BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Balandis, 2011

Breaking Dawn foto

2011-04-30

Hey, sveiki visi!!! Tiesą sakant, vakar buvau gerokai nustebinta, kai išvydau tiek naujų Breaking Dawn nuotraukų, tikriausiai ne vienas patyrėte lengvą šoką, kai po tiek laiko trukusios tylos, užgriuvo šūsnis įdomių, nematytų kadrų!
Šeštadienio pasigardžiavimui, dar kelios superinės foto! :D

Rodyk draugams

Kristen Stewart gimdymo scenoje norėjo daugiau kraujo

2011-04-29

panele.lt:

„Viena pagrindinių „Saulėlydžio“ sagos aktorių Kristen Stewart teigia, kad paskutinės sagos dalies scenoje, kurioje jos herojė Bella savo mylimajam Edvardui pagimdo kūdikį, galėjo būti daugiau kraujo.

„Gimimas išties įspūdingas, aš girdėjau, kad jis tikrai sukrečia. Tačiau kaip tai galėjo atrodyti? Tai galėjo būti šokiruojama ir groteskiška, nes taip buvo parašyta knygoje [Kristen turi omeny knygą „Brėkštanti aušra“, pagal kurios scenarijų buvo kuriami paskutiniai du filmai]. Būčiau mielai apsivėmusi krauju.“


Nors aktorei to įgyvendinti, kaip suprantame, ir nepavyko, ji labai teigiamai atsiliepia apie paskutinę „Saulėlydžio“ sagos dalį „Brėkštanti aušra“, kurioje ne tik „gimdė“, bet ir „ištekėjo“: „Tai buvo vienas šauniausių dalykų, kuriuos man teko daryti.“

„Brėkštančios aušros“ režisierius Billas Condonas pridūrė: „Mes nufilmavome viską – ar tai būtų mylėjimasis, ar vaiko gimimas – taip stipriai ir galingai, kaip tik tai galėjo būti.“

Rodyk draugams

Dar daugiau nuotraukų!

2011-04-29

Rodyk draugams

Naujos “Brėkštančios aušros” nuotraukos!!!

2011-04-29

Štai kokios nuotraukos pasirodė “People Magazine”.

Rodyk draugams

Per daug karštą R.Pattinsono ir K.Stewart meilės sceną perfilmavo

2011-04-29

Info - delfi.lt

Niekas nemėgsta dirbti viršvalandžių, bet Robertas Pattinsonas tikriausiai pašoko iš džiaugsmo, sužinojęs, kad savaitgalį teks perfilmuoti kelias scenas paskutiniam filmui apie vampyrus – „Breaking Dawn“ („Brėkštanti aušra“), rašo dailymail.co.uk.

Aktorių (24 m.) atskraidino į Karibų salas, kur filmuosis meilės scenose su aktore Kristen Stewart (21 m.), kuri yra jo draugė ir gyvenime.
Filmavimas buvo itin užslaptintas, kad niekas anksčiau laiko nepamatytų nekantriai laukiamų Edwardo Culleno ir Bellos Swan meilės scenų.

Kovą internete pasirodė reklaminių kadrų iš personažų medaus mėnesio ir netgi trumpa filmuota ištrauka.

Manoma, kad anksčiau filmuotos karštos scenos netilpo į filmų su ženklu PG-13 (vaikams nuo 13 m.), todėl R. Pattinsono ir K. Stewart paprašė iš naujo nusifilmuoti sekso scenose.

Paskutinė scena greičiausiai nufilmuota šeštadienį 5 val., auštant JAV Virdžinijos salų Šv. Tomo saloje.

Paplūdimį saugojo ginkluoti policininkai, kad niekas nematytų, kaip vyksta filmavimas.

K. Stewart vilkėjo ryškiai žalią bikinį, viršutiniai liemenėlės raišteliai buvo atrišti, galbūt ji ruošėsi scenai, kurioje turėjo atrodyti iki pusės nuoga.

Gerbėjai nekantriai laukia vampyro Edwardo ir Bellos meilės scenų. Visų džiaugsmų, herojai pagaliau susituokė, sutuoktuvės filmuotos balandžio viduryje Vankuveryje (Kanada).

Paskutinį istorijos apie vampyrus etapą padalino į du filmus. Pirmąjį pradės rodyti kino teatruose nuo lapkričio 18 d., antrąjį – 2012 m.

Rodyk draugams

Daugiau nuotraukų iš medaus mėnesio filmavimo

2011-04-27

Rodyk draugams

“Brėkštanti aušra” herojams teko pakartoti medaus mėnesį

2011-04-26

Info - obuolys.lt

Robert’ui Pattinson’ui ir Kristen Stewart teko grįžti į Karibus, kur buvo perfilmuojami “Brėkštanti aušra” epizodai. Pagal filmo scenarijų Karibų salose Bela ir Edvardas leido medaus mėnesį. Apie tai pranešė MovieWeb. Apie papildomų darbų priežastis nepranešama. Sprendžiant iš fotografijų, kurios nesenai prasismelkė į spaudą, scenos pajūryje labai pikantiškos.

