BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Birželis, 2011

Twilight linksmai 2

2011-06-29

Tikiuosi, kad ir šitas rinkinukas patiks :D

Rodyk draugams

Twilight linksmai

2011-06-28Rodyk draugams

Elizabeth Reaser savo naujojo filmo after party’je

2011-06-28

Aktorė, atliekanti Esmės vaidmenį, neseniai dalyvavo naujojo filmo “The Art of Getting By” vakarėlyje.
Galite pamatyti, kaip pasikeitė Elizabeth šukuosena! Kaip jums?

Rodyk draugams

Breaking Dawn vedybų scena buvo sunki daugeliui aktorių

2011-06-28

Neseniai Kellanas Lutzas savo interviu kalbėjo apie labai prastas oro sąlygas filmuojant vedybų scenas “Breaking Dawn” filmo 1-oje dalyje. Buvo žinota, kad filmavimas vyko šaltu, lietingu oru, tačiau niekas nė nenumanė, kokios iš tiesų bjaurios buvo sąlygos, ypač Kristen, Nikki ir Ashley!
Kellanas pasakė, jog buvo kur kas blogiau nei “truputis purvo ir lietaus”. “Labai šalta. Labai šlapia”, - pasakė aktorius. Blogiausia buvo merginoms, nes jos neturėjo jokių šildytuvių, tačiau Lutzas tikina, jog viskas buvo gražu ir fanams patiks.
Peteris Facinelli taipogi buvo pasisakęs šia tema anksčiau: “Šitos vestuvės… lijo visą laiką, kol buvo filmuojamos dvi scenos. Bet to niekada nepamatysite filme, lietus buvo “pašalintas” kompiuterių pagalba. Bet mums buvo labai šlapia, šalta ir purvina.”

Nors Twilight Saga jau artėja prie pabaigos, Kellanas tai sako kiek nostalgiškai.
“Ne, aš nesu liūdnas. Šis paskutinis filmas buvo septyni mėnesiai sunkaus darbo,” aktorius sako. “Mums visiems pasisekė būti to dalimi, bet nemanau kad viskas taip greitai užsimirš po paskutinės premjeros, dar turėsim kelis metus, kad viskas pamažu užsimirštų.”

Hollywood Life

Na, galėsime pamatyti aktorių sugebėjimus, kaip jiems sekėsi atrodyti linksmais, nors oro sąlygos buvo tokios nepalankios :D

Rodyk draugams

Kellanas Lutzas filme “Meilė, vedybos, šeimyninis gyvenimas”

2011-06-28

Aktorius, Saulėlydžio sagoje vaidinantis Emetą, nusifilmavo ir naujame filme su Mandy Moore.
Komedija “Meilė, vedybos, šeimyninis gyvenimas” jau nuo birželio 24 dienos yra kino teatruose!

Eiva (akt. Mandy Moore) dirba psichologe, padedančia spręsti šeimas ištikusias krizes. Pačios Eivos asmeninis gyvenimas, rodos, klostosi teisinga linkme – ji išteka už ją beprotiškai mylinčio gražuolio Čarlio (akt. Kellanas Lutzas), su kuriuo ruošiasi gyventi „ilgai ir laimingai“. Tačiau lyg žaibas iš giedro dangaus trenkusi žinia apie tai, kad jos trisdešimt metų vedę tėvai ketina skirtis, priverčia Eivą nejuokais sunerimti. Moteris pasiryžusi paaukoti bet ką, kad sugrąžintų į savo tėvų šeimą darną ir ramybę. Tačiau jaunos moters aklas užsispyrimas sutvarkyti kitų žmonių gyvenimus grasina sugriauti jos pačios asmeninę laimę ir karjerą.

Režisierius: Dermot Mulroney

Scenarijaus autoriai: Anouska Chydzik, Caprice Crane

Vaidina: Mandy Moore („Ilgo plauko istorija“, „Įsimintinas kelias“, „Išgelbėta“)

Kellan Lutz („Saulėlydis“, „Išleistuvių naktis“, „Jaunatis“, „Užtemimas“) ir kt.

Gal kas jau matė ar ruošiasi žiūrėti? :)

Rodyk draugams

Naujos Jacksono Rathbone’o nuotraukos

2011-06-28

Nuotraukos iš “Live At The Foxes Den”:


Rodyk draugams

HQ Breaking Dawn kalendoriaus 2012 viršelis

2011-06-25

Norėdami padidinti spauskite ČIA.

Rodyk draugams

Breaking Dawn Part 1 kalendorius!

