BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Sausis, 2010

Dar vienas fan art

2010-01-31

Viena blogo lankytoja į komentarus įdėjo nuorodą su paveikslėliu, aš to komentaro nepatvirtinau, bet dėkoju jai ir keliu paveikslėlį į bloga..
Image and video hosting by TinyPic

margulia

Rodyk draugams

Fan art

2010-01-31

Radau fan art Eclipse treilerį ir man jis labai patiko, todėl nusprendžiau pasidalinti..

Kam nerodo, galite paspausti čia.

margulia

Rodyk draugams

New moon Deluxe DVD

2010-01-31

Target išleis ypatingą New Moon Deluxe Leidimo DVD. Čia bus viskas, ką galima pamatyti ir Special Edition diske plius trečias diskas su niekad nematytais kadrais ir filmo kūrimu. Leidimų kiekis - ribotas, tad fanams teks paskubėti :D

Štai viršelis su nematyta nuotrauka (o gal čia tik sumaketuota taip, iš kelių foto sudaryta, nes keista, jog visi sugulė ant Edvardo kupros :) ):

Image and video hosting by TinyPic

Rodyk draugams

Fan art

2010-01-31

Džeikobo ir Edvardo piešiniai. Nežinau, man tai Edvardas kažkoks nelabai…

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Rodyk draugams

TV antena apie Robertą Pattinsoną

2010-01-31

Daugelis merginų atsiuntė informacijos apie tai, jog naujausiame TV ANTENOS numeryje yra skiriami trys puslapiai Robertui Pattinsonui. Nors biografija kai kam jau yra gerai pažįstama, įdomu tai, jog čia parašyta, kad Robertas prisipažino, jog jį su Kristen sieja romantiški ryšiai… :D

Ačiū visoms už žinias ir Aistei už nuotraukas. Tikiuosi įžiūrėsit.

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Rodyk draugams

Kristen Stewart stilius

2010-01-31

Paulina atsiuntė įdomią nuotrauką, parodančią, kokios buvo Kristen Stewart šukuosenos, kokius batus ir aksesuarus ji dažniausiai nešioja. Informaciją galite pasižiūrėti paspaudę šią nuorodą:

http://www.zimbio.com/Kristen+Stewart/lookbooks

Rodyk draugams

Twilight, what have you done form my wife?

2010-01-31

Juokingas klipas - daina, kurį pasiūlė viena mergina chat’e. Siūlau jums pažiūrėti ir neišprotėti dėl knygos ar filmo ;)

Rodyk draugams

Dar daugiau frazių

2010-01-31

Taigi tęsiam frazių maratoną..

margulia

Rodyk draugams

“Miręs pasauliui”

2010-01-30

Nelabai į temą, bet apie vampyrus :D

Greitai bus išleista ketvirtoji Sukės Stekhaus knyga! Štai ką rašo obuolys.lt:
Ketvirtąją Sukės Stekhaus knygą “Miręs pasauliui” skaitykite pirmieji! Šią knygą mes Jums išsiųsime vos tik gavę iš spaustuvės, t.y ne vėliau kaip iki vasario 13 d. Ir tai dar ne viskas. Visiems, rezervuojantiems šią knygą iki sekmadienio 24 val., padovanosime pasaulinį bestselerį “Įsileisk mane”.

Gaukite pirmieji tiesiai iš spaustuvės. Oficialus pristatymas - vasario 18 d., Vilniaus knygų mugėje.

