BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Gegužė, 2010

Kristen ir Tayloras Eclipse fanų susitikime

2010-05-31

Dabar Kristen bei Tayloras keliauja po tam tikras vietas tam, kad pristatytų filmą ECLIPSE ir rengia spaudos konferencijas. Štai nuotraukos iš fanų susitikimo Sidnėjuje, Luna Parke:

Tayloras kaip visuomet atrodo mielas ir simpatiškas, bet Kristen… Wow, tikrai sexy :D Pagaliau atsiaugino plaukus iki normalaus lygio ir jų spalva jau nebe tokia juoda.
Dar ir dar nuotraukų rasite štai čia ir štai čia.

Rodyk draugams

Kas labiau ištreniravo kūno raumenis?

2010-05-31

Ačiū cassie už rastą straipsnį, info - 15min.lt:

Vienas iš „Saulėlydžio“ tęsinių aktorių Peteris Facinelli atskleidė, jog tarp filmo vyrų aktorių egzistuoja neoficialios varžybos – kuris daugiau laiko praleis sporto salėje ir pademonstruos labiau ištreniruotus kūno raumenis.

Image and video hosting by TinyPic

„Užtemimo“ filmavimo metu tarp mūsų visų vyko slaptos ir nesusitartos varžytuvės. Nors filme nėra daug apsinuoginimo vietų ir mano vaidinamam herojui nereikėjo atrodyti kaip tarkim Kellano Lutzo herojui, tačiau atliekant kovų scenas gera fizinė parengtis buvo privaloma. Todėl aš kaip ir visi kiti vaikinai kiekvieną atsiradusią laisvą akimirką praleisdavau treniruoklių salėse. Ir bet kada, kai tik kam nors prireikdavo vieną iš mūsų surasti, iškart eidavo ieškoti būtent ten“, – pasakojo 36-erių aktorius, filme „Saulėlydis“ bei jo tęsiniuose vaidinantis vampyrą Carlisle Culleną.

Peteris Facinelli teigia, esą iš visų aktorių būtent Kellanas Lutzas į šias varžytuves pažiūrėjo rimčiausiai ir tapo neoficialiu jų nugalėtoju.

„Atsimenu, kai nusileidęs liftu į treniruoklių salę, tik atsidarius durims prieš save išvydau Kellaną Lutzą ant grindų darantį atsispaudimus. Tą pačią akimirką iškėliau rankas į viršų ir pripažinau: „Viskas, tu laimėjai“. Po šio susitikimo ramia širdimi nuėjau į savo viešbučio kambarį“, – paslaptingos dvikovos detales paviešino aktorius.

Image and video hosting by TinyPic

Nors „Saulėlydžio“ tęsinys „Užtemimas“ kinuose pasirodys tik liepos 2 d., tačiau bilietus į šį filmą galima įsigyti jau dabar.

Taip pat visi nemačiusieji pirmųjų filmo dalių „Saulėlydis“ ir „Jaunatis“ birželio 30 d. kviečiami jas išvysti kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ bei liepos 1 d. „Forum Cinemas Kaune“ už specialią kainą.

„Saulėlydžio“ tęsinys „Užtemimas“ kinuose nuo liepos 2 d.

Rodyk draugams

Roberto merginos

2010-05-31

Dėkoju Ilonai už video. Štai su kuo susitikinėjo Robas:

Rodyk draugams

Nauja subkultūra, kurią įkvėpė “Twilight”

2010-05-31

Omg…
Dėkoju Olivijai už rastą naujieną (šaltinis - alfa.lt):

Kol JAV menininkai ginčijosi su Didžiosios Britanijos laisvamaniais, kurioje šalyje pirmiausia gimė „punk“ judėjimas, Amerikos paaugliai „išrado“ naują stilių ir judėjimą. Kur gimė „teenwolve‘ai“ niekas nesiginčys. JAV jaunimas pavargo nuo melancholiškų pseudointelektualų „emo“ ir susidomėjo kur kas mistiškesniu įvaizdžiu. Būti „teenwolve‘u“ – tai gyventi gamtos vaikų: vilkų, vilkolakių gyvenimą.