2011-06-22

Deja, Lietuvoje tokio greičiausiai nepamatysime, tačiau štai naujasis 2012 metų kalendorius!

Gaila, jog nėra padidinto vaizdo, bet bent gerai matome viršelį :D Gal dar vėliau pamatysime visų veikėjų geros kokybės nuotraukas? :)

Rodyk draugams

Kristen ir Tayloras Chriso Weitz’so filmo “A Better Life” premjeroje

2011-06-22

Kristen Stewart bei Tayloras Lautneris dalyvavo New Moon režisieriaus Chriso Weitz’so naujojo filmo “A Better Life” premjeroje. Visi jie atrodė puikiai! :)
Rodyk draugams

Elizabeth Reaser: “Aš myliu “True Blood”!”

2011-06-21

Elizabeth Reaser, dar geriau žinoma kaip rūpestinga vampyrų mama Esmė “Saulėlydžio” sagoje, neseniai suvaidino filme “The Art of Getting By”. Ten ji atliko Šarlotės Howe vaidmenį. Aktorė nesnaudžia - ji jau spėjo pasirodyti keliuose serialuose, o ir greitai atsidurs filmo Young Adult filmavimo aikštelėje.

Neseniai aktorė davė interviu (visą jį anglų kalba galite paskaityti ČIA), kuriame jos buvo paklausta ir apie Twilight bei True Blood. Štai ką ji atsakė:

True Blood ir vėl greitai prasidės. Ar esi fanė, turint omeny tai, jog serialas dalinasi saulėlydiška vegetaro - vampyro idėja?
Aš dievinu True Blood! Tikrai esu Team Eric. Na, ir Team Alcide. Turiu pasakyti, jog aš tiesiog žaviuosi tuo, koks jis globėjiškas ir mielas jai. O kai Billas išdavė Sookie, tai mane taip nuliūdino. Aš to netgi visai nesitikėjau! Ir aš myliu Anną Paquin. Ji yra toks savotiškai neįprastas, kietas personažas. Atrodo, kad tai visiškai ne Twilight pasaulis. Turiu omeny, jų [True Blood] yra kur kas seksualesnis! :)

O ar čia yra TRUE BLOOD gerbėjų? Jei taip, ar jis jums patinka labiau už SAULĖLYDĮ, o gal ne?

Rodyk draugams

Kellanas Lutzas “Dream Downtown Hotel” atidaryme

2011-06-21

Aktorius Kellan Lutz pastebėtas Dream Downtown Hotel viešbučio atidaryme. Tiesiog švytintis, visai kaip Emetas:DRodyk draugams

“Obuolio” knygos MAXIMOJE pigiau!!

2011-06-21

Sveikos!
Greičiausiai daugelis jau tai pastebėjote, bet vis tiek pasakysiu :)
Nežinau, ar visose Maximose, gal tik didžiosiose (aš mačiau AKROPOLYJE) yra taikoma 50% akcija kai kurioms OBUOLIO knygoms.
Kiek mačiau, Roberto Pattinsono biografija bei gidas į Saulėlydžio pasaulį yra perpus pigiau!

Turbūt kad akcija greitai baigsis, tai jei kas dar norite knygų, bet nespėjote įsigyti, galite apsižvalgyti :)

Rodyk draugams

Su gimtadieniu, Edward’ai!!!

2011-06-20

Šiandien, birželio 20 d., Edward Anthony Masen Cullen švenčia savo 110-ąjį gimtadienį!!!
Ta proga, kviečiu visus, kurie vis dar užsuka į mūsų blog’ą, komentaruose brūkštelėti, už ką mylite Edwardą, kodėl būtent jis jūsų mėgstamiausias veikėjas, kokį romantiškiausią jo poelgį Bellai atsimenate, kokia jūsų mėgstamiausia Edwardo citata, mėgstamiausias momentas su Edwardu iš knygų ar filmų ir t.t. Taigi, pasidalinkite savo nuomone! :)

Rodyk draugams

Ashley Greene palieka sporto salę (birželio 17 d.)

2011-06-20

Štai kelios foto su Ashley Greene, paliekant sporto salę, po eilinės treniruotės. Be galo žaviuosi jos tokiu ryžtu puoselėti puikią figūrą ir propoguoti sveiką gyvenimo būdą! Tenka pripažinti, jog kartais tikrai per daug skundžiamės, vietoj to, kad imtumėmės ryžtingų veiksmų, ar ne? :D

Rodyk draugams

Nikki Reed 2011 Much Music Video apdovanojimuose

2011-06-20

Birželio 19 d. vakarą, Toronte, vyko 2011 Much Music Video apdovanojimai, kuriuose lankėsi The Twilight saga žvaigždutė Nikki Reed su savo sužadėtiniu Paul McDonald.