Štai ketvirtosios dalies aprašymas:

Naujieji metai Bon Tono miestelyje. Dauguma žmonių švenčia, tik ne kokteilių baro padavėja Sukė Stekhaus. Ji turi dirbti. Praėjo kelios savaitės po to, kai iš baro išsiprašiusi mergina keliavo traukti savo mergišiaus vaikino Bilo iš senos (o kalbant apie vampyrus, ji gali būti labai, labai sena!) draugės nagų ir dabar trūks plyš turi sukaupti pinigų sąskaitoms apmokėti. Be to, su sena meile baigta, todėl Sukė neturi jokių planų šventiniam vakarui. Kai grįždama namo, mergina pamato gatvėje pusnuogį vyrą, nepravažiuoja pro šalį. Pasirodo, nelaimėlis nežino, kas toks yra ir ką ten veikia. Bet Sukė žino. Tai galingas vampyras Erikas… Tik dabar jis geresnis, švelnesnis ir… labai išsigandęs, nes tas, kas atėmė jo atmintį, gviešiasi ir jo gyvybės.

Pradėjusi aiškintis kas ir kaip, Sukė atsiduria pačiame pavojingų Halou raganų, vampyrų ir vilkolakių kautynių įkarštyje. Tačiau dar didesnis pavojus tyko Sukės širdies - šitam naujam Erikui nepaprastai sunku atsispirti…

Ši ketvirtoji Sukės Stekhaus ciklo knyga - apie žemišką, protingą, linksmą ir ironišką dvidešimt šešerių metų merginą. Lygiai prieš metus niekas pasaulyje iki galo nesuprato, kas ji tokia, ir niekam tai per daug nerūpėjo. Miestelėnai vadino ją tiesiog Beprote Suke, kuri turi pasiutusį broliuką, jos arba gailėjosi, arba vengė. Ir štai ji stovi žvarbioje Šrivporto gatvėje, tvirtai suspaudusi vampyro, kurio veidas – legendinis, o smegenų vietoje – košė, ranką. Ar dabar situacija geresnė?

Ir dėl visko kaltas vienas merginos „trūkumas“ – ji sugeba skaityti kitų mintis. Lemtinga pažintis ir meilė vampyrui Bilui (seniai mirusių vyrukų mąstymas Sukei – paslaptis) visiems laikams įtraukė ją į antgamtišką bendruomenę, pavertė sąjungininke ir įstūmė į paprastiems mirtingiesiems nesuvokiamų kraują geriančių, polinkio žudyti neslepiančių ir dar pavidalą keičiančių padarų kovų areną.

Ribas tarp fantastikos, siaubo ir detektyvo žanrų ištrinanti romantiška serija, sulaukusi stulbinamo pripažinimo JAV, Didžiojoje Britanijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Rusijoje ir daugelyje kitų šalių, laikoma pagrindiniu Stephenie Meyer „Saulėlydžio” sagos įkvėpimo šaltiniu. Serialo „Šešios pėdos po žeme” kūrėjai pagal šias Ch. Harris knygas kuria populiarų serialą „Tikras kraujas”.

Beje, kaip skelbiama obuolys.lt informacijoje, paskubėjus įsigyti knygą dovanų gaunate dar vieną istoriją apie vampyrus - ĮSILEISK MANE. Štai jos aprašymas:

Mergaitės veidas buvo arti. Jo žvilgsnį traukė šilkinis jos skruostas. Todėl nematė, kaip jos akys pasikeitė, susiaurėjo, įgavo kitokią išraišką. Kaip pakilo viršutinė lūpa ir atidengė porą mažų balkšvų ilčių. Matė tik jos skruostą, o tuo metu, kai Eli dantys artėjo prie jo kaklo, Oskaras pakėlė ranką ir paglostė jos skruostą.

1981 m. rudenį Blakeberge, viename nykiame Stokholmo priemiestyje, randamas paauglio lavonas visai be kraujo. Ritualinė žmogžudystė? „Ilgai lauktas kerštas“, - viliasi dvylikametis Oskaras, kasdien mokykloje kenčiantis žiaurias patyčias. Bet jo galva užimta kitkuo. Į kaimynystę atsikraustė nauja mergaitė. Keista mergaitė. Ji nėra mačiusi Rubiko kubo, bet per kelias valandas išmoko jį sudėti, nuo jos sklinda keistas mirties kvapas, ji nelanko mokyklos ir pasirodo tik vėlai vakare… Kuo baigsis keista jų draugystė? Kaip pakeis miestelį žinia, kad kažkur netoliese gyvena „kiti“?

