BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Spalis, 2010

Vilijos ir Arturo rumba pagal “Saulėlydį”

2010-10-31

Ačiū Isabellai, kuri rado video! Visoms, kas nematė poros šokio arba nori jį pažiūrėti dar kartelį:

Rodyk draugams

Šiek tiek daugiau apie filmą “Mielas Draugas”

2010-10-31

Ačiū už rastą straipsnį Gabrielei, info - obuolys.lt:

Merginų numylėtinis Robertas Pattinsonas, žavingosios Uma Thurman, Kristin Scott Thomas ir Christina Ricci – intriguojančioje Gi de Mopasano romano “Mielas draugas” ekranizacijoje geidžiamų ir garsų Holivudo veidų netrūksta.

Jau kurį laiką nekantriai laukiama drama “Mielas draugas” pastatyta pagal žymųjį to paties pavadinimo Gi de Mopasano kūrinį. Vienas populiariausių prancūzų literatūros klasikos romanų iki šiol visą pasaulį keri savo šmaikštumu, prancūziška elegancija ir grakštumu.

Pagrindinį lengvabūdžio garbėtroškos Žoržo Diurua personažą filme įkūnija “Saulėlydžio” sagoje išgarsėjęs, merginų ir moterų numylėtinis Robertas Pattinsonas. Aktorius filme įsispraudžia į elegantišką fraką ir negailestingai daužo meilužių širdis. Šias vaidina pripažintos visų kartų Holivudo aktorės: Uma Thurman, Kristin Scott Thomas, Christina Ricci.

Filmas pasakoja apie jauną nuotykių ieškotoją ir karjeristą Žoržą Diuruą, kuris patinka moterims, bet jo kišenei stinga pinigų, o savimeilei – šlovės. Supratęs savo žavesio kerų galią, jis nusprendžia naudodamasis meilužių įtaka ir pinigais, bet kokia kaina kuo greičiau pakilti socialiniais ir karjeros laiptais. Ir jam tai puikiai sekasi. Aukštuomenės numylėtinis negailestingai lipa per draugų galvas ir moterų lovas, tačiau kada nors visiems ir už viską tenka susimokėti.

Pasaulinė filmo “Mielas draugas” premjera įvyks jau 2011 metų kovo 4-ąją. Jos sulauks ir Lietuvos žiūrovai.

Rodyk draugams

Video apie Robsten

2010-10-31

Dėkoju Linai!

Rodyk draugams

Linksmo Helovyno! Ir uždekime žvakutes…

2010-10-31

Nors Lietuvoje ši šventė “neprigijusi”, ji priskiriama kaip mūsų Užgavėnės, bet gal kas ją švenčia su draugais ir linksmai šėlioja baisiąją naktį? Linksmo Helovyno!

P.S. Gal kas darė(-ys) Helovyno vakarėlį vampyrų-vilkolakių tema? Jei taip, fotografuokite, siųskite į twilightandnewmoonblogas@gmail.com. Prižadame, nuskriausti neliksite! :)

Keli fanų kurti moliūgai su twilight:


O dabar visiškai priešingas dalykas Helovynui - jau Lietuviška “šventė” (net nežinau, kaip pavadinti). Nepamirškite, kad lapkričio 1-ąją dieną yra Visų Šventųjų diena, o lapkričio 2-ąją - Vėlinės. Aplankykite mirusiųjų kapus, uždekite žvakutes, prisiminkite žmogų geru žodžiu. Tai dienos, kuomet reikia pabūti su savimi, ramybės būsenoje.

Rodyk draugams

Ta pati suknelė, tik…

2010-10-31

kita panelė! Anna Kendrick 2010 Top Glamour Apdovanojimuose vilkėjo šią suknelę. Tuo pačiu drabužiu Kristen Stewart anksčiau buvo pasipuošusi Stockholm Eclipse fanų renginyje!

Suknelę kūrė dizaineris Zakas Posenas, ji tikrai žavi. Bet kuriai labiau tinka?


Make a poll | Virgin | Gnufcasino | SLOTS ONLINE | PKR

Rodyk draugams

Kristen Stewart atsako į fanų klausimus

2010-10-29

Rodyk draugams

Eclipse kortelės

2010-10-29Eclipse Trading Cards Series 2
Dar daugiau nuotraukų ČIA.

Rinkinys atrodo taip:

“Trading Card Box” galite įsigyti Amazon.com svetainėje. :)))

Rodyk draugams

Robertas tiki būti įvertintas ir po mirties

2010-10-27

Info - alfa.lt:
„Saulėlydžio“ aktoriui tikrai netrūksta pasitikėjimo savimi. Robertas Pattinsonas Didžiosios Britanijos bulvariniam laikraščiui „The Sun“ išrėžė, kad jo muzikinis talentas toks didelis ir ypatingas kaip „Nirvanos” lyderio Kurto Cobaino.