Nepaisant Robert’o Pattinson’o skundų, kad kadrai neapdoroti, darbas toli gražu nebaigtas, o ir vogti nuotraukas negražu, kadrai šviesos greičiu pasklido internete. Gali būti, kad tai paskatino kūrėjus perfilmuoti kai kuriuos epizodus.

Rodyk draugams

Naujos BREAKING DAWN filmavimo nuotraukos

2011-04-26

Nors kadruose daugiausiai matome Kristen ir nuotraukos mažytės, bet galima spėti, kad tai - medaus mėnesio filmavimo nuotraukos :) O jūs kaip manot?

Rodyk draugams

Nuotrauka iš naujos Jacksono fotosesijos

2011-04-26

Štai kokią nuotrauką aktorius Jacksonas Rathbone’as patalpino savo twitteryje ir pasakė, kad tai jo mėgiamiausia:

O kaip jums?

Rodyk draugams

Pirmas žvilgsnis į naująjį Kellano Lutzo filmą

2011-04-26

Būtų smagu pažiūrėti ir geresnės kokybės, gal kas rado? :)

Rodyk draugams

R. Pattinsonas melavo pažįstantis D. Britanijos karališkąją šeimą

2011-04-26

Info - Saulėlydžio filmai facebook puslapyje

Robertas Pattinsonas laikraščiui „The Sun“ prisipažino, kad atvykęs į Holivudą specialiai visiems melavo pažįstantis D. Britanijos karališkąją šeimą, nes galvojo, kad taip lengviau gaus darbą. „Nemanau, kad esu juos kada nors gyvenime matęs ne per televizorių. Tačiau kai pasakydavau žmonėms, kad jie geri mano bičiuliai, visi patikėdavo“, - sakė Londone gimęs ir užaugęs aktorius. Kad jis niekada nebuvo princų draugas įrodo ir tai, kad R.Pattinsono niekas nekvietė į Williamo ir Kate vestuves.

Rodyk draugams

Peteris Facinelli vis dar dirba prie “Breaking Dawn”

2011-04-25

Štai ką aktorius patweetin’o:

Peteris taipogi gavo žinutę iš savo viešbučio apie tai, jog kažkur vaikšto lokys. Atsargiai!

Rodyk draugams

Su šv. Velykomis!

2011-04-24

Visa twilightandnewmoon.blogas.lt komanda, sveikiname jus su pačia gražiausia pavasario švente - šv. Velykomis!
Iš visos širdies linkime, kad kiekviena diena būtų pilna saulės šviesos ir šypsenų, kad tikėtumėte svjonėmis ir nepristigtumėte drąsos jas pildyti, taip pat daug meilės, kuria dalintumėtes su šeima, draugais ir visais žmonėsmis aplink! Svarbiausia tikėkite, nenustokite spinduliuoti džiaugsmo ir šviesiomis mintimis pasitikite tikrąjį pavasarį!!! :)

Rodyk draugams

Vaikystėje aktorius Pattinsonas buvo išmestas iš mokyklos!

2011-04-23

Info - alfa.lt

Robertas Pattinsonas kartą buvo išmestas iš mokyklos už tai, kad bendramokslius norėjo sustabdyti nuo sraigių traiškymo.

Mokytoja išgelbėtas sraiges išmetė į šiukšlinę ir atėmė iš aktoriaus jo mylimiausias žaidimo korteles, kurias atidavė savo sūnui. „Aš niekada jai neatleisiu“, – šypsodamasis sakė merginų numylėtinis.

R. Pattinsonas Ellenai DeGeneres pasakojo: „Visi mokiniai traiškė sraiges, o aš bandžiau jas išgelbėti. Mes buvome šešerių ar septynerių. Kažkodėl jaučiau keistą gailestį sraigėms, tad kelis šimtus jų pernešiau į klasės galą, kad galėčiau jas apsaugoti.“

Taip pat aktorius prisipažino, kad vienos kelionės po Ameriką metu jis karaokėje dainavo R. Kelly‘s dainą „I Believe I Can Fly“. „Su draugu apie septynias valandas dainavome karaokę. Ten buvo keli juokingi tipai su keistomis skrybėlėmis. Jie vaikštinėjo aplink barą ir rodė mums vidurinius pirštus. Tai buvo viena geriausių dienų mano gyvenime“, – sarkastiškai juokavo aktorius.

Rodyk draugams

Berlyne pasirodė Pattinsono dvynys!

2011-04-23

Info - alfa.lt

Vokietijos gerbėjai jau gali džiaugtis savo numylėtiniu Robertu Pattinsonu.

Pirmadienį Berlyno muziejuje „Madame Tussauds – Unter den Linden“ atidengta vaškinė aktoriaus statula.

Tad visos žvaigždės gerbėjos gali su juo fotografuotis, glėbesčiuotis ir net palikti meilės laiškus! Šalia vaškinės figūros yra pastatyta raudona laiškams skirta dėžutė.

Pats R. Pattinsonas į savo „dvynio“ prezentaciją neatvyko, nes kartu su Reese Witherspoon Niujorke dalyvavo naujojo filmo „Vanduo dramliams“ premjeroje.