Romane „Įsileisk mane” nėra įprastų klišių apie vampyrus. Tai žingsnis už tviskančio auksinio ABBA stereotipo į Švedijos šešėlius, kur aibė veikėjų kovoja su savo morale.Tai pasakojimas apie žmones, gyvenančius greta nemirtingųjų, apie draugystę ir tai, kaip tampama suaugusiais.

„Lindqvistas iš naujo atrado vampyrų romaną” - Daily Express

„Stulbinantis priėjimas prie vampyrų mito, pasiutusiai gera istorija“. Kelley Armstrong, bestselerio „Haunted” autorė

Manau, tai įdomus pasiūlymas, tiesa? Daugiau info svetainėse obuolys.lt ir level.lt.

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic

Rodyk draugams

Twilight marškinėliai

2010-01-30

Amerikoje atsirado naujų:)

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Rodyk draugams

Nauja Roberto nuotrauka iš filmo REMEMBER ME

2010-01-30

Visai graži :D

Image and video hosting by TinyPic

Rodyk draugams

SKATELAND klipas su Ashley Greene

2010-01-30

Tiesiai iš SUNDANCE :D

Rodyk draugams

Dar vienas nuobodžiai banalus įrašas

2010-01-29

Yep, vėl tos pačios problemos.

Blogas nuo blogo: copy-paste dvikova.

Merginos: tos, kurios skaito, tos, kurios stumia, tos, kurios išvis neturi jokio žalio supratimo, kas čia vyksta, eilinį kartą sakau: niekas nuo nieko nekopijuoja naujienų. Mes nekuriam naujienų iš lubų, žiūrim į kitus amerikietiškus puslapius, ieškom įdomios info. Newmoonandeclipse.blogas.lt irgi, manau, nekuria patys žinių, tad būna sutapimų. Stengiamės jų išvengti :D

Ir visa kita… galų gale, pamirštam nesusitarimus. Rašo vienas, rašo kitas blogas, rašo milijonai kitų svetainių ir niekas neverkia upių. Ir manau, kad galit suprasti tiek jūs, tiek kito blogo rašytojos, jog niekas nerašo kerštaudamas, norėdamas būti geresnis ir t.t. Taip, ten dažniau atnaujinama, smagu ir man ten apsilankyti. O mes ne visada turim laiko, bet irgi stengiamės. Ir negalvokit, jog esu harpija, sėdžiu čia ir rezgiu revanšo planus, stengiuosi pakenkti kitam blogui, tiesiog jau N kartą bandau paaiškinti dėl tų visų nesąmonių.

“Twilight fanai kituose saituose…*

Renesmės dienoraštis… Kuriama Twilight dalis… * nekopijuokite saito idėjų…”

Pff…. čia jau juokinga…. “nekopijuokite saito idėjų” :D Atsiprašau laabai jūsų saito, jog man pasiūlė įkelti ir kitų rašliavą ir aš įkėliau pasiūlytąjį Renesmės dienoraštį ir SAVO pasirinkimu FULLMOON :)

Kitu atveju susinervinčiau, bet pakeičiau savo požiūrį, ir jums gyvenimiškai patariu tą patį padaryti: nesvarbu, ką apie tave galvoja kiti, kurių tu nepažįsti, svarbu, jog giliai širdyje žinai, kad toks nesi. Ar ne? :D

O galų gale, turiu jums tik štai ką pasakyti:
Image and video hosting by TinyPic
So peace, dudes :D

Rodyk draugams

Frazės, frazės, frazės…

2010-01-29

Taigi dar devynios..

