangi geriau skamba originalo kalba, neversiu. Manau, jei kas ko nesupras, išsivers individualiai arba, galiausiai, juk mes esam čia ir padėsime jei ką. :)

Rodyk draugams

Naujos Ashley Greene nuotraukos iš Glamour žurnalo fotosesijos

2011-12-29

Rodyk draugams

Nematyta nuotrauka iš ‘Twilight’

2011-12-28

Image and video hosting by TinyPic

Rodyk draugams

Kristen stewart fotosesija itališkam Vogue žurnalui (nuotraukos ir interviu)

2011-12-27

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Ištraukos iš interviu:

(Apie tėvų darbą pramonės industrijoje) ” abu mano tėvai dirba su filmais ir televizija. Jie dažnai atsivesdavo mane su savimi į darbą, ten aš matydavau daugybę įvairaus amžiaus vaidinančių žmonių, netgi vaikus: aš netrukus supratau, kad taip pat noriu tai daryti.’

(Apie tai, kokius drabužius ji dėvi) ” Aš mėgstu dėvėti labai moteriškus drabužius, bet kasdieniniame gyvenime, kai būnu namie Los Andžele, renkuosi patogumą. Kai būnu toli, kaip dabar, aš prisidedu įvairiausių drabužių, tai pat ir vakarinių, nes manau, kad gali pasitaikyti proga, kai galėsiu juos užsivilkti.”

(Apie pratimus ir liekną figūrą) ” Aš natūraliai liekna. Visa mano šeima tokia, todėl nebūtinai turiu intensyviai sportuoti ir laikytis dietų. Aš darau visus pratimus, kurių reikia filmavimo aikštelėje. dabar, pavyzdžiui, vaidindama Snieguolę aš tai darau nuolat: bėgioju, šokinėju, kaunuosi, jodinėju… Aš darau įvairiausius dalykus! Matot, aš netgi persistengiu! Bet nieko tokio.”

(Apie energiją filmavimo aikštelėje) ” Tiesa, aš nestokoju entuziazmo. Jeigu ką nors reikia padaryti, aš sakau: ‘ Nagi, ko mes laukiam? Padarom tai!’ Todėl, kad nekantrauju pradėti. Šis būdas padeda man visada nepristigti energijos. Man patinka imtis vis naujų projektų.”

(Apie save, kaip apie aktorę) ” Aš nesu viena iš tų aktorių, kurios maniakiškai ruošiasi vaidmeniui. Filmavimo aikštelėje aš darau viską, ką reikia padaryti, diena po dienos. Jei turiu improvizuoti, aš improvizuoju, jei turiu išmokti vaidinti širdimi, aš tai padarau. Juk yra tiek nuostabių scenarijų, kurie turi būti atkartoti tokie, kokie yra, be jokių pakeitimų. Aš gyvenu akimirkose.”

(Apie tai, kodėl ji myli savo darbą) ” Jaudintis dėl darbo? Aš myliu savo darbą ir noriu pilnai juo mėgautis. Aš myliu jį ir niekada nenustosiu to kartoti. Iš šono tai gali atrodyti kaip pasaka ir galbūt tai tiesa; bet taip pat yra daug įsipareigojimų ir aukojimosi. Aš, pavyzdžiui, mėgstu miegą, bet kiekvieną rytą turiu keltis tikrai anksti, kad suspėčiau į aikštelę. Aš įveikiu savo tingumą ir su džiaugsmu keliauju į darbą. Svarbiausias dalykas įsisąmoninti tai, jog aktoriaus darbas yra lygiai toks pats, kaip ir bet kuris kitas darbas. Darbas, kuris suteikia tau galimybę atskleisti ir išreikšti save, išgyventi naujas emocijas, bet jis nedaro tavęs kitokios ar kažkuo ypatingos. Visgi, žinau, kad man pasisekė, todėl, kad tai, kas vyksta, kai tu vaidini, yra nepaprasta. Kartais tu taip įsijauti į savo vaidmenį, kad net rizikuoji prarasti save. Tai nutiko man, kai filmavausi filme ‘Speak’. Aš vaidinau intravertišką mergaitę, kuri nusprendė daugiau niekada su nieko nesikalbėti. Jos tyla parodo, kaip ji bando apsaugoti save nuo aplinkinių: savo bendraklasių, mokytojų, šeimos ir netgi pačios savęs. Pabaigoje, buvo sunku palikti tą patogią tylą, kurią susikūriau sau. Su tyla tu gauni ramybę ir tavo mintys tampa labiau organizuotos. tai nepaprasta ir labai sunku paaiškinti. Taip pat tokią patirtį turėjau ir filme ‘On the Road’, kur vaidinau Marylou: aš tyrinėjau laisvę, gyvendama ‘kelyje’, mintimis ir fiziškai. Štai apie ką aš kalbu, tai aktorystės magija.”

