BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gruodis, 2010

Su naujaisiais!

2010-12-31

Pasveikinimas jau yra, bet ir aš labai noriu pasveikinti, tiesiog įdėdama šį gražų paveiksliuką:

Rodyk draugams

Twilight vakarėlis!

2010-12-31

Neseniai blogo skaitytoja Viktorija (ta pati mergina, nugalėjusi kūrybinį konkursą) dalyvavo twilight vakarėlyje! Ji atsiuntė kelias nuotraukas. Turbūt buvo smagu! Žiūrim:

Dalyvės:

Jei jūs per šventes rengėte vakarėlį twilight tema, siųskite foto twilightandnewmoonblogas@gmail.com!:)

Rodyk draugams

Miela Jacksono Rathbone nuotrauka

2010-12-31

Kokia ožkytė :)
Koks Jackson :DD

New Photoshoot Photo By Kerry Maloney. (HQ)

Rodyk draugams

Dabar jungiamės LNK!

2010-12-31

O dabar, Roberto Pattinsono fanai, jungiatės LNK ir žiūrit Haris Poteris ir ugnies taurė!

Nerasi pasaulyje nei vieno vaiko, kuris nepažinotų Hario Poterio… Kantriausi per šias Kalėdas galės išvysti dar vieną nepaprastą filmą apie jau 14-kos sulaukusio drąsiausio visų laikų burtininko Hario Poterio nuotykius…

Ketvirtaisiais mokslo metais Hogvartsą apgaubia paslaptingas laukimas – jau ūgtelėjusiems studentams teks dalyvauti fantastiškiausiose metų burtininkų varžybose. Jaunieji burtininkai iš trijų skirtingų mokyklų turės susirungti sunkiose ir mistiškose rungtyse. Kas atstovaus mokyklai, išrinks Ugnies taurė. Rinkimai Hogvartse nulėmė du mokyklos atstovus – tai buvo keisčiausias sprendimas, kokį tik galima įsivaizduoti! Vienu iš laimingųjų tapo Haris Poteris. Jam teks susikauti su vyresniais ir labiau patyrusiais burtininkais iš kitų mokyklų.

Ketvirtaisiais mokslo metais Hario Poterio laukia ir susitikimas su piktuoju blogio burtinininku Voldemortu. Jis vėl atgavo savo jėgas ir jau yra pasiruošęs sugrįžti į gyvųjų pasaulį… Šalia visų šių kvapą gniaužiančių nuotykių, Haris turi rasti laiko didžiosios Hogvartso šventės, atnešiančios jam didžiausių netikėtumų, pasiruošimui…

Rodyk draugams

Linksmų Naujųjų metų!

2010-12-31

Kaip pasitiksi Naujuosius, taip jie ir lydės tave visus metus.
Tad šypsokimės, būkime žavūs ir laimingi, branginkime artimus, mylėkime savo draugus ir tai, jog esame čia, su visais, sveiki ir unikalūs, vieninteliai pasaulyje!

Mūsų blogas nori jums palinkėti gerų triušio (katino) metų. Sakoma, kad 2011-ieji bus ramesni negu Tigro metai, tad juos vertėtų praleisti su tais, kuriuos mylite.

Palydėkime Senuosius ir triukšmingai pasitikime Naujuosius!

Rodyk draugams

Japonijoje fanams - ypatinga ECLIPSE DVD dėžutė

2010-12-31

Japoniškas riboto leidimo Eclipse DVD/Blu-Ray Box rinkinys jau prekyboje. Čia matote DVD diskus, korteles, papuošalus, dėžutes…
Naaa…. japonų fanai gaus neblogą dovanėlę!
Deja, Lietuvoje dar tokio dalyko nėra.

Rodyk draugams

Ar Joe pasipiršo Ashley?

2010-12-31

Prieš tai matėte nuotraukas su Ashley Greene ir Joe Jonas, kurias įkėlė analena. Viena blogo skaitytoja, kuriai labai dėkoju, įkėlė nuorodą į naujieną. Bandžiau išversti į lietuvių kalbą:)

Susikibę už rankučių ir kikenantys - Joe ir Ashley akivaizdžiai įsimylėję. O pažiūrėjus į žiedą ant vestuvinio piršto, atrodo, kad taip pat ir susižadėję?

Porelė grįžo atgal į Los Andželą, prieš tai spėję pasidžiaugti saulėtomis dienomis Floridoje. Ashley visiškai neslėpė savo rankos, kurią puošė blizgantis žiedukas.
Gandai, jog 21 metų Joe Jonas planavo pasipiršti mylimajai per Kalėdas pastiprėjo tada, kai jis buvo pastebėtas atidžiai besirenkantis papuošalą juvelyrikos parduotuvėje. Sužadėtuvių ar skaistybės žiedas? Ką pasirinko Joe?

Info: dailymail.co.uk.

Pagyvensim, pamatysim! Beje, kažkaip nustebau, jog Ashley (23 metai) vyresnė už Joe (21 metai). Visuomet galvojau, kad Jonas broliukas vyresnis :D

Rodyk draugams

Ashley Greene & Joe Jonas apsilankė Floridos Disnėjaus Karalystėje (gruodžio 29 d.)