Rodyk draugams

Žvaigždės pavirto „knygų žiurkėmis“

2011-06-19

Info - alfa.lt

Turbūt ne vienam paprastam piliečiui gali pasirodyti, kad garsenybės visiškai neturi laisvalaikio, o, jeigu ir turi, tai labai trumpai. Laisvalaikį jos dažniausiai praleidžia poilsiaudamos kokiame nors egzotiškame krašte, su vaikais, kurios jų turi arba pasislėpę nuo viso pasaulio.

Tačiau, kad įžymybės skaito knygas, to turbūt tikrai nesitikėjome. Visai kas kita, filmų scenarijai, kuriuos tenka „perversti“, nes toks yra daugumos jų darbas. Pasirodo, klydome. Ir ganėtinai stipriai.

Atrinkome jums įvairias Holivudo ir pasaulinio garso žvaigždes, kurios noriai į rankas pasiima knygą ir to net neslepia nuo paparacų. Nesvarbu, kokią literatūrą jie skaito, svarbiausia – kad tai daro!

O skaitiniai tikrai plataus masto: komiksai, vaikiškos knygutės jų mažyliams, psichologinės knygos, laikraščiai, žurnalai, taip pat ir pasaulinės vertės, pavyzdžiui Fiodoro Dostojevskio „Broliai Karamazovai“.

Tad, čiupkime knygą kartu su žvaigždėmis. Pasirodo – skaityti madinga!

Daugiau nuotraukų čia.

Rodyk draugams

Seksualioje reklamoje M.Jacobsas pavertė 17 m. D.Fanning šių laikų Lolita

2011-06-19

Info - delfi.lt

Dizainerio Marco Jacobso (48 m.) nesustabdė faktas, kad Dakotai Fanning – tik 17 m., naujoje kvepalų „Oh, Lola!“ reklamoje jis pasodino ją provokuojama poza tarsi Lolitą iš garsaus šešto dešimtmečio romano, rašo dailymail.co.uk.

M. Jacobso bendražygis, garsus fotografas Juergenas nufotografavo jauną aktorę vilkinčią mergaitišką rožinę suknelę su žirniukais. Kontrastas nekaltai rožinei suknelei – didelis ryškus kvepalų butelis, kurį D. Fannel laiko tarp kojų.

Gundomai atsilošusi paauglė, aštriu, provokuojamu žvilgsniu žiūri į objektyvą.

Niujorkietis M. Jacobsas teigė norėjęs įkūnyti Vladimiro Nabokovo 1955 m. parašytos knygos „Lolita“ heroję. Romane pasakojama apie paauglės seksualinius santykius su gerokai vyresniu jos patėviu tapusiu vyru.

Rodyk draugams

Twilight dalykeliai ir ne tik!

2011-06-18

Tie kas dar domisi Twilight saga ir ne tik, turi puikia proga įsigyti kai ką įdomaus.

Parduodamas žurnalas Bravo  Twilight Special : ”Eclipse” (su keliais puslapiais rusų k.)

Kaina sutartinė. Žurnalas su daugybe plakatu, puikios būkles visai kaip naujas. Plakatai taip pat parduodami ir atskirai. Keletą dvilapių,ir vienas mega didelis plakatas.

Šitas super didelis plakatas.

Straipsnis apie pačias sunkiausias scenas.

Straipsnis apie naujus herojus pasirodžiančius “Užtemime”.

Taip pat jeigu domites kitais atlikejais,dainininkais,aktoriais ir pan. Tokiais kaip: Tokio Hotel,Justin Bieber,Avril Lavigne,Katty Perry,Lady GaGa ir t.t. siūlau įsigyti įvairių gražesnių  plakatų kuriu nerasite lietuvos žurnaluose!Plakatai ir  straipsniai ir užs. žurnalu. Del nuotrauku ir kt. info rašykite telefonu

+37064523209. Kainos sutartines!!!!

Rodyk draugams

Dakota Fanning:gryžimas į viešbutį

2011-06-18

Dakota Fanning ir jos mama birželio 17 d. buvo pastebėtos gryžtančios į savo viešbutį “Tribeca” Niujorke.

Rodyk draugams

Nes mes mylime Bellą ir Edwardą…♥

2011-06-16

Ištikimiausiems fanams!

Rodyk draugams