Gitara grojantis ir dainuojantis aktorius šiuo metu muzikuoja tik mėgėjiškai ir dainų neįrašinėja, tačiau nepaisant to mano, kad po mirties jo kūriniai taps neįkainojami.

„Niekam nerūpi, ką aš kuriu, kol esu gyvas. Pamatysite, vos numirsiu, mano darbai bus prisiminti ir dainos taps šlageriais“, - tikina aktorius. R. Pattinsonas neturėtų būti toks kategoriškas savo muzikos atžvilgiu. Neseniai Robertui garsusis „X Factoriaus“ prodiuseris Simonas Covellas siūlė pasirašyti kontraktą ir įkurti muzikos grupę.

R. Pattinsonas nesutiko su garsenybės pasiūlymu ir toliau skundėsi savo muzikos nepopuliarumu.

Rodyk draugams

Robertas “Cosmo Girl” viršelyje

2010-10-27

Robert Pattinson-Dutch magazine Scans

Rodyk draugams

Įdomi nuotrauka iš “Eclipse”

2010-10-27

Suradau ją fanpop svetainėje, net nepagalvojau, kad šis gražus kadras iš pamėgto fanų vampyriškojo filmo. Šešėlis “priklauso” Belai :D

Rodyk draugams

Įdomybės su PhotoFunia

2010-10-27

Ačiū Gabrielei, kuri surado įdomių dalykų svetainėje photofunia.com.
Čia galite pasidaryti savo nuotrauką su Tayloru, Robertu ir Kristen. Štai:

http://www.photofunia.com/effects/taylor_and_kristen

http://www.photofunia.com/effects/twilight/

Kas jums gavosi? :D

Rodyk draugams

Robertas apie Simoną Cowellą

2010-10-27

Ačiū Agnei!

Info - zebra.lt:

Kino juostos „Twilight“ aktorius Robertas Pattinsonas pareiškė, jog Simonas Cowellas nesugebėtų padaryti iš jo muzikos žvaigždės.

Sausį buvo skelbiama, jog „X Factor“ sumanytojas norėtų 24-erių metų aktorių matyti savo komandoje ir padėti jam siekti muzikanto karjeros.

Tačiau Pattinsonas teigė esantis pernelyg „savanaudiškas“ savo dainų atžvilgiu bei pažymėjo, jog jos neturėtų komercinio pasisekimo.
„Man patinka Simonas, jis puiki asmenybė ir savo laidose jis tikrai sukuria šou,“- sakė jis.

„Jis gudrus vaikinas ir iškelia tokius atlikėjus, kuriuos, kaip jis puikiai žino, publika pamėgs. Štai kodėl manau, kad jis niekaip nesugebėtų muzikos žvaigždės padaryti iš manęs.“

Pattinsonas pridėjo manantis, jog, jeigu jo muzika kada nors ir taps sėkminga, tai greičiausiai po jo mirties.

„Esu tikras, kad būsiu vienu iš tų atlikėjų, į kuriuos žmonės nekreips dėmesio tol, kol jie bus gyvi. Ir tuomet, kai manęs jau nebebus, žmonės sakys – o taip, tas vaikinas buvo tikras menininkas,“- samprotavo jis.

Britų kino žvaigždė šiuo metu filmuojasi paskutiniojoje „Twilight“ dalyje, pavadintoje „Breaking Dawn“.

Rodyk draugams

Kristen Stewart cigarečių dieta

2010-10-25

Ir dar truputis apie Kristen, šį kartą dėkoju Gelytei, info - alfa.lt:

„Saulėlydžio“ trilogijos žvaigždė Kristen Stewart šiuo metu vėl ruošiasi filmuotis „Saulėlydžio“ filmų tęsinyje.

Po paskutiniosios „Saulėlydžio“ dalies „Užtemimas“ K. Stewart jau spėjo suvaidinti net dviejuose filmuose, kurie pasirodys kitų metų pradžioje: „On the Road“ („Kelyje“) Kristen vaidino anarchisto merginą, o filme „Welcome to the Rileys“ – prostitutę ir striptizo šokėją.

Paklausta, kaip jai pavyksta išlaikyti tobulą figūrą, Kristen Stewart atsakė, kad neseniai pradėjo laikytis dietos. „Tepu ant duonos mažiau sviesto, mažiau riebalų vartoju, valgydama vakare. Tai – paprasti dalykai, tačiau jie veikia. Tikrai“, – pasakoja aktorė.