„Saulėlydžio“ trilogijos įkvėpti jaunuoliai ima imituoti apsėstų vaikų elgesį: jie ne tik nešioja vilkų uodegas, tačiau ir medžioja gyvus padarus.

„Mes nesame gauja, nesame chuliganai. Mūsų grupė yra šeima, mes padedame vienas kitam išgyventi problemas“, – teigia „teenwolve‘as“.

„Teenwolve‘ai“ – tai „punk“, „goth‘ ir „emo“ stilių mišinys, papildytas gyvūnų kailių atributika. Paprastai „teenwolve‘as“ neįsivaizduojamas be ryškių akių lęšių bei nušlifuotų iltinių dantų.

„Jie nevirsta vilkais per pilnatį, tačiau jie virsta suaugusiais žmonėmis, išgyvena paauglystę. Taip jie išreiškia save, siekia rasti savo unikalumą. Jiems reikalingas bendrumo jausmas, priklausymo grupei jausmas, saugumas. Taip jie ieško savo identiteto“, – teigia psichologė.

„Kai mano sūnus grįžta namo, jo paprašau išsiimti kontaktinius lęšius, nusikabinti grandines, susirišti plaukus ir nusivalyti makiažą. Jis – geras vaikas. Reikia drąsos save išreikšti tokiu, netradiciniu būdu. Jei blogiausia, ką mano vaikas daro, tai rengiasi netradiciškai, tuomet man tikrai pasisekė“, – juokiasi „teenwolve‘o“ mama.

Ir ką jūs manote? Asmeniškai man tai kiek per daug, tačiau nesmerksiu ir nekeiksiu paauglių. Tebūnie, tai jų gyvenimas.

Rodyk draugams

Savaitės apžvalga

2010-05-31

Savaitė po savaitės ir štai jau nenumaldomai greitai artėja vasara… Jau ryt birželis! Dieve, kaip sunku tuo patikėti :)
O štai kas gero įvyko šią savaitę:
DVIKOVA. Džeikobas ir Edvardas. Amžina kova. Kas geresnis? Laukiu jūsų argumentų štai čia.
EUROKOS. Parduotuvėje “Eurokos” nuo liepos mėn. bus pradėta leisti kosmetikos linija (kompanijos “Essence”), skirta “Eclipse filmui”. Taip pat “Eurokos” puslapyje galima laimėti NEW MOON DVD lietuvių kalba!
EUROVIZIJA. Absoliučiai ne į temą, tačiau visai įdomu buvo aptarti Eurovizijos 2010 pusfinalius ir finalą. Smagu, jog laimėjo Vokietija, gaila, jog pralaimėjo Lietuva, bet toks jau tas konkursas - čia dainos ir politika varžosi viename.
UŽTEMIMO PREMJERA. Lietuvoje jau ruošiamasi daryti atskirus seansus birželio 30 ir liepos 1 dienomis. Alle ole ole! :D Galite bilietus įsigyti forumcinemas.lt.
IDĖJA. Nauja idėja, apie kurią galite paskaityti štai čia. Juk gėris nieko nekainuoja :) Padarykime blogo mažąjį projektą, turėtų būti smagu.

Kažko, rodos, nepaminėjau, bet tiek tos, gal kada prisiminsiu. Iki kitos savaitės, na, iki vasaros!

Image and video hosting by TinyPic

Rodyk draugams

“Eclipse” kosmetika

2010-05-30

Ačiū Gabrielei ir dar vienai merginai už šią info.
EUROKOS parduotuvėse parduodama ESSENCE linija, leidžianti kosmetikos priemones, sukūrė kelis dalykus išskirtinai fanėms. Eclipse tematikos lūpdažiai, nagų lakai ir t.t.