Rodyk draugams

Robertas Pattinsonas vis dar pamišęs iš meilės Kristen Stewart

2011-04-22

Info - panele.lt

„Saulėlydžio“ saga jau baigta filmuoti, tačiau Roberto Pattinsono ir Kristen Stewart meilė nerodo jokių išblėsimo požymių. Šiaip jau savo privatumą labai sauganti ir jausmų neviešinanti pora praėjusį sekmadienį buvo neišskiriama. Tąkart Robertas pristatė naujausiąjį filmą, kuriame vaidina, „Vanduo drambliams“. Negana to, Robertas ir Kristen viešai bučiavosi, kai išėjo iš po filmo premjeros vykusio vakarėlio.

„Jie ilgai ir lėtai bučiavosi. – pasakojo kažkoks liudininkas „Us Weekly“. – galima sakyti, jie to laukė visą naktį. Jie buvo labai meilūs.“

Be to, anot vienos Roberto kolegės (iš filmo „Vanduo drambliams“) Donnos Scott, „Jis beprotiškai ją [Kristen] myli!“

Rodyk draugams

Witherspoon: bučiuotis su Pattinsonu buvo siaubinga!

2011-04-20

Štai kokį straipsnį radau alfa.lt

Milijonai merginų atiduotų bet ką už galimybę pasibučiuoti su Robertu Pattinsonu!

Tačiau aktorė Reese Witherspoon, kuriai teko su moterų numylėtiniu suvaidinti intymią sceną, sakė, kad bučiuotis su juo buvo tikra kankynė!

Sukant vieną filmo „Vanduo drambliams“ (Water for Elephants) epizodą R. Witherspoon ir R. Pattinsonas turėjo aistringai pasibučiuoti.

„Tai buvo siaubinga! Robas buvo klaikiai peršalęs, nuolatos kosčiojo ir šniurpščiojo nosimi. O mes turėjome suvaidinti aistringą meilės sceną! Klaiku!“, – neslėpė pasibjaurėjimo aktorė.

R. Witherspoon prasitarė, kad iš gražuolio tikėjosi daugiau: „Esu nusivylusi. Tai visiškai nebuvo seksualu.“

Rodyk draugams

Kas turi geriausius fanus visame pasaulyje?

2011-04-20

Štai kokią nuorodą man atsiuntė Gabrielė: http://oceanup.com/2011/04/03/who-has-the-best-fans-in-the-world.

Čia galite balsuoti už tą žmogų, kuris, jūsų manymu, turi pačius šauniausius fanus!
Tarp įvairių žvaigždučių galite rasti ir Robertą Pattinsoną!:)

O štai gan keistas plakatukas iš nuorodos:

Rodyk draugams

Naujas kadras iš filmo “Vanduo drambliams”

2011-04-20

Gražu :)

Rodyk draugams

„Saulėlydžio“ žvaigždė Gigandetas filmu „Kambariokė“ tikisi susigadinti savo įvaizdį

2011-04-20

Info - alfa.lt

Tikrą širdžių ėdiką ir blogiuką vampyrą Džeimsą žymiajame „Saulėlydyje“ suvaidinusį bei drauge su Christina Aguilera miuzikle „Burleska“ pasirodžiusį Holivudo gražuoliuką Camą Gigandetą jau šį savaitgalį pamatysime dramoje „Kambariokė“.

„Tikiuosi šiuo filmu susigadinti savo kaip „berniuko saldainiuko“ įvaizdį. Pagaliau gavau progą suvaidinti nuoširdų, gerą ir net kiek kuklų vaikiną“, – sakė aktorius.

„C. Gigandetas vaidina vienos iš merginų kambariokių, Saros (akt. Minka Kelly), vaikiną Styveną. Naivuolė iš mažo miestelio atvyksta studijuoti į didmiesčio koledžą, o bendrabutyje yra apgyvendinama su turtuolių tėvų numylėtine Rebeka (akt. Leighton Meester), kuri, kaip paaiškėja, turi daug ir didelių paslapčių.

Camą šiame filme pamatysime visiškai kitokį – nedrąsų, tačiau labai geros širdies žmogų. Tai visiška priešingybė seksualumu pulsuojantiems ir prieš tai jo vaidintiems personažams“, – pasakoja filmo „Kambariokė“ režisierius, „Oskarams“ nominuotas Christianas E. Christiansenas.

Pats aktorius, kuris neseniai įtakingojo „Hollywood Reporter“ buvo pavadintas „naujosios kartos talentu“, gavęs pasiūlymą nusifilmuoti šioje dramoje, sakė, kad ilgokai svarstė, ar prieš tai sukurtas jo įvaizdis nepakenks naujam vaidmeniui: „Kai perskaičiau scenarijų, nustebau, kad šis vaidmuo buvo pasiūlytas būtent man. Mano net charakteris visiškai priešingas nei Styveno. Tačiau įsigilinęs pradėjau sapnuoti tą vaikinuką ir supratau, kad man tai – tikras iššūkis!“

Rodyk draugams