BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Lapkritis, 2011

„Saulėlydis: brėkštanti aušra“: kaip Stewart pavyko prarasti šitiek svorio?

2011-11-30

Ačiū Ernestai:)

Info - alfa.lt

Filmo „Saulėlydis“ paskutinioji dalis jau pasiekė pasaulio kino teatrus. Filmo apie vampyrus gerbėjai miniomis atakuoja kino teatrus ir Lietuvoje.

Kiekvienas, pamatęs pirmąją paskutiniosios trilogijos dalies seriją, išėjęs iš kino salės suka galvą, kaip pagrindinė aktorė Kristen Stewart sugebėjo prarasti dešimtis kilogramų svorio, jog vaidindama Bellą nėštumo metu atrodė kaip anoreksikė.

Juk kino premjerose Niujorke ir Londone aktorė atrodė daili, sveika, nė iš tolo nepanaši į savo heroję, kuri filmo pabaigoje priminė kaulų vyniotinį.

Nenuostabu, kad žurnalistai vienas per kitą veržėsi prie garsenybės sužinoti, kaip jai pavyko prarasti šitiek svorio, o paskui vėl jį susigrąžinti? Juk tai - pavojinga…

Pasirodo, aktorė nerizikavo savo sveikata. „Viskas atlikta makiažo ir montažo priemonėmis“, - sakė K. Stewart.

„Patikėkite, aš neturėjau laiko prarasti svorio. Scenos buvo filmuojamos ne iš eilės. Vieną dieną buvau nuotaka, kitą – vampyrė, trečią – nėščia moteris, ketvirtą – vestuvėms besiruošianti paauglė“, – pasakojo aktorė.

„Tikrai neturėjau, kada galvoti apie svorio netekimą. Vos per kelis mėnesius turėjome nufilmuoti filmą, taigi, šią dalį palikau profesionalams. Makiažas ir montažas pavyko puikiai ir buvo gan įtikinamas, tiesa?“ – sakė aktorė.

Rodyk draugams

„Saulėlydžio“ Bellos vestuvinė suknelė jau prieinama kiekvienai nuotakai!

2011-11-30

Ačiū Ernestai :)

Anksčiau buvo įdėjus panašų straipsnį, bet vis tiek:)

Info - alfa.lt

„Saulėlydžio“ trilogijos pagrindinių veikėjų Bellos ir Edvardo vestuvės – bene geidžiamiausia šių metų vestuvių puota. Ilgus metus visi „Saulėlydžio“ gerbėjai laukė akimirkos, kai kino teatruose pasirodys naujausia istorijos apie vampyrus dalis.

Vos prieš kelias dienas į JAV kino teatrus atvykusi juosta per savaitgalį uždirbo 139,5 mln. dolerių.

Bene labiausiai visus susirinkusius domino vampyro ir nekaltos mergelės vestuvių ceremonija. Dar prieš pasirodant filmui, visi gerbėjai spėliojo, kokia gi bus pagrindinės herojės Bellos vestuvinė suknelė.

Filme nuotaka, kurią vaidino Kristen Stewart, pasirodė prabangia dizainerės Carolinos Herreros suknele. Subtili dramblio kaulo spalvos šilko suknelė su tiuliu ir siuviniais dekoruota nugara iš pažiūros atrodė kukli, uždara, dvelkianti klasika ir konservatyvi.

Nuometas, kuris prie kuodo buvo pritvirtintas senovine deimantais ir safyrais inkrustuota sage, gulė ant K. Stewart pečių, o kelios iš šukuosenos išsprūdusios sruogos priminė merginos jaunystę, valiūkiškumą ir natūralumą.

Nuotakos įvaizdis pasikeitė, kai mergina pasisuko nugara į kameras. Tuomet pasimatė prabangūs vestuvinės suknelės nėriniai.

Įmantri mažutėmis sagelėmis susagstyta suknelės iškirptė nugaroje buvo pridengta tiuliu ir rankų darbo nėriniais. Ilgas šleifas tiesėsi gerą metrą žeme.

Carolinos Herreros suknelė filmo kūrėjams kainavo 26 000 eurų. Vos filmui pasirodžius kino teatruose, po vestuvinių suknelių salonus pasklido Bellos suknelės modelio kopijos.

Bene įspūdingiausią kopiją pateikė vestuvinių parduotuvių salono „Alfred Angelo“ dizaineriai. Jie viso pasaulio nuotakoms pasiūlė vos 799 dolerius kainuojančią Bellos vestuvinę suknelę.