2010-12-31

Ir kas gi atsitiko mūsų žvaigždutėms? :D Visos kaip užburtos pradėjo lankytis Disnėjaus Karalystėje! Visai nesenai ten apsilankė Peteris Facinelli su šeima, o dabar gražuolė aktorė Ashley Green su savo vaikinu Joe Jonas. Porelė smagiai leido laiką ir pramogavo, o vėliau grįžo namo į Los Andželą, kur ir vėl buvo pastebėti oro uoste. Pasimėgaukite nuotraukomis!

Rodyk draugams

Peter Facinelli su šeima Disneilende!

2010-12-30

Gruodžio 28 d. Peter Facinelli su šeima apsilankė Disnėjaus pasaulyje! Kadangi Peteris labai daug dirba, smagu jį matyti pramogaujant, o tuo labiau, kai tai jis daro su visa šeima. Tai labai žavu bei prasminga!

Rodyk draugams

R. Pattinsonas svajojo tapti reperiu

2010-12-29

Šaltinis: panele.lt


Britų kilmės aktorius, išgarsėjęs vampyro vaidmeniu populiariojoje „Saulėlydžio” sagoje, prisipažino, jog vaikystėje buvo didžiulis reperio Eminemo ir pats troško vieną dieną tapti garsia repo žvaigžde.

„Norite sužinoti mano paslaptį? Puiku, vieną išduosiu. Kai man buvo 13 metų turėjau krūvą įrašų, kuriuose aš repavau! Svajojau tapti garsiu reperiu, todėl iki šiol yra išlikę šimtai mano paties darytų įrašų, kuriuose aš repuoju. Tai taip juokinga, - pasakojo aktorius, - Kai buvau jaunesnis, buvau tiesiog apsėstas Eminemo. Kai jis išgarsėjo man buvo kokie 12 metų ir iškart tapau didžiausiu jo albumo „Slim Shady” gerbėju. Manau, kad jis nuostabus.”

R. Pattinsonas teigia, kad dabar jam gėda dėl šios vaikystės svajonės, tačiau 24 metų kino žvaigždė prisipažįsta, kad tada netgi buvo subūręs draugų repo grupę: „Buvau apsėstas minties tapti reperiu, subūriau grupę, mes vadinomės „Big Tub and the Tappy Cats”‘. Galima sakyti, kad visi mūsų tekstai buvo vogti iš kitų. Repuodavome apie gatvę, nors iš tiesų visi augome gražiame Londono rajone ir neturėjome nieko bendro su getais!”

Aktorius yra įrašęs kelias dainas „Saulėlydžio‘ garso takeliui, tačiau tikina, kad dainininku tapti nebenori: „Tiesa, kad esu ištroškęs dėmesio - mėgstu sceną, bet mintis, kad galėčiau dainuoti prieš minią - mane gąsdina. O štai vaidinti nebijau visai”.

Naujausias R. Pattinsono vaidmuo kine - lengvabūdis lovelasas Žoržą Diurua iš žymiojo Gi de Mopasano kūrinio „Mielas draugas” to paties pavadinimo filme, kurio pasaulinė premjera Lietuvos kino teatruose įvyks kovo 4 d.

Rodyk draugams

Ashley Greene ir Joe Jonas ‘The Goants’ rungtynėse (gruodžio 26 d.)

2010-12-28

Štai nuotrauka su Ashley ir Joe Jonas ‘The Goants’ rungtynėse. Fanai šėlsta!!! :D

Rodyk draugams

Geriausiuose kadruose pagal “Billboard” pakliuvo ir Kristen Stewart

2010-12-28

Žurnalo ‘Billboard’ tinklapis paskelbė Top 74-tuką geriausių kadrų su įžymybėmis.
Kristen - 69 vietoje! Ačiū už naujieną Gabrielei ;)

Štai visas sąrašas:
http://www.billboard.com/features/photos-of-the-year-2010-1004134333.story#/slideshow/836390?decorator=slideshow&confirm=true

O štai Kristen nuotrauka:

Rodyk draugams

Šventinės nuostabiosios šukuosenos

2010-12-28

Ačiū Editai, kuri rado nuorodą su 10 gražiausių šventinių šukuosenų. Dar ne per vėlu pasipuošti Naujiesiems!
http://plaukai.jurgita.lt/naujienos/10-nuostabiu-sventiniu-sukuosenu.
Čia matote daug tikrai gražių “plaukuosenų”, tačiau mus sudomino pirmu numeriu pažymėta Ashley Greene susegtų garbanų šukuosena. Tikrai lengva pasidaryti ir gražiai atrodo!

Rusvi aktorės plaukai perskirti ties viduriu, susukti ir vienoje pusėje susegti už ausų. Tai puiki išeitis jei tiesiog palaidi plaukai tau atrodo pernelyg nuobodu, o juos sukelti į viršų - per daug sudėtinga. Neturi įmantrių plaukų segtukų? Ne bėda - paprasti, su plaukų spalva derantys segtukai bus kaip tik.