Aktorius vadybininkas juokdamasis papildė: „Filme „Welcome to the Rileys“ ji beprotiškai daug rūkė. Surūkė dešimtis cigarečių per dieną. Rūkė net labai vėlai vakare. Manau, tai irgi padėjo jai nepriaugti svorio“.

Hmm… nepatarčiau tokį “dietos” būdą su cigaretėm, bet truputį mažiau riebalų vartoti gal nėra taip jau blogai :D

Rodyk draugams

Kristen Stewart norėtų būti rašytoja

2010-10-25

Ačiū Austėjai! Info - respublika.lt:

Viso pasaulio jaunuolių simpatijas kaip porcelianinė vampyro mylimoji Bela Svon po “Saulėlydžio” sagos filmų pelniusi 20-metė aktorė Kristen Stiuart rengiasi šokiruoti savo gerbėjus nauju - striptizo šokėjos -vaidmeniu.

Filmuojant “Welcome to the Rileys” Kristen taip įtikinamai vaidino striptizo šokėją, jog užėjusi į barą kartą net sulaukė tikro pasiūlymo dirbti striptizo šokėjos darbą. Tiesa, šio vaidmens K.Stiuart sakė nesirinkusi specialiai dėl to, kad savo poelgiu šokiruotų gerbėjus. Holivudo dievaitei jau nuo mažens teko paragauti įvairių vaidmenų skonio.

Svajonės apie plunksną

Televizijos prodiuserio ir scenarijų rašytojos šeimoje užaugusi Kristen jau 12-kos atliko pagrindinį vaidmenį filme “Panikos kambarys” kartu su tokia garsia aktore kaip Džudi Foster.

Kadangi visa Kristen šeima dirbo už kadro, ji pati taip pat svajojo tapti rašytoja arba režisiere. “Niekada nemėgau būti dėmesio centre ir nesvajojau tapti žinoma. Niekada nesižavėjau vaidyba, bet visada dailinau savo autografą. Nes man patinka rašinėti savo vardą. Jei galėčiau, daryčiau tai bet kur ir bet kada”, - yra prisipažinusi aktorė.

Mokyklos nelankė

Tačiau likimas viską sudėliojo kiek kitaip. Dar 8-erių vaidinančią kalėdiniame mokyklos žiburėlyje Kristen pastebėjo vienas agentas, ir po metų ji jau gavo vaidmenį filme “13-ieji metai”. Po to buvo dar keletas vaidmenų, padėjusių kopti merginai karjeros laiptais. Už vaidmenį trileryje “Cold Creek Manor” aktorė net buvo nominuota jaunųjų aktorių apdovanojimuose. Dėl nuolatinio filmavimosi Kristen negalėjo lankyti mokyklos ir buvo priversta mokytis namie.

Tačiau dėl to Kristen sako nė kiek nesigailinti. Netgi atvirkščiai. Kiekvienas paauglys būtų norėjęs susikeisti su ja vietomis. Jaunajai žvaigždutei nelabai sekėsi sutarti ir su savo bendraamžiais.

“Su savo draugais neturėjau nieko bendro. Jaučiausi taip, lyg būtume ne to paties amžiaus. Lyg būčiau suaugusi jau 5-erių. O kai sulaukiau pilnametystės, visi manęs klausinėjo, ar jaučiausi labiau subrendusi. Tačiau jaučiuosi kaip visada. Nuo mažens turėjau ne tik mokytis, bet ir dirbti, padėti mamai. Visada turėjau daugiau atsakomybės nei mano bendraamžiai”, - prisipažįsta K.Stiuart.

IŠGARSINO VAMPYRAI

Sulaukusi pilnametystės K.Stiuart gavo ją visame pasaulyje išgarsinusį vaidmenį juostoje apie vampyrus ir vilkolakius “Saulėlydis”. Už Belos vaidmenį ji pelnė ne vieną apdovanojimą, tarp jų ir MTV kino statulėlę už geriausią aktorės vaidmenį, BAFTA kylančios žvaigždės titulą.

Beje, K.Stiuart apdovanojimų sąraše puikuojasi ir, pavyzdžiui, apdovanojimas už geriausią bučinį. Šią nominaciją jai teko dalytis su bučinio kaltininku - Robertu Patisonu - žaviuoju vampyru, su kuriuo gerbėjai ją poruoja ne tik filmavimo aikštelėje, bet ir gyvenime. Tiesa, pora slepia savo santykius, tačiau tai, kokius jausmus jie išgyvena filmavimo aikštelėje, suvaidinti būtų tikrai sunku.

NENORI BŪTI MELAGE

Šiuo metu jaunoji žvaigždutė gyvena Los Andžele, augina tris šunis ir katę. Tačiau mergina ne kartą yra užsiminusi, jog svajoja savo šaknis įleisti Australijoje, iš kurios kilusi jos mama.