„Atkurti modelį buvo išties sunku. Naudojome pigesnes medžiagas, tačiau išlaikėme stilių ir nėrinių subtilumą“, – pasakojo kūrėjai.

„Šios suknelės labiausiai patrauks „Saulėlydžio“ gerbėjų dėmesį, tačiau paauglės dar negali tapti mūsų klientėmis, tad suknelės modelį siūlysime vyresnėms merginoms, kurioms nesvetimas „Saulėlydžio“ įvaizdis“, – sakė „Alfred Angelo“ atstovas spaudai.

Rodyk draugams

“Breaking Dawn Part 1″ Blu-Ray ir DVD

2011-11-29

Štai kaip atrodys Blu-Ray ir DVD diskai. Ką manot apie viršelius?

Gal kas žinote kada numatoma Lietuvoje išleisti?

Rodyk draugams

Ashley Greene serialo “Pan Am” filmavimo aikštelėje

2011-11-29

Rodyk draugams

“Brėkštanti aušra” jau uždirbo pusę milijardo

2011-11-29

Info - obuolys.lt

Pirmajai finalinės dilogijos “Brėkštanti aušra” daliai pakako 10 dienų, kad surinktų pusės milijardo pajamas. Praėjęs ilgasis savaitgalis, kuomet amerikiečiai šventė Padėkos dieną, filmo kasą papildė 42 milijonais dolerių. Tėvynėje juostos pajamos pasiekė 221 milijonus, o už Amerikos ribų “Brėkštančios aušros” fanai nupirko bilietų už 268 milijonus dolerių.

Priminsime, kad kol kas daugiausiai uždirbęs “Saulėlydžio” sagos filmas yra “Jaunatis”, kurio pajamos sudaro 700 milijonų dolerių. Pirmosios “Brėkštančios aušros” dalis studijai Summit Entertainment kainavo 110 milijonų. Belieka konstatuoti, kad projektas atsipirko su kaupu.

Rodyk draugams

“Saulėlydžio” sagos gerbėjos trikdo vestuvinių rūbų salonų darbą

2011-11-29

Info - obuolys.lt

“Saulėlydžio” sagos gerbėjos trikdo normalų vestuvinių rūbų “Alfred Angelo” salonų darbą. Apie svetainei TMZ pasiguodė vienas parduotuvių tinklo vadybininkų.

Visuose minėtuose salonuose nuo praėjusios savaitės prasidėjo prekyba vestuvinės Bellos Swan suknelės kopija. Pasak “Alfred Angelo” pardavėjų, gerbėjos griebiasi bet kokių gudrybių, siekdamos pasimatuoti suknelę ir su ja nusifotografuoti. Parduotuves užplūdo įvairaus amžiaus merginos, kurios visos tvirtina, kad yra nuotakos, ieškančios vestuvinės suknelės. Tačiau jos nieko neperka, o visos paieškos apsiriboja tik Bellos Swan suknelės pasimatavimu.

Toks tariamų nuotakų antplūdis erzina ir darbuotojus, ir kitus pirkėjus. Priminsime, kad Kristen Stewart herojės vestuvinę suknelę sukūrė modeliuotoja Carolina Herrera. Jai priklausančiose parduotuvėse tekėti susiruošusios merginos išsvajotą rūbą galės įsigyti ateinančiais metais.

Rodyk draugams

Pirmasis “Snow White and the Huntsman” filmo treileris

2011-11-29

Pirmasis “Snow White and the Huntsman” filmo su Kristen Stewart treileris.

Ką manot?

Rodyk draugams

Režisierius Condonas: „Brėkštanti aušra“ – tai gerokai paaugusi „Saulėlydžio“ istorija

2011-11-29

Info - alfa.lt

Tikrieji „Saulėlydžio“ sagos gerbėjai euforijoje – ilgai lauktoji pabaigos pradžia, filmas „Brėkštanti aušra. 1 dalis“ jau pasiekė Lietuvos kino teatrus ir nuo šiandien, lapkričio 18-osios, vampyriškąją istoriją gali išvysti visi norintys. Finalinius „Saulėlydžio“ sagos filmus – abi „Brėkštančios aušros“ dalis režisavęs Billas Condonas įsitikinęs, kad šios kino juostos gerokai subrendo ir paaugo, lyginant su ankstesnėmis dalimis „Saulėlydis“, „Jaunatis“ ir „Užtemimas“.