Info - plaukai.jurgita.lt

Rodyk draugams

Šventinės dekoracijos twilight tema

2010-12-28

Pasaka surado tokią įdomią nuorodą, kurioje parodytos įvairios šventinės dekoracijos su twilight, pažiūrėkite:
http://www.examiner.com/twilight-in-national/twilight-themed-christmas-decorations-picture#main

Štai keli kadrai:


Na, fanai tikrai kūrybingi : )

Rodyk draugams

Roberto Pattinsono dovanėlė fanams!

2010-12-27

Fotografas Stewart Shining savo Twitter’yje paskelbė nematytą nuotrauką iš Roberto Pattinsono fotosesijos. Taip pat, paliko žinutę fanams:

Rodyk draugams

Nematyta Kristen Stewart fotosesija

2010-12-27

Internete pasirodė nauja spalvota nuotrauka iš Kristen Stewart Cosmo Girl fotosesijos darytos 2007 metais. Kadangi pati šios fotosesijos nuotraukų dar nebuvau mačiusi, susiradau jas ir nusprendžiau parodyti jums.

Visas nuotraukas galite pažiūrėti čia.

Rodyk draugams

Kalėdinės naujienos :)

2010-12-26

Sveikučiai!!! Visus visus sveikinu su Šv. Kalėdomis! Nuo savęs norėčiau jums palinkėti ne tik pasidžiaugti šeimos buvimo kartu, bet ir dar šiandien atrasti minutėlę laiko atsisėsti su karštos kakavos ar arbatos puodeliu ir kramsnojant sausainiukus šiek tiek pasvajoti ir pamąstyti, o galbūt atsipūsti nuo viso Kalėdinio šurmulio ir galybės sveikinimų. xD

Taigi, grįžkim prie temos… Ar jums įdomu, kaip šiemet Kalėdas atšventė ir kaip namus puošė Twilight aktoriai? Jei taip, skaitykit toliau ir išvysit dar kelias pikantiškas naujienas :)))

Štai Booboo Stewart (vaidina Seta Klirvoterį) savo Twitter’yje paskelbė savo Kalėdų akimirkų nuotraukas ir žinutę:

O štai kokia DIDELĖ eglutė stovi pas Peter’į Facinelli… O ar matote tą milžinišką krūvą dovanų?

Christian Serratos (vaidina Andželą) taip pat pasipušė stulbinamą eglę!

Breaking Dawn režisierius Bill’as Condon’as fanams pateikė tikrai malonią dovanėlę! Štai nuotrauka iš Svanų namų per Kalėdas Breaking Dawn filme:

Ir jo žinutė:

Rodyk draugams

Gražūs Kalėdiniai paveiksliukai

2010-12-26

Nežinau kaip jums, bet man jie labai patinka, kai ką sugalvojau, gal kas gavote dovanų Twilight tematika? Būtų įdomu išgirsti ką! Būtinai pasidalinkite komentaruose, gaila pati negavau…

Rodyk draugams

Linksmų švenčių!

2010-12-24

Šiandien kantriausieji turbūt suvalgė paskutinį šokoladą advento kalendoriuje.
Šiandien kažkas pabudo ryte anksčiau iš jaudulio.
Šiandien kažkas nupirko paskutinius akcentus dovanėlėms.
Šiandien vakare pildysis stebuklai.

Sveikiname jus, mieli skaitytojai, su nuostabiausiomis metų šventėmis - Kūčiomis ir Šv.Kalėdomis. Vertėtų nepamiršti, jog čia esmė ne dovanose ar kas daugiau prisivalgys, bet laiko tarpas, kai reikia pabūti su šeima, apmąstyti nuveiktus darbus ir pagerbti kūdikėlio Jėzaus gimimą.

Linkime jums sveikatos, kas yra svarbiausia. Kai ji yra, ateina ir laimė, ir džiaugsmas. Sakoma, kad pinigų linkėti negalima, tad palinkėsime norų išsipildymo. Visuomet būkite budrūs ir atidūs, branginkite tai, ką turite, saugokite vieni kitus, skleiskite meilę, gėrį bei šilumą :)
Greitai pasibaigs ir IKI gerumo akcija. Turime jau 5 meškučius. Būtų smagu turėti jų dar ir dar daugiau, kad užtektų visiems, kam jų tikrai reikia!
Ačiū, kas nepatingėjo ir prisidėjo prie gerumo dalijimo! Visiems po stiprų apkabinimą! DAR AKCIJA NESIBAIGĖ, TAD SPAUSKIT, KOL GALIT!: )

Gražių švenčių,

Twilightandnewmoon blogas.

Rodyk draugams

Su gimtadieniu, Stephenie!

2010-12-24

Šiandien savo gimtadienį švenčia vampyrų meilės istorijos autorė Stephenie Meyer! Didžiausios jai sėkmės ir kūrybinio įkvėpimo nuo mūsų!

Rodyk draugams