Rodyk draugams

Blogas

2010-01-29

Sveiki, visi skaitytojai! Kaip jums sekasi? Labai šalta žiema šiemet pasitaikė, tiesa?
Rašau tokį trumpą laiškutį, kuriame norėčiau pasakyti kelis dalykus:

  • tikiuosi, jog nepykstat, kad naujienų kartais būna labai mažai arba jų visai nėra. Tiesiog po kol kas ne vien internetas galvoje ir dar tie kontroliniai… manau, suprasit :)
  • kita naujovė: šone, prie visų apklausų, galite rasti du paveikslėlius, o prieš juos užrašą “Mūsų draugai”. Tai istorijos twilight tematika, kurias rašo blogo skaitytojos. Pažiūrėkite, gal jums patiks. Be to, jeigu ir jūs kuriate kažką panašaus į šeštą sagos dalį ar tiesiog perkurinėjat istoriją iš naujo, praneškit apie tai komentaruose arba atsiųskit nuorodas el. paštais, kuriuos rasite paspaudę “APIE MŪSŲ BLOGĄ…”
  • konkursai… na, nuotraukų konkursėlis šiek tiek pasistūmėjo į priekį, o dabar suaktyvėjo norinčiųjų rašyti į šį blogą. Smagu, kad dalyvaujate :) jau greitai rasite nugalėtojų sąrašą. O dabar - ne konkursas, bet gal ką sudomins. Numanau, kad kai kurios iš jūsų turi auksines rankas ir gal kas yra padaręs darbelių su twilight? Nesakau, jog dabar turite pulti daryti, būtų įdomu pažiūrėti ir kitus jūsų darbus, bet kadangi tinklapis ne apie tai, tai… Siųskite savo piešinių, darbų nuotraukas el. paštu panto.karolina@gmail.com. O štai čia tiesiog gražus pavyzdys:Image and video hosting by TinyPicO čia yra mano kažkadaise daryti pakabučiai:

    Image and video hosting by TinyPic

    Image and video hosting by TinyPic

  • ai, manau, jog jau pastebėjote naują foną :) man jis gražus, paprastas. Jį atsiuntė viena skaitytoja. Kaip manote, ar reikia jį dažniau keisti, ar tinka po mėnesio, ar vėliau?
  • ir dar vienas svarbus punktas: norėčiau padėkoti visoms skaitytojoms, kurios aktyviai siunčia naujienas. Be jų nebūtų blogas toks pilnas. Ačiū Vaidai, cassie, Ugnei, Karolinai, Siemkei, Margaritai, Indrei, Gytei, Barborai, raami, Saimai, Dovilei, Karinai, Inesai ir kitoms (nepykit, jei nepaminėjau ko, tiesiog jūsų buvo labai daug).

Tai tiek norėjau pasakyti. Ačiū, kad skaitot, iki!

Karolina (karakiwi)

Rodyk draugams

Nikki Reed linksmos nuotraukos

2010-01-29

Keletas linksmų nuotraukyčių iš NEW MOON premjeros :)

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Šita man patinka :)

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Rodyk draugams

Komiksas apie Robą

2010-01-29

Karina atsiuntė šią informaciją :)

Turbūt žinojote, jog Stephanie Meyer turi net komiksą apie ją, tiesa? Na, štai ir Robertas papildė “komiksuotų” garsenybių gretas :)

Sakoma, kad animuota knyga gali būti išleista ir apie Kristen Stewart.

Image and video hosting by TinyPic

Rodyk draugams

Charlie Bewley fotosesija

2010-01-29

Naujoji aktoriaus, vaidinusio JAUNATYJE Demetrį, fotosesija:

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Rodyk draugams

Alexas.. moteris?

2010-01-29

Alexas Merazas, JAUNATYJE vaidinęs vilkolakį Polą, šokiravo visus persirengdamas… moterimi! Žinoma, tai tebuvo pokštas. Beje, jo rankinėje - šuo, simbolizuojantis vilkiuką :D

Image and video hosting by TinyPic

Rodyk draugams

Kellan Lutz - jo gyvenimo istorija

2010-01-29

Rodyk draugams