„Žinote, vis sakau, kad „Saulėlydis“ užaugo. Bet juk taip ir yra. Visi herojai gerokai pažengė. Ko vertas vien bendradarbiavimas su Kristen Stewart, kuri iš visiems jau pažįstamos Belos virsta nuotaka, moterimi, besimėgaujančia intymiu gyvenimu, pastojančia, kankinamą pykinimo, išnešiojusia kūdikį. Ji miršta, tampa vampyre, kariūne. Tai įspūdinga kelionė“, – susižavėjimo neslepia filmo kūrėjas. Jo teigimu, nė vienas iš jaunų filmo aktorių „Brėkštančioje aušroje“ nebėra tas pats. „Džeikobas virsta tikru vyru. Jis išsilaisvina iš kankinančio meilės trikampio, pabėga nuo šeimos, gaujos ir tampa pačiu savimi. Būtent dėl tokios sparčiai besirutuliojančios istorijos visi aktoriai taip troško vaidinti ir stengėsi atiduoti visą save“, – naujienų portalui HitFix.com pasakojo B.Condonas.

Anot režisieriaus, žiūrovus nustebins visi personažai. „Be įspūdingo Kristen virsmo, staigmena bus nauji Tayloro įsipareigojimai, tamsa, į kurią jis eina. O Robas pagaliau atsipalaidavo ir nori parodyti save – jo žavesys, sąmojis ir taktas nenuginčyjami. Anksčiau jam teko kovoti su savimi, o šįsyk jis buvo visiškai natūralus“, – komandą gyrė režisierius.

Užuomina apie antrąją dalį

Norėdamas dar labiau pakurstyti gerbėjų aistras B.Condonas užsiminė apie būsimą didingą sceną antrojoje „Brėkštančios aušros“ dalyje. „Dauguma skaičiusių Stephenie Meyer romanus žino, kad įvyks didžiulė scena su maždaug trisdešimt vampyrų, kuriems į pagalbą ateina apie tuziną vilkolakių. Jie susiduria su 80-čia priešiškai nusiteikusių vampyrų. Tai galima vadinti daugiau diskusija, tačiau vyksta didelė drama. Tai buvo tarsi spektaklio kūrimas filmavimo aikštelėje, dirbome mėnesį, statistų buvo nesuskaičiuojama daugybė. Matydamas tą vaizdą, sklandžią tėkmę jaučiausi tarsi rašyčiau muziką“, – intrigavo jis.

Rodyk draugams

Pattinsonas apie sekso sceną su Stewart: orgazmą vaidinti buvo šlykštu!

2011-11-29

Info - alfa.lt

„Brėkštančios aušros“ aktorius Robertas Pattinsonas prasitarė, kad jam buvo šlykštu vaidinti orgazmą.

Kartu su savo mylimąja Kristen Stewart jis suvaidino sekso sceną, dėl kurios jis buvo nieko prieš, tačiau vienas dalykas jam itin nepatiko. „Espectacular TV“ jis pasakojo: „Kai mus pradėjo filmuoti, mes imitavome meilės sceną ir turėjome perkreipti veidus taip, tarsi būtume pasiekę orgazmą, o tai tikrai nepaprastai bjauru! Tačiau manau, kad išėjo neblogai.“

„MTV News“ Robertas sakė, kad pikantiškos scenos su K. Stewart jam labai patiko ir jis tuo metu jautėsi „kiečiausiu žmogumi“ pasaulyje. 25-erių vyras atviravo: „O, tai buvo lengva! Galėjau patenkinti kitų žmonių seksualines fantazijas net apie tai negalvodamas.“

Jo mylimoji buvo kitokios nuomonės. Kristen žurnalui „Glamour“ pasakojo: „Tai buvo taip keista. Net nejaučiau, kad mus filmuoja. Tik galvojau: Bella, ką tu išdarinėji? Wow! Kas čia dedasi?“

Rodyk draugams

Vampyrai Pattinsonas ir Stewart „susuko lizdelį“ Londone

2011-11-27

Ačiū Ernestai :)

Info - alfa.lt

Meilė per atstumą: „Saulėlydžio“ aktoriai Kristen Stewart ir Robertas Pattinsonas kilę iš dviejų skirtingų šalių. Ji yra iš Los Andželo, o žavusis moterų numylėtinis – iš Anglijos sostinės Londono.

Po ilgų filmavimo darbų pora pagaliau apsigyveno kartu. Kaip internetiniai puslapiai Perezhilton.com ir Dailymail.co.uk pranešė, jie meilės lizdelį susisuko prabangiuose apartamentuose Notting Hille.