“Noriu įstoti į Sidnėjaus universitetą ir mokytis literatūros. Man patinka tai, ką darau dabar, tačiau būti profesionalia melage visą likusį gyvenimą - tai ne viskas, ko aš noriu”, - sako Kristen.
Pagal dienraštį “Vakaro žinios”.

Image and video hosting by TinyPic

Rodyk draugams

Dar viena Kellano nuotrauka iš ispaniško Men’s Health žurnalo priedo!

2010-10-24

Jau matėte Kellano Lutzo skenuotas nuotraukas iš ispaniško Men’s Health žurnalo, o dabar turime dar vieną iš šio žurnalo priedo!

Rodyk draugams

Naujos Booboo Stewart nuotraukos iš Amandos Elkins fotosesijos!

2010-10-23

Pasirodė kelios nematytos Booboo Stewart ir jo draugės Sashos Pieterse (iš serialo ‘Pretty Little Liars’) nuotraukos iš Amandos Elkins fotosesijos! Ši fotografė tikrai talentinga, o ir aktoriai be galo žavūs, tad nesistebiu, kad ir nuotraukos tokios nuostabios!

Rodyk draugams

Skenai: Kellanas Lutzas ispaniškame Men’s Health žurnale!

2010-10-23

Kellanas Lutzas pasirodė ispaniškame Men’s Health žurnale bei šio žurnalo fotosesijoje! Gaila, kad žurnalo straipsnelis ispaniškai, o taip norisi paskaityti, bet jei kas nors bent kiek supranta šią kalbą, siūlau jį peržvelgti, o kitos pasigrožėkite nuostabiomis nuotraukomis!

Paspauskite, norėdami padidinti:

Rodyk draugams

Ashley Greene ir Joe Jonas pasivaikščiojimas Baton Rouge mieste! (Spalio 21 d.)

2010-10-23

Mūsų saldžioji porelė ir vėl pastebėta Baton Rouge mieste, kur šiuo metu vyksta Breaking Dawn filmavimas!

Rodyk draugams

Nauja Jacksono Rathbone’o nuotrauka iš ‘Zooey’ žurnalo

2010-10-23

Skanus kąsnelis Jacksono gerbėjoms!!! :D

Rodyk draugams

Susitikimas su Maggie Stiefvater

2010-10-23

Kaip turbūt matėte bloge, į mūsų Lietuvėlę neseniai buvo atvykusi vis populiarėjanti rašytoja Maggie Stiefvater, kuri pristatė naująją knygą “Laukimas” ir yra “Virpėjimas” knygos autorė.
Istorija apie vilko ir merginos meilę. Girdėta? Banalu? Galbūt. Tačiau užburia.

Mūsų blogo skaitytoja GuTuK’as.. buvo ten, matė viską ir pasidalino įspūdžiais su mumis:
Buvau Kauno Akropolio Baltų Lankų knygyne. Tikrai buvo labai įdomu, pati autorė tokia linksma, draugiška, nenustygstanti vietoje. Kalbėjo truputi apie Virdžiniją, kad ten gyvena apie 2-3 tūkstančiai žmonių ir kad ten yra tik vienas mechanikas Bynas, tačiau niekas nežino, ar tai jo vardas ar pavardė. Pasakojo apie save vaikystėje, kad buvo vaikas turintis daug fobijų, kad dabar gyvena su vyru, dviem vaikais, dviem šunimis, dviem katėm ir žuvytėmis. Taip pat pasakojo apie Virpėjimo rašymą, kad žiūrėjo filmus susijusius su vilkais, tačiau niekad neskaitė knygų apie vilkolakius, kad dažnai skambindavo tėvui ir klausdavo kas jai rūpėdavo, nes jos tėvas daktaras. Am.. kas dar.. net sunku papasakoti, Meggie paliko tikrai gera įspūdi savo linksmumu, visą laiką kalbėjo su jumoru, nebijojo pavaidinti ar apsijuokti.. Tiesa, kai leido žiūrovams paklausti ko nori, tai aš paklausiau apie trečią knygą, ar ji bus, Meggie atsakė kad taip ir kad ji jau parašyta, taip pat minėjo kad trečią dalį rašė metus laiko, nes kai buvo jau parašius viską ir buvo likusios dvi savaitės iki kada turėjo atiduoti knygą redaktoriui, ji nusprendė, kad viskas blogai ir pradėjo rašyti iš naujo.. Taip pat pasidariau pora fotkių ir autografą gavau sau bei draugėm, taip pat ji nupiešė vilką, tai jos kaip ir ženklas.

Turbūt buvo įdomu! Štai kadrai:
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic

Gal kas dar buvo susitikusios su autore? Dalinkitės įspūdžiais :)

Rodyk draugams