(Apie norus) ” O Dieve, neklauskite manęs apie norus! Kai prieš mane gimtadienio tortas su žvakutėmis ir visi primena man sugalvoti norą, aš tiesiog atsijungiu. Aš galvoju: ko galėčiau norėti? Ir niekada niekas neateina man į galvą. Tada aš užsimerkiu, giliai įkvepiu ir sugalvoju norą. Aš net negaliu paaiškinti, kas tuo metu nutinka manyje, bet štai ką suprantu: kvėpavimas yra raktas suprasti tai, kas iš tikrųjų yra man svarbu.”

(Apie norus susijusius su darbu) ” Aš turiu viską, ko galėčiau norėti. Aš gaunu daugybę įdomių darbo pasiūlimų. Tikrai, nežinau, ko dar galėčiau norėti… Aš net neturiu tam tikro vaidmens, kurį norėčiau suvaidinti, ar direktoriaus, su kuriuo norėčiau dirbti. Aš tiesiog leidžiu įvykiams klostytis savaime.”

Visas interviu anglų kalba

Rodyk draugams

Naujas Snow White plakatas su Kristen Stewart

2011-12-27

Rodyk draugams

Su šventėm!! :)

2011-12-24

Mieli blogo skaitytojai,

viso blogo vardu norime jums palinkėti gražių, jaukių, ramių, nepakartojamų, nuostabių, mielų, šiltų švenčių! :) Kūčių artimųjų būryje, nepamirštamų Kalėdų ir audringų Naujųjų metų! :)

Labai atsiprašome, kad blogas šiais metais nebuvo toks aktyvus, tačiau už bent kažkokias naujienas dėkojame Gabrielei! Jei jūs norite prisidėti prie blogo rašymo, siųskite laiškelį twilightandnewmoonblogas@gmail.com.

GRAŽIŲ ŠVENČIŲ!

T&N blogas

Rodyk draugams

Filmo “Bel Ami” treileris

2011-12-23

Rodyk draugams

Žvilgsnis iš arčiau - Mackenzie Foy

2011-12-17

Ačiū Akvilei

Rodyk draugams

Kristen Stewart pasiuto: kolegos šaipėsi iš jos nėštumo!

2011-12-17

Ačiū Ernestai.

Info - alfa.lt

Geidžiama aktorė Kristen Stewart, suvaidinusi „Saulėlydžio“ sagoje, filmavimo metu siaubingai susinervino.

„Brėkštančios aušros“ pirmoje dalyje mergina turėjo suvaidinti nėščią Bellą Swan. Jai buvo pritvirtintas netikras pilvas, kuris neatrodė normalus kaip visi: per didelis ir šiurpokas.

Kolegos aktoriai nepraleido progos iš to pasišaipyti ir K. Stewart kaip reikiant įniršo. Los40.com ji pasakojo: „Iš pradžių ir man pačiai buvo juokinga. Tačiau vėliau…mane tai pradėjo siutinti. Norėjau pati nuspręsti kuomet galima apie tai juokauti, o kuomet ne. Tai gal ir juokinga, tačiau mane paveikė.“

Gražuolė aktorė susitikinėja su kolega Robertu Pattinsonu, pripažintu seksualiausiu pasaulyje vyru. Pora gyvena kartu, tačiau apie vestuves per daug neplanuoja, nes mano, jog ir taip jau yra susituokę.

O kada bus atžalos? R. Pattinsonas neseniai viename interviu prasitarė, kad dar nėra pasiruošęs tėvystei, tačiau po tokių juokelių K. Stewart gali nenorėti susilaukti vaikų niekada gyvenime.

Rodyk draugams