Bute yra du miegamieji kambariai, atvira virtuvė, ant stogo – terasa. Šviesūs svetainės tonai – pats tas atsipalaidavimui po sunkios darbo dienos.

Šiuo metu Kristen filmuojasi „Snow White And The Huntsman“.

Įsimylėjėlių butas yra geroje kaimynystėje: šalia gyvena Claudia Schiffer, Orlando Bloomas ir Madonna.

Rodyk draugams

Originalus manikiūras

2011-11-26

Štai kaip įdomiai savo nagučius gali papuošti twilight fanės:

Rodyk draugams

Twilight linksmai

2011-11-26

Šiek tiek pasijuokti juk galima:D

Rodyk draugams

K. Stewart kopijuoja A. Jolie manieras

2011-11-25

Info - balsas.lt

Užsienio aktorė Kristen Stewart nestokoja populiarumo. Jos vaidybą bei meilės romaną su kolega, aktoriumi Robertu Pattinsonu analizuoja gerbėjai ir skeptikai. Tačiau garsenybė ne kartą minėjo, kad nori dar daug ko išmokti ir nesijaučia profesionalia aktore.

21-nerių metų Holivudo garsenybė atvirai pasakojo apie savo kino idealus. Mergina žavisi aktorės Angelinos Jolie išvaizda bei talentu. K. Stewart įsitikinusi, kad būtent Brado Pitto mylima moteris yra geriausia pasaulio aktorė. „Saulėlydžio“ filmo žvaigždė svajoja kada nors pabendrauti su savo dievaite ir paklausyti profesinių patarimų.

„Kristen stebi Angelijos stilių, įvaizdį ir manieras, kurias ir pati dažnai kopijuoja“, – taip apie K. Stewart pasakojo jos atstovas.

Rodyk draugams

BD scan’ai iš People žurnalo

2011-11-24

Rodyk draugams

Dakota Fanning naujo filmo “Effie” filmavimo aikštelėje

2011-11-24

Rodyk draugams

Belos vestuvinė suknelė

2011-11-24

Alfred Angelo sukurtą Belos vestuvinę suknelę jau gali nusipirkti visi amerikiečiai (kaip kitur - nežinau).
Suknelės kaina $799.

Kaip jums pasirodė suknelė? Ar pirktumėt?

Rodyk draugams

Nikki Reed ir Paul McDonald kartu dainuoja “Now That I Found You” <3

2011-11-22

Rodyk draugams

Brėkštančios aušros grojaraštis

2011-11-22

1. The Joy Formidable, “Endtapes”

2. Angus & Julia Stone, “Love Will Take You”

3. Bruno Mars, “It Will Rain”

4. Sleeping at Last, “Turning Page”

5. The Features, “From Now On”

6. Christina Perri, “A Thousand Years”

7. Theophilus London, “Neighbors”

8. The Belle Brigade, “I Didn’t Mean It”

9. Noisettes, “Sister Rosetta (2011 version)”

10. Cider Sky, “Northern Lights”

11. Iron & Wine, “Flightless Bird, American Mouth (Wedding Version)”

12. Imperial Mammoth “Requiem On Water”

13. Aqualung & Lucy Schwartz, “Cold”

14. Mia Maestro, “Llovera”

15. Carter Burwell, “Love Death Birth”

Kuri daina jums patinka labiausiai?

Rodyk draugams

“Brėkštanti aušra” atsipirko per premjerinį savaitgalį

2011-11-22

Info - obuolys.lt

Pasak The Hollywood Reporter pranešimo, per premjerinį savaitgalį filmas “Brėkštanti aušra” Amerikoje susirinko 139,5 milijonų dolerių pajamas. Juostai nepavyko aplenkti antros sagos dalies filmo “Jaunatis”, kuris prieš du metus iš amerikiečių piniginių išpurtė 142 milijonus.

Kita vertus, studija Summit Entertainment gali džiūgauti: kūrybai išleisti 110 milijonų dolerių sugrįžo jau per pirmąjį savaitgalį. Nors režisieriaus Bill’o Condon’o kūrinį, profesionalius kino kritikus vienijanti svetainė rottentomatoes.com, sumalė į šipulius, filmas pasaulyje jau uždirbo 283,5 milijonus dolerių.

Paskutinis “Saulėlydžio” sagos dalies filmas į ekranus atkeliaus lygiai po metų.

Rodyk draugams

Geresnės kokybės Brėkštančios aušros filmas online

2011-11-22

Ziurim.lt svetaineje pasirode Brėkštančios aušros filmas online, žiūrėti galite čia angliškai ir rusiškai.


Rodyk draugams