Kolekcija pasirodys 2010 metų liepą Lietuvoje!
Man tik keista, kodėl pavadino ECLIPSE. Vien dėl vyraujančių spalvų (pilkos, raudonos, tamsiai mėlynos) vadinti taip… na, fanų traukos objektas bus :) .
O dar vienas dalykas tinklapyje - atsakius į paprastutį klausimą galima laimėti JAUNATIES DVD. Spauskite čia ir dalyvaukite!

Rodyk draugams

Akcija - atrakcija!

2010-05-30

Akcija - atrakcija!
Sumušk mentą - gausi centą!

Ne, juokauju, mentų mušti nereikės. Tiesiog vakar per Euroviziją pasižiūrėjau flash-mob šokius, kur visi bendrai kažką daro, ir kilo tokia crazy idėja.
Čia ne konkursas, prizų nebus, tiesiog jūs geranoriškai ir nesavanaudiškai galite prisidėti, jeigu tik norite.
Taigi, daugelis skundžiasi, jog twilight Lietuvoje beveik nėra išreiškiamas, nėra jokių daiktų, susijusių su juo ir pan. Ir štai, blogo idėja tokia - kiekviena fanė, jeigu tik nori, nusifotografuoja su savo twilight dalyku turimu.

Image and video hosting by TinyPic

Tai gali būti twilight sagos knygos, DVD, nuotraukos iš interneto, plakatai, rašikliai, puodeliai su sagos logotipais, galų gale ir pats VIASAT stendas su Edvardo paveikslu. Nuotraukoje turi matytis jūsų veidas ir pats daiktas, kuris kone reklamuos twilight sagą. Tuomet nuotraukas reiktų siųsti panto.karolina@gmail.com. Foto sudėsime į bendrą krūvą, padarysiu koliažą ir bus toks smagus šito blogo projektas. Juk visai įdomu padaryti kažką tokio neįprasto :)
Galite sugalvoti visokių nesąmonių - bučiuoti paveiksliuką, jį išpaišyti ir pan., papuošti save twilight aksesuarais.
Pridėję nuotrauką, laiškutyje parašykite savo vardą, pavardę, amžių. Būtų šaunu jau ECLIPSE premjeros metu turėti šį koliažą, tad siųskite iki birželio 29 dienos savo nuotraukėles.
Dar kartą maži reikalavimai:
nuotraukoje turi matytis blogo skaitytoja ir twilight sagos dalykas;
nuotrauka neturi būti koliažas (iš kelių foto);
prie nuotraukos turi būti vardas, pavardė ir amžius;
nuotrauka atsiųsta iki 06. 29 d.;
nuotrauka yra tik viena (būtų labai gerai, nes jeigu siųsite daug, nebus patogu sutalpinti visas).

Jeigu tai atrodo kvaila idėja, suprasiu jus, man irgi ji neįprasta, bet smagi tokia. Jei kilo neaiškumų, taip pat klauskite.

Rodyk draugams

Eurovizija: finalas

2010-05-30

Taigi taigi taigi, vakar buvo finalas :)
Nujaučiu, jog buvo tokių, kurie nežiūrėjo iš principo, kadangi Lietuva nepateko. Bet pradėkime viską nuo pradžių.
Rybakas scenoje su keista savo dainos versija (ei, sako, jog jis gėjus, bet tai iš tiesų neturi reikšmės).
Azerbaidžanas man visai patiko. Gražus mini šou, daina tokia įsimintina. Ispanija… Ten išbėgo fanas, o komentatorius sako, kad dėl techn. nesklandumų. Turbūt nestebėjo scenos :) . Bet daina tokia… normali.
Norvegija šį kartą turbūt spec. pasiėmė tokią dainą nuobodžią, kad nelaimėtų antrą kartą - na, jie nenori laimėti, nes didelės finansinės išlaidos būtų.
Nežinau kodėl, bet man labai patiko Moldova. Tas saksofonistas toks fainas, ir daina smagi labai. Kipro atstovai parodė ramią baladę, Bosnija ir Herzegovina visai įdomiai sudainavo. Belgų berniukas labai mielas ir daina graži, panaši į Kipro.
Serbija… na, ten tas vaikinas (o gal ir ne) tai tikrai atbaidė nuo ekrano, bet daina tokia linksma. Baltarusijos dainelė man nelabai patiko, gal labiau tik tie sparnai. Airija nelabai įsimintina, Graikija tokia smagi, bet tas pagrindinis vokalistas man kažkodėl pasirodė juokingas :D . Did. Britanija mano manymu susimovė, o Gruzija visai įdomiai padainavo.
Turkija man labai patiko. Tiek šou, tiek daina buvo labai įspūdinga. Albanija irgi įdomiai pasirodė, Islandija nelabai.
Ukrainos daina man buvo labai stipri, gražus balso tembras, o Prancūzijos visiška priešingybė - linksma paplūdimio daina. Rumunų pianinas ir daina man patiko, dabar galvoje skamba, bet Rusijos… na, atsiprašau, gal ką įžeisiu, bet man ji net neturėjo patekti į finalą. Armėnijos daina buvo tokia nieko, mergina laabai aukšta, kažkodėl filmuoti pradėjo nuo krūtinės, lygtais ji ja dainuotų, ar ką? :D Tik kažkodėl kliuvo, kaip dainavo tą “apricot stone”. Kažkaip “eiprykot staun” sakė.
Vokietija!! Wow, tik įžengė į sceną, iškart ovacijos, plojimai. Jokio šou, nieko įspūdingo, bet man labai patiko daina, pati Lena labai energinga ir charizmatiška, tad nieko keisto, jog laimėjo ši šalis. Portugalija buvo nuobodoka, Izraelio atstovas dainavo (o gal labiau rėkė?) kažkaip taip, jog mes su drauge ėmėme juoktis iš to chhhhh, šhhhhh (kai savo kalba dainavo, tai visokių tokių buvo). Danija jau buvo girdėta, tad nenustebino.
Keista, jog ėmė balsuoti visi už jau minėtąją Daniją - ačiū Dievui, jog ji nelaimėjo. Matėsi, jog daugiau kreipiama dėmesio į šalį, o ne į dainą (pvz.: 10 tašų skiriame mūsų draugams Rusijai).
Bet smagu, jog laimėjo Lena, antroje vietoje liko turkai, trečioje vietoje galėjo būti belgas, bet gerai ir rumunai.
O kokie jūsų įspūdžiai? Kokia nuomonė apie visus?


Lena, dainavusi dainą “Satellite”.

Rodyk draugams

Juokelis

2010-05-30

Kur Edvardo raktai?

Image and video hosting by TinyPic

Jį kažkas buvo atsiuntęs, nelabai prisimenu, kas, bet ačiū labai :) Jei kas įskaitė, tai turbūt suprato paveiksliuką.

Rodyk draugams

Tavo nuotrauka su Edvardu ar Bela

2010-05-30

Gabrielė surado tokią svetainę http://picjoke.com/, kur kas dieną galima rasti po vis naujesnį nuotraukos patobulinimą. Čia galima pasidaryti savo nuotraukų su Edvardu ir Bela, tik reikia žiūrėti poveikį 2010 - 01 - 1 (paspauskite čia). Visai įdomu, štai čia yra mano keli blynai:

Funny Pictures

Funny Pictures

Funny Pictures

Funny Pictures

Smagu :)

Rodyk draugams

Nauja Eclipse nuotrauka

2010-05-30

Su Kvilu ir Embriu:

Ačiū ZaxeLt už nuotrauką.

Rodyk draugams

Su gimtadieniu, Justinai!

2010-05-30

Vakar, gegužės 29 dieną, savo gimtadienį šventė Justin Chon, geriau žinomas kaip Erikas iš twilight sagos.
Sveikinimai!

Image and video hosting by TinyPic

Rodyk draugams

Elizabeth Reaser kalba apie ECLIPSE

2010-05-29

Keli aktorės žodžiai interviu:

Movie Trailers - Movies Blog

Et, kaip laukiu tos premjeros :) .

Rodyk draugams

Kristen LAX oro uoste

2010-05-29

Ačiū cassie:

Kristen Stewart at LAX

Kristen Stewart at LAX

Kristen Stewart at LAX

Kristen Stewart at LAX

Kristen Stewart at LAX

Paprasta, bet ne prasta :) .

Rodyk draugams

Nauji Užtemimo daiktai

2010-05-29

Užtemimo skirtukai:

Kiti įvairūs daiktai:
Rodyk draugams

Robertas Pattinsonas MTV movie awards 2010 TV klipe

2010-05-29

MTV Shows

Rodyk draugams

Džeinė VS Aro

2010-05-28

Galiūnų kova :D O štai ir argumentai:

Džeinė geresnė, nes:

 1. moka sukelti žmonėms nepakeliamą skausmą;
 2. turi brolį dvynį;
 3. yra daili, smulkutė;
 4. paslaptinga;
 5. tikrai žiauri (tokie ir turi būti vampyrai :) );
 6. jos žvilgsnis nėra toks keistas, kaip Aro;
 7. ji mergina ir dar šviesiaplaukė;
 8. nes Dakota Fanning puikiai atlieka jos vaidmenį;
 9. yra nuožmi kovotoja, atkakli;
 10. be jos Volturiai yra iš esmės kone bejėgiai;
 11. išdidi (moka pakovoti už save).

Aro geresnis, nes:

 1. yra Volturių “bosas”;
 2. ne toks žiaurus kaip Džeinė;
 3. turi nerealią galią perskaityti mintis;
 4. kolekcionuoja keistenybes, jam viskas įdomu, kas neatrasta;
 5. yra paslaptingas, ramus;
 6. pagailėjo Belos ir Renesmės;
 7. mėgsta laimingas pabaigas;
 8. yra Karlailo draugas;
 9. yra labai įtakingas ir turbūt seniausias vampyras Volturių klane;
 10. yra kiek “trenktas”, filme jo juokas labai fainas :D .

Oho oho oho, tik vienu balsu Džeinė laimi šią kovą. Na, smagu, smagu.
Kitos savaitės dvikovoje susikaus Džeikobas VS Edvardas. Labai įdomi kova - laukiu laukiu jūsų komentarų čia.
Be to, konkursas vyks kas penktadienį. Ir dar - jeigu jau nebeįdomu, rašykite, pakeisime šį dalyką į kokį įdomesnį.

Rodyk draugams

Kristen ELLE žurnale

2010-05-28

Jau buvote mačiusios viršelį, o štai alternatyvus paveiksliukas:

Kris-ten ELLE

Rodyk draugams

Eurovizija: antras pusfinalis

2010-05-28

Na, va.
Antrąjį pusfinalį pažiūrėjau kiek ilgiau.
Lietuviai…. nepateko ;////. Nesąmonė. Man rodos, jog buvo labai smagi daina, pabaigoj kulminacija, visi plojo, daug kam patiko, nežinau, gal tiesiog taip buvo suplanuota ar ką? Nes logiškai turėtų pereiti į finalą “InCulto”. Nei latvių, nei estų, nei lietuvių…
Ai, tikrai susinervinau, bet ne pasaulio pabaiga, finalą vis tiek žiūrėsiu, nes:
man dar patiko Rumunija. Labai tokia nice daina :) . Taip pat ir Ukraina - paprasta, bet ne prasta. Na, dar kažkas ten buvo patikę, bet įstrigo po kol kas tik šitos dvi dainos. Izraelis… Dieve, jis ten nusidainavo pabaigoje. Kai užstaugė, tai net pašoko. Persistengė. Danija dar nieko, tik pradžioje melodija buvo labai girdėta. Azerbaidžanas neblogai pasirodė - mergaitė man buvo panaši į Beyoncės ir Miley Cyrus mišinį.
O kas jums patiko? Kaip nuotaikos?

Rodyk draugams

Brėkštančios aušros fan made traileris

2010-05-27

Be galo nuostabus video, turbūt geriausias kokį esu mačius, tikiuosi ir jums taip pat patiks. Smagaus žiūrėjimo! ;]

Rodyk draugams